reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej dziewczyny. Myślałam , że uda mi się nadrobić to co naskrobałyście jak byłam w szpitalu ale się poddaje;-)Mam nadzieję, żenie będziecie złe. Wczoraj mój Grześ przyniósł mi z góry kompa, teraz wzięłam do łózka klawiaturę i myszkę żeby mieć z Wami kontakt.
 
Akaiah- oby żadnych wizyt już w szpitalu do porodu! Teraz niech się pięknie goi:tak:

Gdynianka- trzymamy kciukasy! Może to nie takie straszne te drożdże...

Ta chrzaniona cholestaza mnie wykończy...finansowo. Wiecie ile dałam kasy za leki na 2 tygodnie? 200zł! No ja pierdziu! Nie wiem skąd ja teraz kasę na wózek wezmę i resztę rzeczy..nie mam nic do szpitala, a i dla małego parę rzeczy nam jeszcze brakuje. Ciekawe kiedy wypłatę dostanę...Ja chcę już i to jak najwięcej, jeszcze mi czesne za szkołe podnieśli i muszę płacić 350/miesiąc..nic, tylko se w łeb strzelić
 
Jolka a jakie leki masz zapisane?
Pisałaś coś o esientale forte?


akaiah życzę ci z całego serca zeby to była ostatnia taka ingeręcja.a swoją drogą szkoda że gin wcześniej cię na to nie posłał.moze byś już miała to z głowy
 
Mama Kangura nie chcę Cię straszyć, ale to chyba skurcze... przynajmniej tak opisywały mi je koleżanki. Weź no-spe tak zapobiegawczo... i poleż, może przejdą. Chociaż wg mnie skoro nie odczuwasz tego jak skurczy to może Ci tylko brzuszek rośnie, mięśnie się rozciągają i stąd takie wrażenie.

Kasa, kasa... u nas też niewesoło, ale przynajmniej zus się nie czepia... i do tego jeszcze chrzciny Brajana we wrześniu a jak już wspominałam mój P jest chrzestnym... ;/ właśnie co się teraz daje na chrzciny ??

Mam jeszcze dużo rzeczy do kupienia dla małej i dla mnie ;/ a teraz się męczę z układaniem w szafie, której doczekaliśmy sie po 5 tygodniach.

Trzymam mocno kciuki za dziewczyny leżące... oby jak najdłużej maleństwa były w Was !
 
Czekoladka- skąd taki zakres norm? Z mojego lab zakres jest podany 0-104, a lekarz mi mówił, że do 120 może być, moja fosfataza wynosi 223 i wg gina to zdecydowana cholestaza.
Brackie- essentiale+ ursopol 300mg

Edit:
Czekoladka- przeglądajac zakres norm w necie wszędzie jest do max 120, a 150 dla dzieci. Nie chcę Cię straszyć, ale wg mnie dopadło Cię to badziewie...
 
Ostatnia edycja:
mama kangura ja tak nie miałam aż do dziś mam takie wrażenie rozdęcia nie umiem tego inaczej nazwać
lefkowa ja na razie nie mam szafy i chyba bede ją miec dopiero w listopadzie po urodzeniu Lenki.Przekladam ubrania z półki na półkę i liczę na to że mi to coś da:-D że wiecej miejsca mi sie zrobi...he he
a na chrzciny to zalezy na co cie stać i ile chcesz wydać kasy.My na ostatnich chrzcinach na których byliśmy kupilismy obrazek z aniolem stróżem
TYLKO U NAS SREBRNY OBRAZEK Anioł Stróż Chrzest (3457775204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i lalkę z bijacym serduszkiem
__ STERNTALER lalka LAURA z bijącym SERCEM% sale% (3517129623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja osobiscie jestem przeciwna dawania kasy na prezent dziecku no chyba że zbiera na konkretny cel
 
reklama
jolka - konsultowałam się z ginekolog i ona mówiła że różne są normy w różnych lab. i ja mam od (98-280) metodą DGKC. Są róźne metody i jak na razie nie mam tej cholestazy ale i tak będę robić gdzieś co tydzień.
 
Do góry