reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
U mnie też ciązowy brzuszek jest już widoczny. w sumie mam podobnie jak gdynianka1, że w pierwszej ciązy miałam taka wielkość brzucha dopiero w 6 miesiącu. Gdzieś czytałam, że w drugiej ciązy brzuszek jest juz wcześniej bardziej widoczny, bo mięśnie już tak nie trzymają.
Ja z kolei nie mam wogóle ochoty na przytulanie, wręcz mnie odrzuca, biedny mąż ;-)
Powoli zaczynam przybierać na wadze, w sumie juz najwyższa pora...
 
Witam nową koleżankę.
Gdynianka wstawiaj tą fotkę.
Co do spełniania obowiązków małżeńskich, to ostatnio po przytulaniu zauważyłam drobne plamienie, które trwało do popołudnia. Nie dzwoniłam do gina, ale wyczytałam w necie, że to się zdarza, bo narządy płciowe są bardzie ukrwione i to plamienie właśnie z podrażnionych warg sromowych, a nie z macicy. Ale gdyby się powtarzało, to trzeba zgłosić to lekarzowi. A jeszcze proszę Was o radę właśnie związaną z sexem. Otóż na początku ciąży mój gin powiedział, żeby sperma nie szła do środka, bo ma szkodliwy wpływ na zarodek. A ostatnio jak byłam, zapomniałam się zapytać, jak długo tak ma być. I co Wy wiecie na ten temat?

Byłam dzisiaj w BIEDRONCE. Mieli śliczną pościel z DISNEYA, nie drogą, bo po 35 zł. Kurcze, szkoda, że nie wiem, kto tam w środku mieszka, bo kusiło mnie, żeby kupić.
Co do brzucha, to mój też jest już widoczny. W pierwszej ciąży taki miałam ok 22 tyg. Tyle że ten jest miękki.....
 
Właśnie mi przyszedł dzisiaj ten detektor serca płodu i słyszałam bicie serduszka dziecka tuż nad spojeniem biję bardzo szybciutko i da sie odróźnić serce matki a dziecka bo matki wolniej biję.Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia, oczywiście nie bede tego używać codziennie ale 2 razy czy raz na tydzień mi wystarczy.

Babypoznań - kup sobie *spam* syrop mi pomogło po 3 dniach a na gardło płukanie gardła woda z solą co 1,5h gardło przeszło na drugi dzień tylko trzeba to stosować odrazu jak choroba sie rozwija, tak zapobiegawczo piłam mleko z miodem i do herbaty dodawałam miód.Przeszło szybciej niż po lekarstwach jak wcześniej chorowałam
 
Gdynianka - 30 stopni w gdyni to chyba rzadkość byłam rok temu na wakacjach w Łebie i wieczorami trzeba było chodzić w kurtkach co mnie zdziwiło i zastanawiało bo mieszkam na południu i kraju i nigdy taka syt. sie nie zdarzyła.Może mamy cieplejszy klimat.
 
Hej dziewczyny:-)
BabyPoznan kochana trzymam kciuki za dzisiejsze usg i kochana kuruj się i wracaj szybko do zdrówka.
marys25 jak ja Ci współczuje też tak miałam i myślałąm że mi głowę rozsadzi:-(
malabiala witamy:-)
Jolka6621 ja robiłam te badania + jeszcze mocz, cukier i coś jeszce i zapłaciłam około 140 zł.
Agatka trzymam kciuki za wizytę:tak:
maddlena pierwsze słyszę o tej spermie, ja mam ogromną ochotę na seks, normalnie czuje się jak nimfomanka jakaś:-D, ale akurat mąż jest zadowolony. Widziałam ta pościel tez miałam na nią chrapkę, ale się powstrzymałam.:blink:

A ja własnie pochłonęłam kanapki i zaraz zaczynam prasowanie, nie wiem czy wytrzymam długo przy żelazku w takie gorąco. No ale trudno może trochę dam radę. A popołudniu zagonię męża do mycia okien a ja idę na spacerek z młodym.

Któraś z Was pisała że ma apetyt za dwoje i przytyła tylko 0,5 kg, ja nie jem dużo a mam juz 5 kg na +.Chyba się załamię:-(
 
Dzień dobry dziewczyny

U mnie dzisiaj upalnie. W końcu udało mi się kupić sukienkę na komunie;)- kolor mietowy, koronkowa:)
malabiala- witaj
Jolka z tego co słyszałam w poczekalni u lekarza to duzo,kobiety mówiły coś o 500 zł ale nie wiem jaka prawa. Ale to był komplet badań,
i_carrie jasne, że pamiętamy:) ciesze się, że z dzidziusiem wszystko w porządku.
U mnie brzuszek też zaokrąglony.
BabyPoznan i marys wracajcie do zdrowia.
DoMisia a u mnie przeciwnie, tylko bym się przytulała.
 
ja wczoraj wyszukałam spodnie takie 3/4 z gumka w pasie- mysle beda idealne na ciąze...ubieram, a tam jest pod gumą takie miejsce przeszycie materiau, które jak siedze tak mnie uciska, ze dupa blada, portki do szafy! a takie fajne są.

byłam w lumpku- pewnie macie zdania podzielone, ja czasami zagladam w takie miejsca, wiem nie każdy lubi.

ja czasami lubie poszperać, kupiłam sliczną czerwono białą sukienkę z serii dla przyszlych mam jakaś angielska firma, jest boska!!! tak sie cieszyłam, bo jak ubrałam w domu to nawet P powiedzial - wow ale fajnie wygladasz
no i cena extra - 15 zł.

powodzenia życze na wizytach, czekam na relacje, uwielbiam je!
witam nową koleznakę ;-) ja mam na 10 listopada termin ;-)

piekna pogoda w p-niu, a ja w pracy.
wczoraj zrobiłam szparagową zupe- z kluseczkami, pyszna, polecam latem taka lekko ciepłą.

co do spermy, mój lekarz tez to móiwł, ze w plemnkach jest coś co wpływa na skurcze macicy, która może przez te skurcze odrzucić płód...czyjakoś tak. dokłdnie nie pamietam, ja szczerze mówiąc przez pierwsze 2 mies. mialam od gina zakaz bzykania;-)
teraz powiedział, ze ok, ale jak zaboli przestać.
wiec jak was boli, lepiej dziś nie ponawiać, odczekać i heja za kilka dni ;-)

moja koleznka ma termin na 22 paźziernik i jej maleństwo ma już 11 cm, wiec niedługo nasze tak duże bedą. lekarz już okreslił jej płec, wiec lada moment już my tez poznamy. ja licze na ten 20 maj, słyszłaam że trzeba czekolade zjesc przed wejsciem do gabinetu, bo małe sie wtedy porusza bardziej...już ja sie nawpieprzam czekolady przed co by zobaczyć ;-)

byłam w h&m urocze skarpetki dla niemowlaków widzialam...jak mnie kusiły, ale poczekam do 20 maja

gratuluje pierwszej mamusi synka!!!!

Gdynianka, ja też jestem uczuleniowcem- kurz, kot, pierze i pyłki od zbóż w czasie zbiorów na wsi... wiec jak idziemy do znajomych co kota maja mam wrazenie że umieram...oddech zanika.
miałam badania na astme, ale nie jest to to. mam jakby astme uczuleniową, jak jest alergen to umieram.
a o koty nie trudno.
 
reklama
ale naskrobałyście :)
ja dzis juz mam dosc najpierw zakupy oogromne a pozniej komedia z wypłatą ... i jeszcze moj pies zezarł mi moje najdrozsze kosmetyki i kolejne kable wymiekam ;( ryczec mi sie chce ze złości :angry:

maddlena tez dzisiaj widziałam tą pościel i chciałam ją kupic :) fajna była w kubusia puchatka i mogłaby być dla chłopca i dziewczynki :)

 
Do góry