reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
A to macie jeszcze jeden i wracam do prasowania:-)

Do seksuologa przychodzi kobieta ciągnąc za sobą męża:
- Panie doktorze, mąż jest aktywnym impotentem!
- Aktywnym impotentem?! Ależ co Pani za bzdury opowiada!
- To ja to panu doktorowi pokażę, w czym problem.
Kobieta zaczyna zmysłowy, aczkolwiek energiczny striptiz, reakcja męża jest natychmiastowa i bardzo, bardzo intensywna.
- Doprawdy nie rozumiem pani problemu - stwierdza pan doktor - takiej
erekcji to tylko pozazdrościć.
- To niech go pan spróbuje oderwać od pępka!
 
Hej dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Przeziębiłam się nie wiem gdzie i kiedy ale z nosa ciurkiem cieknie kaszel męczy co oprócz herbatek i cytryny mogę zażyć??:-(
 
kika - mleko z miodem sól fizjologiczna do noska oczywiście czosnek z mlekiem ja tego nie lubie to kupowałam sobie takie bułki w biedronce co się podgrzewa w piekarniku one sa z czosnkiem i piłam do tego mleko. Ogólnie przeziębienie przeszło po 3 dniach. Na ból gardła woda z solą.
 
Witam Was po weekendzie! Dwa dni a mam takie zaległości. Dziewczyny jak wy to robicie ze tyle piszecie nie ogarniam tego!:) Przepraszam że nie pamiętam która z Was miała obronę, ale szczerze gratuluję.


A co do hemoroidów to współczuję zmagałam się z nimi w pierwszej ciąży, na szczęście podczas porodu nic się gorzej nie zadziało z nimi. Mi najbardziej pomaga PROCTOGLYVENOL czopki i maść są niezawodne jak dla mnie.


Ja od trzech dni walczę z wymiotami i biegunką. Ogolnie nie jest dobrze i nie wiem jaka tego przyczyna.

Dziś mam wizytę wiec moze lekarz cos doradzi, no i w końcu dowiem się jak tam moja kruszynka się ma.




860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
Witam Was! Jestem mamą grudzień 2012 i mam nadzieję być mamą 2014. Jestem w trakcie pisania pracy mgr na temat uprawnień pracowniczych związanych z rodzicielstwem. Mam wielką prośbę do tych z Was które są w ciąży/ lub już są mamami a równocześnie są osobami pracującymi lub przebywającymi na chorobowym/macierzyńskim/wychowawczym o wypełnienie ankiety. Prosiłabym o Wasze maile na priva, to podesłałabym Wam moją ankietę. Z góry BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!
 
reklama
Hej, hej! :)
Wszystkim Wam dziękuję za gratulacje :) Cieszę się, że mam to już za sobą, stres niemiłosierny, ale przed samiusieńką obroną się uspokoiłam, bo pomyślałam, że jak nie obronię pracy, to trudno, najważniejsze, że moja córcia jest zdrowa! :) A też bałam się, że zacznę rodzić ze stresu, skurcze się pojawiły :D

Dziewczynki, które są chore- zdrowiejcie kochane! Na przeziębienie najlepszy *spam*, co prawda smak taki sobie, na początku malina, po połknięciu czosnek, ale pomaga! I roztwór soli fizjologicznej do noska, troszeczkę pomoże :)

Hemoroidy, nigdy nie miałam i nie mogę sobie wyobrazić tego bólu, dlatego szczerze współczuję :(

Co do męża, po napisaniu smsa, gdy wrócił do domu od razu mnie przytulił, powiedział, że mnie przeprasza i że mnie bardzo kocha, ja od razu się popłakałam, powiedziałam mu, że było mi przykro, że nie chciał świętować tego ważnego dnia dla mnie, a on, że chciał, ale miał parę rzeczy na mieszkaniu do zrobienia. Ale sobota, niedziela i dziś- dni idealne! Żadnej kłótni i sprzeczki, przytula się do brzuszka, dotyka i robi to coraz częściej, bo Milenka bardzo się rusza, przesuwa i mu się to podoba, że może ją "poczuć" :)

Aaa, nie uwierzycie gdzie teraz jestem, na nowym mieszkanku, siedzę na sofie w pokoiku mojej córeczki, jestem taka szczęśliwa, mogłabym tu już zamieszkać! :D

Co do spania, to noce dla mnie są tragiczne, żeby przewrócić się z boku na bok tak się namęczę, że później sapię lub wgl nie mogę złapać oddechu, często w nocy boli mnie podbrzusze, a i do tego oczywiście ciągle mi towarzyszący ból bioder i drętwienie rąk, ale już niedługo, nie mogę się doczekać Kruszynki! :)
 
Do góry