reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam was dziewczyny dzisiaj chyba już wieczornie rzadko zaglądam bo mam siostrę po operacji w szpitalu i moje dni kręcą się teraz koło niej. Wiadomość dla studiujących dowiedzcie się na uczelni bo u mnie za urodzenie dziecka należy się kasa moja koleżanka dostała tylko nie wiem dokładnie jakie warunki należy spełnić. Przepraszam że nie bede odpisywać każdej bo trochę tego natworzyłyście zdrówka życzę dla każdej oraz dla maleństw:-)
 
reklama
Witam przyszłe mamuśki, od niedawna już mam wolne od pracy i oczekuje maleństwa więc postanowiłam poszukać jakiegoś forum i padło na to:) Mam termin na 05.11. będzie to chłopczyk Mikołaj:)Narazie wszystko jest ok. Dzisiaj byłam na tym usg III trymestru co się ocenia stan wód płodowych itp i mi wyszło że dzidzia wygląda na 32 tydzień i któryś tam dzień i że urodzę 27.09 no ale z miesiączki mi wyszło na 05.11 więc pozostanę przy listopadzie. Teraz najbardziej dokucza mi zgaga i w nocy wstawanie siku i potem problem z zaśnięciem. Naszczęście już nie muszę wstawać do pracy rano więc odsypiam sobie. Zaczynam prać wszystkie ubranka jak narazie.
 
Witamy nową mamuśkę ;)
Magda- powiem Ci, że momentami tego nie kontroluje, tylko mój małż mi zaczyna ręce trzymać i krzyczy "przestań":-D. Szczęście w nieszczęściu, że są momenty, że nie swędzi w ogóle;-) mam nadzieję, że po tych lekach będzie o wiele lepiej
 
Witaj Anna :)

ja już po wizycie... mój Mikołajek większy niż wyliczenia... już ma 1530... ale jednak postanowiłam zmienić lekarza... okazuje się,że wcale nie jest tak różowo z moją ciążą... i mam wiele do sprawdzenia teraz i czuję żal do mojego dotychczasowego prowadzącego... i jakoś mi smutno i martwię się teraz
 
Witaj Anna :)

ja już po wizycie... mój Mikołajek większy niż wyliczenia... już ma 1530... ale jednak postanowiłam zmienić lekarza... okazuje się,że wcale nie jest tak różowo z moją ciążą... i mam wiele do sprawdzenia teraz i czuję żal do mojego dotychczasowego prowadzącego... i jakoś mi smutno i martwię się teraz
widzę że jesteś też z krakowa to może napisz mi jakiego masz lekarza teraz że chcesz go zmienić?? I gdzie będziesz rodziła? ja w ujastku bo z tamtąd też mam lekarza prowadzącego moją ciążę.
 
Jolka - jest jednak podejrzenie cukrzycy ciążowej... muszę ponowić wyniki - mimo, że poprzedni lekarz mi mówił, że wszystko ok... i te moje kg są dla obecnego lekarza patologią i twierdzi, że dawno powinnam była być skonsultowana z tego powodu
mówi, że przy takiej wadze jest 4krotnie większe ryzyko powikłań i że generalnie mam mnóstwo badań w plecy itd....
 
reklama
dziewczyny, dzisiejsza noc to dla mnie koszmar , katorga :-( połozylam się spać o 22.30 , usnełam o godzinie 1 po wędrówkach ludu po domu, kręceniue się, płaczu, ciągłym sikaniu , i tak cholernym ciągnięciu szwów i pieczeniem ze szok..no ale pospałam 2 godziny,paracetamol za paracetamolem, ponowne siku obudziło mnie o 3 i od tamtej pory nie spie, rana ciągnie , piecze boli. :no::-(ciagle się kręciłam aż poszłąm leżec, stękać i głośno sapać do drugiego pokoju zeby M się do pracy wyspał, i jeszcze cieżko mi było oddychać bo za nisko poduszke miałam..eh jestem nie do zycia. boli tak, że jestem załamana , psychicznie jestem wrakiem.chodze po scianach. mój M wlasnie pojechał do pracy cały dzien sama bede musiala sobie radzić , kochany przynajmniej zrobił mi na snadanie kanapeczki zebym nie chodzila..i do 20 sama musze odleżyn dostawać..mam tak dość że przez myśl mi przeszło <<mozecie mnie zlinczować>> że dzidziuś mi tylko przeszkadza , bez niego było by mi lżej , mogłabym sobie wziać silne leki p.bólowe nie męczyłabym się tak..załamka taka ze nie wiem co myśleć.. jestem zła na siebie na cały swiat, na to ze musze mieć takiego pecha..i dlaczego ja akurat ? :-( eh dziewczyny nie życzę zadnej z was takiego cierpienia. pozdrawiam i zyczę miłego dnia. pewnie bede odsypiać dzis caly dzień lub szukać czegoś do roboty by tylko nie mysleć o bólu..eh koniec wywodów. buziaki d;la was :blink:
 
Do góry