reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

rojku jak się wkurzę na swojego to zrobię listę z cennikiem (czasochłonne będzie ale w szczytnym celu). Na razie odpuścił i nie kręci noskiem :) chyba widzi, ile mi to radości sprawia, tylko nieśmiało pyta - to ile wydałaś tym razem? :) Na razie muszę przystopować, bo już kasa topnieje. A masz rację, w razie wcześniejszej niespodzianki M posra*by się a nie skompletował wyprawkę :-D

Gusiak88 a nie ma jakiegoś dyżurnego lekarza? Może na IP jedź. Sama nie wiem...

Mama Kangura ja na razie nie chrapię, ale drugi ranek M nie budzi mnie jak zapala światło czy daje buziaka na pożegnanie jak wychodzi - i zdziwiony sprawdza, czy oddycham :) Może ta deszczowa i ponura pogoda tak działa na mnie. Chyba zaraz kawusię muszę strzelić, bo coś śpiąca się zrobiłam. Powiem CI, że cena atrakcyjna jak na tak duże pieluchy tetrowe. Fajnie, że w rossmannie tyle nakupowałaś, wyprawka powolutku się zapełnia :) Ja szykuję pokoik ale nasz Skarb będzie i tak z nami w sypialni spał na początku. A na wiosnę zobaczysz jaki super pokoik będzie i u Was. Ten becik super, który wybrałaś.
DoMisia - ja na początek wezmę body na krótki rękaw i pajacyk, do tego skarpetki, rękawiczki i czapeczkę, Tak nam podali w szkole rodzenia - do tego 2 kocyki, jedne cienki, drugi grubszy.

Sporo dziś namalowałam w pokoiku :) jestem happy! Jeszcze zostanie zamówienie naklejek kubusia puchatka i ozdabianie będzie skończone. No pewnie jeszcze jakieś drobiazgi, ale rolety, firanki i zasłonki są. Ramki na zdjęcia też, ale jeszcze nie powieszone.
Zrobiłam dziś sobie smażoną wątróbkę z jabłkami, do tego ziemniaki i buraczki - mniam. M nie cierpi zapachu wątróbki, więc robiłam teraz, żeby jak wróci nie cofnęło go :) ma być za jakieś pół godziny - dziś wyjątkowo wcześnie będzie. Trochę sobie na niego popatrzę. Jutro ma wolne. Oby nie romansował cały czas z kompem :/


kamilka to jutro czeka Cię tłumaczenie w przedszkolu ;) ciężarnym wolno się zamotać - nie przejmuj się. Kurcze, ciekawe, co za cholerstwo Cię dopadło to uczulenie...
 
reklama
Jeny opowiadacie co tam wymalowałyście czy wykleiłyście na ścianach w pokoju maluchów, to chyba się do was zgłoszę, bo ja jestem antytalent malarski/manualny i artystyczny w ogóle :-D Gdybym miała narysować jakieś zwierzątko na ścianie, to mój synek na starcie zostałby skrzywdzony psychicznie ;P

Ja zjadłam obiad i....leżę ;p U nas pogoda beznadziejna. Strasznie wieje, pada i jest może ze 13 stopni:no: Jesień idzie jak nic.
 
co do rzeczy do szpitala to byłam osattanio w szpitalu na porodówce zapytac o liste dla dzidziusia , co mozna czego nie mozna.. polozna powiedziala ze dla dzidziusia to pampersy , krem do pupy , kilka pieluch tetrowych , i max 4 bodziaki bo w zasadzie będzie ciągle w szpitalnym rożku na golaska w samym pampersie , wiec rożęk tez nie potrzebny. dla siebie majtki podlkądy, pidzama kapcie a reszta poweidziala ze to nawet całą szafe mogę wziaść :rofl2:


pojechalam dzis odebrałam wynik ale wogóle się na nim nie znam. w srodę mam wizytę wieć w srode bede miedziala co z moim wymzem..

no ibylam dzis w szkole, zawiesili nam kierunek..3 semestr Radiologii bo nie ma powmieszczenia gdzie mozemy odbywać praktyke i staż...pięknie,super załątwone !! jak do pół roku nie znajdą nam pomieszczenia to rozwiązą nam rok i mamy szukac innego kierunku ktory zaczynamy od 1 semestru, albo zrezygnowac calkiem...:no:
no i zapisuje się zaocznie do skzoły zeby nei zostać z niczym :baffled:


pierwszy rozstęp na brzuchu ...:sorry2::szok::rofl2: dzidziol się chyba przekręcił bo czuje takie napięcie skóry na brzuchu i ciagłę kopanie takie az czasem łzawie i sie zginam w pól ze szok..

kupilam dzis za 20 zł od kobietki jednej cały wór ciuszków :) później wkeje fotki :)

u mnie tez zima brrr ale wole to niż upał 38stopni:szok: no i ogladam ten proces tej Katarzyny Wasniewskiej aż mam ochote rozje...walić telewizor :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobitki, piszę z tel.bo mi się do kompa siadać nawet nie chce;)
Weekend zleciał szybko. M pomalował drzwi, wczoraj byliśmy u mamy na obiadku i po weekendzie:/ dziś M.dowiedzial się że jedzie do pracy do Mielca i od wtorku za tydzien bżdzie poza domem do końca września będzie w mielcu bz wyłączeniem weekendów i poniedzialków. On sie wkurzył, ja się zdenerwowałam..ale mus to mus... Poprosiłam siostre żeby do mnie zawitała na te dni więc troszkę się uspokiłam.
Też ogląfam te mowy, nie wiem czemu się tak denerwujecie:) adwokat dobrze nawet robi swoje. Przecież mui jej bronić, całkiem fajna linia obrony. Już dawno przestalam się emocjonować sprawami karnymi a a tą juź szczególnie. Sprawa jak sprawa tylko że medialna. Ot pożywka stacji telewizyjnych. Kolejny temat typu zapchajdziurainformacyjna. .. Szkoda że dziennikarstwo w Polsce jest na tak niskim poziomie że musimy słuchać pseudo ważnych informacji w głownych wydaniach wiadomości. Bardziej się przejęłam tym że zdjęli Trylogię z.kanonu lektur szkolnych niż tym, że na antene wraca jakis serial w tvp..a taką wiadomość podawano w zoraj o 19.30 na tvp1...zaś o Sienkiewiczu cisza;)

Edit:
Ten mecenas to chyba chce uspic przeciwnika;) pewnie sam prokurator już nie pamięta co mówił:))
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak sędziego czy prokuratora, ale mnie uśpił na pewno ;) Przed chwilą pożarłam Mleczny start (taką kaszkę) z mlekiem. O matko, jak ja to uwielbiam :-D Cały dzień zalegam na kanapie a M. w taką pogodę siedzi na dworze od rana i robi nam płot :szok: Psa mi żal wypuścić, że mu się chce...

Zaraz idę chyba z nudów poprzeglądać rzeczy dla małego :p Co tu dziś taka stypa?
Czy wiadomo co u Amethys i Andzi? Zniknęły jakoś...
 
Gusiak88 jak już będę miała mojego x-landera, to postaram się opisać ci wrażenia. Ale skoro prowadziłaś navingtona i ci odpowiadał, to pewnie byłby dobry wybór.

aaga84 mój też najchętniej wszystko kupiłby tydzień przed terminem... To, że mamy wózek, to już sukces:) ale zabraliśmy się w końcu za to, bo mu powiedziałam, że ja wszystko do szpitala mam i spokojnie pojadę rodzić, a on w tym czasie będzie kupował wszystko, czego nie zdążymy kupić wcześniej:-p Tylko że nawet gdyby tak było, to pewnie dałby radę i niestety dobrze o tym wie.

kaskaleczna świetnego masz lekarza, szkoda że rzadko można na takiego trafić

maagsiaa super, że remont już bliski końca! Gratuluję skończenie pracy. A co do badań mamy, to tak jak mówisz - musi być dobrze.
Ja żadnych skurczy nie mam, więc nie pomogę w tej kwestii, ale aż za dobrze znam temat upławów:/ swędzi cię, piecze, boli? Ja tak mam od początku ciąży i nadal nie jest dobrze... Nic mi nie pomaga. Chyba będę rodzić z grzybicą:/ Upławy w ciąży mogą być normalne, ale jeśli są zielonkawe, to pewnie infekcja.

Akaiah no to niefajnie ze studiami:/ ale miejmy nadzieję, że coś się znajdzie i nie rozwiążą wam kierunku! Ja też zauważyłam rozstępy, jak na razie tylko wokół pępka.

Ja nie oglądam relacji z procesu, wystarczy mi skrót w wieczornych faktach czy innych wydarzeniach:)

Jestem padnięta. Zaprowadziłam Dawida do przedszkola, biegałam po mieście załatwiając różne sprawy, w końcu spotkałam moją mamę i ciotkę i poszłyśmy na kawę, po czym do sklepów z ciuchami. Nie zdążyłam już wrócić do domu, bo tyle to wszystko trwało, że musiałam już małego z przedszkola obebrać (chodzi na 5 godzin). Dawno nie byłam tak wykończona. Teraz gotuję obiad, bo mąż dziś wraca później, a potem, jak usiądę w fotelu, to chyba nie wstanę.

Pogada typowo jesienna, jak szłam to mnie z kursu zwiewało:-D
 
Ostatnia edycja:
Annie - jak dla mnie szkoda kasy. Mamy zwykłą dopasowaną do stelaża i to tyle. Na początek podłożymy pieluszkę na spód, żeby był antypoślizg a jak Adaś podrośnie to będzie się kąpał w zwykłej wannie ;)
 
reklama
Annie ja nie:) zastanawiam się czy kupić tą 80 czy 100, wezmę do tego podkładkę gąbeczkę taką albo może leżaczek jakiś na początek:) znajomi nam chcieli odsprzedać wanienkę po swoich bliźnikach za 160 zl! Taką niby co to nawet główki trzymać nie trzeba ale tyle to ja bym dała tylko gdyby mi ta wanienka jeszcze kawe robiła:))
 
Do góry