reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ja chyba jutro spróbuję z tym jabłuszkiem a ile tego mogła by zjeść bo ma skończone 8 tyg. i tylko na piersi jest i nie chcę przesadzić. ???
Zośka strasznie chce siadać jak leży na pleckach to cały czas chce się podnosić a jak pod lekkim kontem oparta o kolanka i podam jej ręce to już siada ale staram się ją kłaść bo to chyba niezdrowe jest nie wiem nie łapie się w tym.
Najbardziej nie mogę się doczekać aż zacznie się śmiać na głos bo narazie się tylko uśmiecha
Śliczne te wasze maleństwa. Aż szok że jeszcze niedawno wszystkie czekałyśmy na poród:-D
Dzisiaj robiliśmy sesję zdjęciową do kalendarza na dzień babci i dziadka więc zamieszczę coś
SDC13274.jpgTo chyba lipiec wyszedł:-)
 

Załączniki

  • SDC13274.jpg
    SDC13274.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 47
reklama
I ja sie pochwalę moją pięknoscią :)
Nasze dzieci mają różnice tylko kilka tygodni, ale widać różnicę. Te z października to już takie fajne duże. Widać jak to taki mały człowieczek szybko rośnie.
I jeszcze te słodziakowe minki na zdjęciach. Muszę stwierdzić, że nasze dzieciaczki są prześliczne :)
Ja dzisiaj po pierwszych szepienieniach. Narazie Nina śpi. Zobaczymy czy będzie nieprzespana noc.
Dziewczyny co karmią piersią miałyście może okresowy spadek ilości mleka w piersiach? Ja karmię tylko piersią i od kilku dni córa mi płakała przy karmieniu. Dopiero po 3 dniach się zorientowałam, że mam bardzo mało pokarmu. Ściągałam tylko 50 ml z obu. Teraz pracuje laktotorem i wraca mi normalna ilość :-)
 

Załączniki

  • SAM_0828.jpg
    SAM_0828.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 40
  • SAM_0847.jpg
    SAM_0847.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 38
Nati też tak miałam i po prostu mocno pracowałam z laktatorem + herbatki laktacyjne i jakkolwiek to zabrzmi siedziałam i wmawiałam sobie że mam mnóstwo pokarmu. Trwało to ze 3-4 dni i jakoś poszło ale i ja się męczyłam i Zośka. A teraz .... trzeba myśleć pozytywnie co do karmienia to naprawdę pomaga bo tez już myślałam że po karmieniu i będę musiała na sztuczne przejść a udało się i dalej jest tylko na piersi
 
Dziewczyny nie ma potrzeby podawania dodatkowych pokarmów maluszkom tak wcześnie pamiętajcie to są małe żołądki i jaki jest cel tego że podasz je 2 łyżeczki jabłka lepiej sama zjedz dwa jabłka. Lepiej ochronić żołądek nie bez powodu te wszystkie gotowe deserk, dania są od 4 mies a nawet dziecko karmione piersią może zaczać wcinać deserki w okolicy 5 mies. Mi tak powiedziało kilku pediatrów i to ma sens po co faszerować dziecko od razu za małe jest....
 
Dziękuję Nietypowy.nick :) Podbudowałaś mnie, powoli zaczyna mi wracać pokarm. Chyba tak jak pisałaś, ważne jest podjeście i psychika. Ja miałam małego doła, bo obwiniałam się, ze coś złego zrobiłam. Jak mi napisałaś, że też tak miałaś to jakoś raźniej mi i od razu nastawienie inne.

Dziewczyny, te co podają jabłko lub przeciwniczki ---- prosze się nie spierać ani krywykowac tutaj, my się mamy tu wspierać.... Każda matka sama decyduje co i kiedy poda swojemu dziecku. Szkoda życia i nerów na jakieś spory na forum.
 
reklama
Ja tam się w końcu wczoraj zważyłam o powiem wam że zostało mi jeszcze...........................................DUŻO.Ale generalnie mam to gdzieś:-). Co ja męża szukam czy co? Wiem że kiedys trzeba to zrzucić ale jestem narazie tak skupiona na dziecku że jakoś nie myślę o tym. A poza tym moja mama mówi że kobieta po ciąży ma rok na to żeby do siebie wrócić więc ..A jak się nie uda to co świat się skończy?:-)
 
Do góry