reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
aaga gratuluje zakup i fajnie ze mi las dobry dzien..a ten mac to już całkiem hahah ja nie bylam jeszcze w ciązy ale jeszcze nic straconego;/ zeby moja gin mnie słyszała..haah
gusiak no pięknie maluszek Ci rośnie:))
meago dzieki! powiem Ci ze sama nie rozumiem w takim razie..czkawka tez na dole, kopniaków jako takich ja już nie dostaję chyba za mało miejsa w sródku ale czuje takie rozpychanie i przeciąganie nad pępkiem...niestety kopniaków w żebra brak..ok załóżmy ze to głowką sie tak rozpycha na górze ale czemu czka tak nisko :eek: :eek:
 
anoula82 ja Ci powiem jak jest u mnie, bo mój Bąbel też ma często czkawki, a jest główką w dół. Otóż jak ma czkawkę to czuję najbardziej na dole brzucha. Z kolei ja nie dostaje żadnych kopniaków w żebra, bardziej czuję ruchy w okolicy pępka. Myślę, że Twój Bąbel już się przekręcił, tak mi się coś wydaje :-)
 
MAM MĘŻA GEODETĘ. Dzięki że trzymałyście kciuki!




860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png



 
Anna Orłowska trzymaj się w tym szpitalu, dacie radę! jeszcze tylko trochę :)
kaskaleczna ja uwielbiam zbierać grzyby, w tym roku niestety nie mogę :( ale mam suszone z zeszłego roku jeszcze :) no i M był już z synem na grzybach, no i mama mi podrzuca :)
aaga84 no ja dziś jadłam kebaba :D a na kolację będą naleśniki z kapustą i grzybami bo M późno zaczął robić :) fajne że na wizycie ok :) synek ładnie rośnie :) no i gratuluję zakupu wózka :)
Gusiak88 no to już kawał dziewczyny :)
gnosia24 gratulacje dla męża Pani Geodetowo ;D
 
Ostatnia edycja:
3564700361_5
to moja nowa fura - zdjęcie z ogłoszenia zgarnęłam
rudawo-brązowa

Kaskaleczna dobrze, że stosujesz się do zaleceń lekarza :)

Gusiak fajnie, że dzidzia już taka duża :) A cukry pod kontrolą, więc nie martw się,
przyjdzie czas i one się naprawią.


Gnosia gratulacje dla męża!!!


anoula mój synek w rózne miejsca kopie, wypina dupkę najczęściej przy pępku, a
czkawkę czuję jakoś pośrodku, a jest ułożony główką do dołu.


Marys chyba nas dziś zgaga porządna czeka w nocy :)
 
reklama
Anna O. - trzymaj się dzielnie! Oby było wszystko jak najlepiej!

Gnosia- gratulacje dla męża :)

Anoula- mój synek też czka całkiem nisko, a dokładnie tam, gdzie ma główkę. A kopie pod żebrami, czasem po żebrach i mocno się rozciąga na boki.
 
Do góry