reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

akaiah super szkola :-D ja dostalam poki co probke sudocremu tylko i gazetke, ostatnio mozna tez cos bylo zgarnac a maz gapa przyniosl mi gazete o banku krwi pepowinowej a inni juz zabrali wszystko - tylko kilka szt bylo z innej grupy ;-) ciekawe co na warsztatach bedzie bo ja bede na obu we Wro tych moda na brzuszek i bezpieczny maluch :-p
brackiee targi sa w ten weekend - chyba beda kiepskie patrzac na liste wystawcow, na wroclawskich ja sie zaopatrzylam w jakies gratisy i tez mam butelki 2 dzieki temu i 3 smoczki :-p ale na krakowskie sie wybieramy ze wzgledu na tescia, jedziemy w odwiedziny i przy okazji wpadniemy sobie moze jednak bedzie ten przedstawiciel wozkow I'coo ktory sobie upatrzylam :-D

gusiak bedzie dobrze nic sie nie martw, juz blizej niz dalej i bedzie sliczna pachnaca dzidzia :-)

wlazla ktoras na ten link ode mnie?? tam z fisher price wysylaja grzechotke jak sie zarejstrujecie :-p

aa i zjadlam wlasnie kaszke ryzowa bananowa z borowkami i calkiem zjadliwe :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się zarejestrowałam:-) dzięki
a masz jakiegoś linka co do tych targów?bo bym sobie kukła

melonowa on wychodzi z założenia że tyle styknie.Jutro dzwonię do niego i jak usłyszę to samo co mi syn powiedział to wnoszę sprawę do sądu o podniesienie alimentów.W końcu dziecko rośnie i jego potrzeby też są większe.Znając życie będzie awantura przez telefon ....
 
laperedhil ja się zarejestrowałam już :) mam nadzieję, że przyjdzie grzechotka :)
akaiah dobrze, że zdecydowałaś się iść super rzeczy dostałaś :tak:
 
Mother & Baby
i ja mam nadzieje ze nie zrobia mnie w fikolka i przyjdzie grzechotka :tak:

ja sie modle aby jedno ogloszenie ktore znalazlam bylo aktualne! bosh jakby bylo to bym nie wiem co ze szczescia zrobila!! ale nie wierze w takie szczescie, przeoczylam i moja wina :-( a ja to chce!! tak mocno dla synusia normalnie w depresje popadne jak sie nie uda :-(

brackiee no uwielbiam tych facetow - oni wiedza ze kobieta to sobie zawsze poradzi i spod ziemi ale wyciagnie pieniadze dla dziecka, ja bym sie nie zgodzila na 350zl alimentow bo to jest smieszna suma na co starcza? nawet nie na jedzenie dla dziecka na miesiac :no:
 
laperedhil dzięki za info.Może się wybiorę z moim R.ale znając jego będzie marudził że mu sie nie chce.
Jeśli już to w niedzielę pojedziemy
No od września to starczy na karnet na basen i psychologa:baffled:
 
wlasnie kupilam wozek lalalala :) z nosidelkiem :) niewazne ze w warszawie, wozek marzen moich :D coprawda chcialam niebieski ale nad tym tez sie zastanawialam :) nie wiem jak maz wyczaruje na niego pieniazki bo nie mamy nic a musze do jutra zrobic oplaty 250zl, w srode wizyta 150zl, w pracy za karnet musze zaplacic jak zaniose zwolnienie 160zl no i wozek 1100zl. nie wiem jak to zrobimy bo u mnie na koncie 20zl :-D ale ten wozek rzadko sie pojawia na allegro, nowy kosztuje ok 2400zl (bez fotelika i adapterow a to tu w zestawie) no i we wro pojawil sie tez za 1800zl wiec mysle ze dobry interes :D :D
o tu jest za 3000 :szok:
i'coo Peak Air + Fotelik CabrioFix - wózek dziecięcy wielofunkcyjny 3w1
kolor cacao i fotelik walnut brown :-D:-D maz sie upieral na nowy fotelik, zobaczymy co zrobimy.
 
hej dziewczyny, jestem poza domem więc nie mam jak Was czytac, jutro nadrobie.
Chciałam się tylko podzielic dobra dla mnie wiadomoscia - mamy imie dla Juniorka - Mikolajek :)
 
brackiee ja bym bez względu na to czy powiedzial czy nie wniosła sprawe o podniesienie alimentów syn rosnie i tak jak mowisz jego potrzeby również, ma dziecko to niech wezmie odpowiedzialnosc
laperedhil ładny wózek i duza okazja :)
dehaira gratulacje wyboru imienia :)
wczoraj przyszła do mnie koleżanka z prezencikiem dla kubusia :) mowiła ze drobnostka ale nie mogla się powstrzymac (biedna stara się o dziecko już 3 lata ) dostalismy slodziaski sliniak :

DSCN4018.jpg
 

Załączniki

  • DSCN4018.jpg
    DSCN4018.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Witam z rana :) no tak już u mnie jest, że wstajemy wcześnie, mój R do pracy a ja jak się już obudzę to ciężko zasnąć... Dzisiaj wstałam o 1:00 do ubikacji i oczywiście następne pół godziny z głowy bo burza szalała okropna (wcześniej mi nie przeszkadzała :p). Maleńtas kopał całą noc i teraz też nie odpuszcza, chyba jakiś maraton biegnie :-)
laperedhil wózek prześliczny chyba też zachorowałam!
brackiee co za chłop!ciekawe co on by zrobił z dzieckiem za 350zł? Musisz go trochę przycisnąć niech płaci więcej łaski nie robi. Przecież wie jakie są czasy.
melonowa89 widzę, że będziemy rodzić w podobnym czasie :p
Dziś zapowiada się spokojny dzień, obiad mam od wczoraj (gołąbki), więc pichcić nie muszę, okna chciałam myć ale oczywiście jak mam taki zamiar to pada :-) Może się wybiorę na jakieś łowy :p


 
Do góry