reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam się dziś i ja :)

Akaiah- jeździło mi się nim idealnie. Jest lekki, koła świetnie się skręcają. A do tego rozmawiałam wieczorem z koleżanką co ma v3 i mówi, że jest mega zadowolona. Tak więc jestem zdecydowana i mogę go polecić.
Madalinska- mój mały ostatnio był mało aktywny, ale od niedzieli znow zaczął nadrabiać ku uciesze rodzicieli:-D a od wczoraj jest tak ułożony, ze jak tylko się zgarbie, to mam wrażenie, że mi żebra po prawej stronie wykopie w kosmos.
Melonowa- ja też mam dziś wizytę i doczekać się nie mogę:-)
Laperedhil- no piękne mi nadciśnienie:oo: to ja ze swoim 120,130/70,80 to mam mega nadciśnienie:-D
 
reklama
witam was z rana
Leos też mame kopie codzień, wczoraj o 12 w nocy miał taką impreze w brzuchu, że myslałam, że faktycznie zaraz wyskoczy;-)
złozylismy łożeczko, stoi juz w naszej sypialni, z wrazenia nie moglismy zasnąc, syn staje sie taki realny- już ma wyrko ...emocje emocje

miłego dnia
 
Cześć kobiety :)
melonowa89 powodzenia na USG no i miłego pobytu u rodziców :) może psiakowi płaszczyk przeciwdeszczowy załóż ;)
Gusiak88 jak się czujesz?
Mnie dopada chyba dołek, czytam was ale pisać to mi się nie chce :( nic mi się nie chce, nooo przesadziłam -jeść mi się chce ciągle :(
 
Witam znad kawy i....murzynka :-D

avocado - zastanawiałam się nad tym wózkiem, ma b. przyzwoite parametry w stosunku do ceny. Jeżeli chodzi o x-landery to te nowe mają amortyzację ale cena...zniewala. A z używanymi to musisz trafić. Ja mam XA i trochę sobie nim pojeździłam na dzielni ;p Więc jeżeli chodzi o rączkę to jest porządna, stabilna - nie wygląda jakby miała się popsuć. Wózek jest dość ciężki, ale prowadzi się lekko i przynajmniej ten mój nie skrzypi przesadnie - tyle co powinien - tak myślę :) Wszystko jest kwestią użytkowania a przy używkach to niestety loteria...Ja myślałam, że kupię trochę gorszy ale nowy na gwarancji. Tak bym zrobiła, gdyby nie fakt, że kupiliśmy xlandera od brata M.

Marysiu - ja mam doły i góry na zmianę;p i też ciągle chce mi się jeść, chociaż najbardziej to jestem za słodkim...

Co do ubrań ciążowych to na jesień plan mam taki: ciepłe getry + długie swetry i tuniki :) Płaszcz upoluję na lumpie
 
nonek wszystkie wózki fajne, ale o passo się nie wypowiem, bo nie widziałam na żywo.

moja przyjaciółka miała x-landera (niestety sprzedała - sama żałuje) i zachwala go wniebogłosy, ciągle mnie na niego namawia. Była zadowolona pod każdym względem, nic się nie psuło, łatwo prowadziło itp. Więc co człowiek to opinia pewnie...
avocado faktycznie ubrania ciążowe e grubsze są strasznie drogie, a gdzie kurtka, swetry itp... Ja dostałam po przyjaciółce płaszcze ciążowe (jesienny i zimowy) i spodnie, ale jakbym miała sama kupować, to bym nie kupiła, tylko nosiłabym swoje niezapięte, a koleżanka w pracy podpowiedziała, że na brzuch puszczała zwisający gruby szal i przechodziła zimę tak. a jeśli chodzi o bluzki to nie wiem, może coś znajdę w domu, co się rozciąga, albo coś od mamy pożyczę lub od męża jakąś bluzę :p druga koleżanka całą ciążę - rodziła w listopadzie przechodziła w leginsach (jesienią wspomagała się grubszą skarpetką i dłuższą i też nie kupowała, bo szkoda kasy. Jeszcze do pracy czy lekarza trzeba jako tako wyglądać, a blisko domu można pozwolić sobie na większy luz w ubiorze, można dodatkami naddać i będzie pięknie :)

marys nie smutaj się. taki jakiś okres dziwny na te nasze nastroje zauważyłam...
 
Ale chyba zdecyduje się na ten:

warrior monodi warior

mysle o kolorze czerownym albo zielony. To ma być prezent od moich rodziców i w sumie też nie chce ich naciągać na wielkie koszty. Co do XL mi się srednio podobają gondolki;/ Szwagierka kupiła teraz używanego zobaczymy jak bedzie sie sprawował.
 
avocado ja też tak czytam te opinie o x-landerze i już sama nie wiem:/ ale czy istnieje jakiś wózek, który by nie miał negatywnych opinii w necie? już sama nie wiem... No i myślę, że duże znaczenie ma to, że kupujemy nowy wózek, bo przy używanych różnie można trafić.

A co do ubrań ciążowych, to mnie też przerażają te ceny. Właśnie od kilku dni w nic się nie mieszczę i muszę koniecznie sobie coś kupić - jutro rano idę do Lidla, mają być jakieś spodnie ciążowe za 30zł. Mam co prawda 2 pary ciążowych dżinsów z poprzedniej ciąży, ale są za duże i spadają mi z tyłka:wściekła/y: z bluzkami też dramat, wszystkie już za ciasne w brzuchu. Kurtki nie kupuję, jakoś dam radę, pożyczę coś od mamy. Szkoda mi pieniędzy, rodzę za nieco ponad 2 miesiące i wolałabym nie kupować za dużo ciuchów typowo ciążowych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry