reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
On kaze Ci podjechac do siebie, taka mniby szycha a auta nie ma, zeby cie zabrac na pogotowie???!!!!Oj ciezko to widze...jak Cie nie zabierze szynko do spzitala, to mysle..ze celowo gra na zwłokę...:(Jak Ci pomodz kobieto...;(((((
 
SŁUPSK ;(((((((((( jeszcze ja mam kurw a jechać do niego ?! Krwawienie mam , lekkie, ale jest ! ;( Boże dziewczyny obawiam się najgorszego ;( WYKRAKAŁ pierdo lo n y !!!!
 
Nie znam tam nikogo,kochana moze pogotowie,....:(!!!???Mówie Ci, on udaje..gra na zwłokę...nie pomoze Ci,ratuj sie czym mozesz.dzwon po znajomych, bierz syna ze sobą, albo zostaw u kolezanki.
 
Kurde nie znam nikogo ze slupska . Ja bym w ostatecznosci zadzwonila po karetke jesli juz nikt nie moze pomoc. Mowisz ze nie masz jak dojechac ze jestes w ciazy krwawisz i Cie boli. Albo szukasz pomocy gdzie popadnie albo to zostawiasz i niech sie dzieje wola nieba... Ja bym nie odpuscila. Jesli sa rodzice w domu idziesz i mowisz im o wszystkim co sie dzieje. Oni MUSZA wiedziec. Msz problem. Ogromny. Nie kryj go bo jak wyjdzie na jaw ze to ukrywalas bardziej sie zmartwia niz jakbys im to teraz powiedziala...
 
Kurcze krwawienie nawet najmniejsze to trzeba zaraz lekarzowi zgłosić..Moze ktoś ze znajomych mógłby Cię zawieść. Trzymaj się kochana!! A boli Cię brzuch? bo moze też masz jakis płyn czy torbiel i to przez to ( i oby!) A może tez masz termin kiedy wypadałby Ci okres i czasem też sie zdarza ze kobiety wtedy plamią..
 
Nie, nie ;( . Okres powinnam mieć 15,ale go nie miałam ... to ciąża. Brzuch lekko pobolewa, no i to lekkie krwawienie...
Dzwoniłam do Słupskiego szpitala, ale nie przyjmują takich przypadków bo nie ma GINEKOLOGII !! Muszę jechać do Ustki, tam rodziłam Piotrusia, 20 km stąd! No żeś kurw a ! :( . Synek jeszcze nie śpi. A co ja powiem mamie, nie mogę teraz tak sobie wyjść ;( Boże oszaleje zaraz! Darek mi napisał: A MAMA JEST W DOMU CZY W SZPITALU ? JAK COŚ TO POŁÓŻ SIĘ, ODPOCZYWAJ! TAK UWAŻAM. CHYBA NIE JEST TAK ŹLE ZEBY UŻYWAĆ LEKARZA, GDYBYŚ SIĘ GORZEJ CZUŁA DAJ ZNAĆ, JESTEM POD TELEFONEM.......:crazy:
 
reklama
Czytac tego nie mogę,on tylko czeka , az poronisz:((((Powiedz rodzicom, i jedz do tego szpitala,teraz juz decyzja i Wasz los niestety zalezy od Ciebie...zrób to zanim bedzie za późno, a Ty bedziesz potem miała wyrzuty sumienia , ze nie próbowałas...zrob to dla nas takze, mi sie az łzy do oczu cisną, błagam dzwon po kogokolwiek i jedz do szpitala!
 
Do góry