reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
kaskaleczna ta nakladka zelowa to chodzi o takie komprezy zelowe na piersi, czy silikonowe oslonki na brodawki?

gusiak planu nie dostalam, ale nie wiem, czy wszyscy to dają. Jakby co, to sobie wygeneruję na stronie rodzić po ludzku
 
kaskaleczna- to sa oslonki na piersi ja uzywalam bo mi popekaly sutki ale teraz inie zamierzam uzywac bo dzieci juz potem nie podejma proby ssania bez tej nakladki wiec wtedy juz tylko z nia i czesto gesto szybciej odstawiaja sie ood piersi..

a ja w pl nie dostawalam tej karty:no: pytala mnie jak lezalam pod KTG o wszystko typu przychodnia tel do przychodni lekarza polozna itd czesc podalam ale numerow tel nie umialam sobie pozniej napwet do meza przypomniec:-D
 
Witam dziewczyny! :)
Rojku u mnie syf masakryczny i na jednym i na drugim mieszkaniu, nie mam weny na sprzątanie :( Jak tylko trochę się poruszam, to robi mi się duszno, ciężko i boli mnie kręgosłup, boję się wysiłków :(
Madalińska widocznie Nasze Skarbki bawiły się dziś razem na imprezce, pół nocy nie przespałam :p
i carrie gratuluję wyboru wózka :) A co do teścia, to nie mam słów, a co się stanie jak wyjdziecie o 1? Pewnie znajdą się takie osoby, które wyniosą przed 24, bo się tak napiją... Nie potrafię zrozumieć niektórych osób, które sądzą, że kobiety w ciąży mogą zupełnie wszystko, co kobiety, które w ciąży nie są. Co prawda ciąża, to nie choroba, ale ostatnie miesiące są ciężkie, ale faceci tego nie zrozumieją, bo oni nigdy nie będą tego przechodzić ;/
Kaska u Nas też chłodno, ale mi taka pogoda pasuje, pamiętam te upały i teraz chłodkiem nie gardzę :D A co do piżamy, to ja potrafię chodzić w niej cały dzień i leniuchować w łóżku, więc u mnie, to dopiero by się listonosz dziwił :D
Gusiak powodzenia na wizycie! Teraz dbaj o siebie jak najbardziej!
aaga jakbym słyszała mojego męża! Jak rodzisz w listopadzie, to kupimy resztę dopiero w październiku, nie musisz już teraz mieć wszystkiego 'i żeby to stało i się kurzyło'... Ah te chłopy, będzie jeździł i sam robił zakupy, a jak nie podoła, to mu łeb ukręcę!!!

Nie spałam pół nocy, Milenka szalała w brzuchu. Siusiu latam 5 razy w nocy i mam już tego dość, a już ani nie mówię ile ja się namęczę żeby z łózka zejść, bo śpię przy ścianie :p Biodra mnie bolą w nocy, niewygodne łóżko... Rano mąż mnie obudził, żebym kawę zaniosła na mieszkanie, więc poszłam i aż mi się gęba uśmiechnęła, bo tynkują już ostatni pokój, jak to wyschnie to malowanie mieszkania, panele, płytki, meble i można się wprowadzać! Jupiiii!!! Przysięgam, nigdy więcej remontów, nigdy, nigdy, nigdy! Jedynie malowanko :D Milenka właśnie kopie w okolicach żołądka kopiąc tym samym w podbrzuszu i nie wiem czy moje dziecko sobie żarty robi, czy może się obraca :p Fajnie by było :(
Dzisiaj nanoszę ostatnie poprawki (literówki itp.) w pracy dyplomowej i jutro jadę już oddać do toku studiów i zapłacić za dyplom, na który nie mam kasy, ale nie chcę się tym stresować hehe Jutro będę spała u rodziców, bo w środę jadę z mamą o 7 do Rybnika, do szpitala na badania, boję się, chyba bardziej niż ona, ale nie mogę dać znać po sobie, żeby mamy nie dopadł dół. Wiem, że będzie dobrze, musi być!
 
reklama
Do góry