reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witajcie dziewczyny!
Rzadko piszę, ale regularnie tu zaglądam, lubię wiedzieć, co u Was słychać.

Caroline bardzo współczuję, następnym razem Ci się uda!:tak:
Mamo Kangura, mnie też zaczął znowu boleć brzuch po przerwie, najbardziej dokucza mi w nocy, czasem się budzę przez ten ból.

U nas od rana było pochmurno i dość chłodno, ale teraz wychodzi już słońce i jest coraz cieplej. Uwielbiam wiosnę, od razu się lepiej czuję:-)

Dzisiaj popołudniu mam wizytę!!! Już nie mogę się doczekać, chociaż trochę się boję, czy wszystko jest na pewno ok...
Brzuch mam już ładnie zarysowany, w dopasowanych bluzkach można już co nieco zauważyć;-)
 
reklama
Hej dziewczyny



icarrie Trzymam kciuki i bedziemy czekac razem z toba:-) my juz w 12 tygodniu wiec moze cos u ciebie dojrzy lekarz;-)

Ja juz na nogach ale ziewam strasznie chyba sie nie dospalam:dry: chyba cos zjem i sie poloze bo ciezko mi glowe utrzymac:sorry2:
Adasiek w przedszkolu.. cos go nogi ostatnio bojla i chyba to bole wzrostowe:confused:


Co do boli to ja teraz mam takie jak gwaltownie wstane to strasdznie mnie boli w pachwinach... :blink: ja wole jak czuje ze mi cos dolega niz jak nic a nic.. bo wtedy sie denerwuje ze moze cos nie tak:confused: Ide p[o kawe i zrobie sobie kanapki na ciescie francuskim:cool2:
 
no i z auta nici
okazało się na żywo mniej urocze jak na zdjeciach, a jak mi schowek na miejscu pasażera upadł na kolana to już nie chciałam go ogladać...
kurcze no 26 tys chcą a auto w takim kiepskim stanie, zdjecia kłamią tyle na temat
i znowu od poczatku... ehh

to dobrze że tez tak macie z brzuszkami, spokojniej mi.
Wczoraj u tesciowej na kolacje były pomidorki ze szczypiorkiem ....jejku jak pachniały, zjadłam az mi ślina ciekła!
może na chłopców nas tak do tych pomidorków ciągnie?
 
Ja też dziś wróciłam z badań. Pobrali mi 7 fiolek krwi. Wyniki w poniedziałek. Zrobiłam część na NFZ, a część prywatnie.

U nas dziś piękne słoneczko, lecę na spacer z Basią. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i oczekuję relacji :-)
 
Witajcie dziewczynki.

A ja dzisiaj byłam na badaniu krwi, wszystko miałam na NFZ wiec nie musiałam płacić. Pobrali mi tyle fiolek, wolałam nie patrzeć. Trafiłam na najgorszą panią jaka mogła być, tak mnie pokuła ahh.
Dzisiaj dzień sprzatania,piękna pogoda:)
 
reklama
Jak robiłam bete to babka mnie tak skrzywdziła, że miałam ogromnego fioletowego siniaka na pół ręki ;) W tym tygodniu też idę oddać krew i mocz a wizyta 7 maja. Wtedy dowiem się, co z tą toksoplazmozą? (czy mój kot Bryś może czuć się bezpieczny;p) no i co słychać u maleństwa. Od niedzieli mam trochę bóli, ale tak poza tym to nic nie czuje i zaczęłam się zastanawiać, czy tam coś w ogóle jest?
 
Do góry