reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witajcie Lasencje :)

gnosia, ale miałaś przygodę. Dobrze, że szczęśliwe zakończenie.

Dwa dni byłam u babci w domu z mężem i rodzicami. Trochę pracowity czas, ale i bardzo miły. Naładowana, spokojna wróciłam. Byliśmy na grzybach :) Rewelacyjne zbiory, a teraz dodatkowo pada ciągiem, więc wyobrażam sobie, co będzie się działo w weekend. Niestety mi już nie będzie dane jechać chyba w tym roku...

Myślałam, że więcej będę miała do nadrabiania, ale o dziwo jakoś spokojnie tutaj ostatnio. Dziś mam w planie krem z cukinii i rybę smażoną, marchewkę z groszkiem i pęczak. Mam wenę na gotowanie. M rozkłada dziś starą szafę, żeby pan w sobotę miał miejsce do montażu nowej. Znowu kilka dni czeka mnie rozpierduchy w domu. Wszystko będzie walało się po podłodze, a w niedzielę i poniedziałek a może nawet i dłużej będę zmagała się z układaniem tego wszystkiego w tej ogromniastej szafie. Niestety chyba sama, bo M pracuje. Chyba że mama wpadnie na trochę, ale babcia nadal w szpitalu, więc może nie mieć czasu.

Jeśli chodzi o wyprawkę, to ja nadal mam duże braki, ale małymi kroczkami uzupełniam. Oczywiście mój M nadal twierdzi, po co tyle, za wcześnie itp. Udusić gołymi rękami, na ponton Go :)
 
reklama
Cześć dziewczyny ja we wtorek prałam wczoraj prasowałam ubranka jestem tak zmęczona, wczoraj mnie już trochę brzuch bolał ale poleżałam i przeszło. I tak mam jeszcze jedną turę do prania ale to chyba sobie zostawię na przyszły tydzień bo w tym tygodniu to już cała energia ze mnie spadła.
 
Przygoda z ulem straszna. Nie zazdroszczę! Dobrze, że nikogo nie pogryzły, zwłaszcza męża, skoro uczulony!

A ja próbuję lenia wygonić ze mnie, bo na około syf straszny, a mnie się nawet nogą ruszyć nie chce.
 
rojku - To ja wpadne i Ci posprzątam , bo właśnie nie mam co robic i nudzi mi się strasznie!:-D




860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
gnosia no zmrozila mnie ta historia dobrze ze nikogo nie zaatakowaly matko...ja tez mam uczuelenie i wiem co to znaczy :baffled:
rojku ja tez mam te warsztaty chyba 16 go i tez racze sie nie wybiore..o wlasnie moze ktora z dziewczyn chce jechac za mnie:confused: mowa o Warszawie (nie wiem czy :confused:tak sie da wogole ale sprawdze)
w rossmanie promocja a moj M wlasnie zadzwonil ze byl sobie kupic jakies pierduly nie wiedzial o prmocji i juz wracac nie bedzie grrrrrr:baffled:...super! leje jak nie wiem co to niech zona sie przejdzie.
Widze ze wszystkie jestesmy w podobnym nastroju hahha wierzcie lub nie ale dzis obudzilam z jedna mysla...chce zeby to juz bylo nawet dzis. :) Powoli tez mam dosyc..Moze to przesilenie 32 tygodnia:)
 
gnosia nie zazdroszcze - ja sie paniecznie boje tych latajacych potworow!

gdzie jest ursula? daj znak ze tylko lezysz i pachniesz ;-)
wszyscy maja lenia mam i ja :-p
i w ogole kryzys w malzenstwie wiec siedze i rycze od poniedzialku, mowie wam masakra- juz nie mam sily na to. Ta ciaza to jeden wielki placz a mialo byc tak pieknie. generalnie mam depreche ale nie bede was zasmecac. Kopiacy bobasinski mnie pociesza i modle sie zeby zdrowe to bylo dziecko i nie nerwowe przez te moje nastroje.

rojku ja wczoraj bylam na warsztatach i takie sobie, 2 wyklady super ciekawe a reszta to babki gadaly zeby mowic, jedna nie wiedziala chyba sama o czym ma mowic bo nic nie zrozumialam i w ogole skakala z tematu ze nie powiedziala w sumie to o niczym.
z gratisow? u mnie skarpetki maxi cos, probki palmersa, sliniaczek i mleko 2 enfamil, j&j probki ktore mi tak daja po nosie ze je zaraz oknem wyrzuce - ale znowu mi wrocila awersja zapachowa i stad to, gazetka mamo to ja, probki nano zin do 10.2013 wiec slabo jak dla mnie, kocyk i film rocky i los super ktos, kupon na jakis prezent tj. butelka, albo grzechotka albo pacynka nuby/tiny love, 4 pampersy (2 szt 1 pc i 2 szt 1 nb) i 12 chusteczek sensitive, probka proszku jelp :-p i jakas makulaturka ;-)

ide sie zbieram, dzisiaj bede sie wciskac do endokrynologa bez zapisu wiec trzymajcie kciuki ale mam ft4 obnizone wiec pewnie wlaczy mi hormony - kazal przyjsc za tydzien z wynikami to ide na jana. Oby nie za pozno i malemu ta tarczyca nie zrobila zadnej szkody!
milego dnia mamusie ;-)
 
hej dziewczyny

ja mialam ciezka noc caly czas kul mnie brzuch.. nad ranem przysnelam to nie moglam sie przekrecic pozniej... A za chwile budzik i z Synulem do przedszkola i musialam sie przejsc po chleb i maslo.. jak wrocilam to baardzo duzo sluzu mialam ale galaretowate bardziej.. i znow stres polozyłam sie wstałam niedawno i narazie spokoj:sorry2::sorry2: ufff


rojku witaj w klubie ja tez ledwo zyje...

a co do ciuszkow ja przywiozlam sobie wiosna ubranka wtedy popralam poprasowalam ulozylam i teraz mam klops czy prac to jeszcze raz???:confused:

Na grzyby to ja nigdy chodzic nie lubilam grzybow nie lubie ale za to chodziłam na jagody i wtedy moglam do wieczora w lesie siedziec bo ale komary to była zmora:no:
 
gnosia24 to zapraszam serdecznie!! :) Troszkę Ci zejdzie nad przyjazdem, ale co tam wytrzymam tyle w syfie ;P

laperedhil ursula lezy i pachnie, mama z siostrą wokół niej chodzą :)
Co do kryzysu w małżeństwie, to biedaku wygadaj się będzie Ci łatwiej. Pamiętam czasem jak byłam wkurzona to listy pisałam do kogoś, ale jak już napisałam, to mi przechodziło ;P Więc z forum na pewno też podziała :*
A co do warsztatów, to jakby dawali butelkę tą nową Aventu, to bym się skusiła :p a tak, to mi się nie chce jechać 60km tylko po makulaturę i próbki kosmetyków, których nie użyję.
3mam kciuki, żeby endo Cię pocieszył :)

kamilka87 ja bym na Twoim miejscu nie prała, przecież nie trzymałaś tego na wierzchu, więc się nie zakurzyło ani nic...
A grzyby uwielbiam zbierać, ale ani przerabiać, ani jeść nie muszę, no chyba, że marynowane :) Może się kiedyś wybiorę z jakimś stołeczkiem pod pachą, żeby sobie przysiąść od czasu do czasu :p

Gusiaku to nasze małe ważą tyle samo, a moja półtora tygodnia młodsza :)
 
reklama
Do góry