reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
mama kangura - nie chce sie wymadrzac, wole poczekac na fachowa wypowiedz meago, ale uwazam ze i czytałam ze od 30tc zaczynajka sie skurcze przygotowawcze braxtona hixa , macica sie po prostu szykuje juz pomału do porodu :)) no ale jesli skurcze sa silne i regularne to wtedy sie martwic. :blink: trzymam kciuki :*

breckie - byłam na pierwszym razem na takim czyms ale miałam to zrobione niefachowo, zobaczymy jak teraz :( oby ostatni
 
jolka - tak robiłam mam niziutkie alat chyba nawet 6.Jak na razie nie wykluczam ale jestem dobrej myśli a badania i tak będę robić jeszcze pewno z 2 lub nawet 3 razy by upewnić się w 100%.
 
No to kochana trzymam kciuki, aby Ci nie wzrastała ta fosfataza. Bo to na prawdę fatalne uczucie, jak wszystko niesamowicie swędzi, jakby stado komarów pogryzło..:no:
 
jolka - mnie tak nie swędzi dzisiaj już jakby w ogóle nic co dziwne ale pije wapno i może to jakaś alergia zobaczymy ja na razie krakać nie chce że tego nie mam ale jestem dobrej myśli a wyniki za tydzień i tak powtórze lub na wizyte którą mam 23 września.
 
Ddziewczyny tak bardzo chce w końcu wiedzieć ile waży i jak jest ułożony junior ze czekam już w kolejce 3 godziny i zapowiada się jeszcze 2 ... Muszę wytrwać.
 
Witam :) Doczytam później, u nie skurcze braxtona odzywają się najczęściej w nocu lub... jak jestem sama na zakupach w Biedronce xDD
Dziś wróciłam do domku, byłam u rodziców od poniedziałku. Bynajmniej mogłam się spokojnie wyspać :D Choć i tak jestem wykończona, wczoraj byłam z mamą w Rybniku w szpitalu, lekarz powiedział, że "mamy się aż tak bardzo nie martwić"... łatwo mówić :( Czeka ją tomografia, co z tego, że skierowanie jest, jak nie ma miejsc już na ten rok :szok: Szukamy w innym mieście...
Po powrocie do domu musiałam jechać do Opola, ponieważ promotor nie dał mi wpisu w indeksie, taka ze mnie gapa :p
Nie odespałam tych km i dziś umieram :( Martwię się, bo Milenka bardzo mało się rusza, poczekam jeszcze kilka godzin, najwyżej wieczorem pojadę na pogotowie :(
Postanowiłam dziś się zabrać za torbę do szpitala, trzymajcie kciuki :D
 
akaiah super ze poszlo calkiem gladko i oby ostatni raz! czyli widzimy sie na warsztatach :tak:

mamokangura - moze faktycznie macica sie rozciaga? ja takie bole mam raz na jakies 3 tyg przez ok tydzien i mijaja.

czekoladka ciesze sie ze nie dopadlo Cie to cholerstwo.

ja dzis po endokrynologu, dostalam skierowania na FT4, FT3, TSH, ATPO, jakies jeszcze i USG i za tydzien wizyta - oczywiscie miejsc nie ma, ale pojade z wynikami na koniec moze mnie przyjmie :tak:

z braku pieniedzy poszlam z mama i ciocia dzis do sklepu i w TKMaxie kupilam malemu smoczki MAM
Miesiące 0-2 widok szczegółowy | Smoczek MAM dla niemowlaków od 0 do 2 miesięcy: MAM Start – bezpieczny start w przyszłość! w pudeleczku ktore sie sterylizuje w mikrofali za 12,99 i klipsa do przyczepienia razem z oslonka na smoczka tez za 12,99 i strasznie mnie one ciesza mimo ze nie chce smokow ale sa takie malusie zgrabne :-D
Akcesoria MAM widok szczegółowy | MAM Clip i MAM Pod : praktyczne akcesoria do smoczków MAM

a no i kupilam kurtke na zime? mama powiedziala ze mi dolozy polowe, nie bede wygladac w niej jak wieloryb a calkiem w miare, zapinam zamek i mam troche miejsca na brzuszek no i piersi mi sie mieszcza ;-) i zakupilam stanik zwykly E sliczny na grubych szeleczkach za 30zl i do niego majtuski za 13zl :-) i mimo ze brakuje na oplaty to ja mam juz dobry humor ;-) jeszcze brakuje mi spodni na tylek i czegos z dluzszym rekawem i moja garderoba cala. Przed porodem kupie stanik do karmienia bo cycunie rosna caly czas. W rossmanie kupilam tez 5 pieluch tetrowych i rajstopy dla ciezarnych. Mama dokupila mi jakas apaszke ;-) a sama juz tez nie ma totalnie pieniedzy. Ciocia jutro wyjezdza do siebie do na jakis czas spokoj z zakupami :-) a no i kocyk dla malego. Nie wiem czy ja bardziej jestem szalona w zakupach czy moja mama :szok: z waznych rzeczy to tylko kosmetyczne i torba dla malego. Kosz do spania jest, to materaz mozemy pozniej dokupic wiec sie nie martwie.

Maluch wczoraj mnie tak kopnal w zoladek ze ledwo dobieglam do lazienki zwrocic to co zjadlam :-D
 
reklama
witam was ppołudniowo, P własnie montuje haki do wanienki w scowku, nie mam miejsca na podłodze, wiec bedzie wisiec ;-)

gdynianka- milo cie poczytać ;-) dobrze ze jestes

akaiah - dobrze że już po, i jestes w domku ;-)

Jolka nie drap sie za dużo, choc pewnie łatwo pwoiedziec

ja mam stanik do karmienia z h&m, ciemny fiolet z koronką, sexy hehe

Ursula leż i nie stresuj sie;-)
 
Do góry