reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej Kobitki, nie odpisuję każdej bo piszę z tel. Przyjeli mnie na oddział. Wczoraj znów dopadł mnie ból podbrzusza i krzyza,połączony z ciągłym parciem na pęcherz. Jak M. wrócił z pracy to pojechaliśmy na IP tam nas przyjęli po 3 godz a po kolejnych 2 posłali na oddział. Mam podobno male rozwarcie i nie wiadomo czy taka moja uroda czy coś się dzieje. Zwiększyli mi leki do 6 dawek i pobrali posiew z pochwy,mocz i krew. Od wyników zależy czy dostanż antybiityk czy nie.
 
reklama
ursula jak mnie przyjmowali na oddział to też tak czekałam od 8 do 13 :/ nie wiem co jest z tymi szpitalami... Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie skończy dobrze, dużo kobiet tak ma a jednak ciąża donoszona, także najważniejsze żeby się nie martwić :) buziaki!


 
Hej dziołszki

ja już od 6 na nogach bo obudziło mnie takie ssanie w żołądku że wcisnęłam dwa pączki na dzień dobry. U nas na szczęście się ochłodziło i jedziemy na zakupy do Ikei i Agaty za mebelkami :-)

ursula trzymaj się dzielnie i napewno będzie wszystko ok :tak:
 
Witam z rana,


dziś troszkę pospałam dłużej ale Synek mnie obudził przed 8 i hulał po brzuchu jak po wannie :) wczoraj była szkoła rodzenia, wszystko o porodzie – poszczególne fazy, co i jak. Jeśli to mnie miało uspokoić, to wyszło odwrotnie. Wyszłam i ze strchu aż mi łzy pociekły – M się przeraził, co mi jest... A ja po prostu boję się i już.
W mojej szkole rodzenia jak na razie nic nie dostaliśmy. Może dadzą coś na koniec.


A z tymi alimentami to tak jest. Niestety trzeba walczyć, bo to dla dziecka, a chłop zawsze sobie poradzi...


laperedhil wózek super!
A dehaira imię urocze :)


Ja dziś leczo robię – jak są świeże warzywa, to nie mogę się powstrzymać :) no i mam plan posegregować ciuszki do szkoły rodzenia.


Ursula daj znać koniecznie co i jak. Trzymam mocno kciuki!!!
 
aaga84 ja też się boję i to bardzo bo nie wiem czego się spodziewać tzn. wiem jakie są fazy porodu, wiem jak to wygląda wiem że będzie bolało ale ja się boję tego że stracę kontrolę nad swoim ciałem i nie będę mogła sobie poradzić z tym bólem, że się rozkleję i nie dam rady...
 
ursula jejku mam nadzieje ze leki pomoga i będzie wszystko dobrze trzymaj się kochana
annie pochwal się jak cos kupicie ;p paczka doszla ?

ja tez się strasznie boje porodu na sama mysl w zoladku mi jezdzi mam nadzieje ze będzie szybki i dostane znieczulenie
 
Ja normalnie za chwilkę dostanę oczopląsu, siedze i oglądam wózki i już mam chyba dość już sama nie wiem który. Ale mam dobra wiadomość, mąż wczoraj zaczął robić w sypialni, dzisiaj ma głądzić, niedlugo wymaluje i odrazu moja minka się uśmiecha.
 
reklama
Witam z rana :)

Brackiee no cóż 350 zł hmm znam to bo ja mialam takie alimenty jak byłam na w liceum i na studiach to podniósł mi do szaleństwo 450 zł a jak tylko obroniłam mgr to zadzwonił tydzień pozniej i powiedział ze skoro sie obroniłam to juz nie bedzie płacił a najlepsze ze studiowalam w innym miescie no i kasa generalnie byla potrzebna ehhh...

Co do szkoły rodzenia to mnie też było szkoda kasy dlatego znalazłam finansowaną z nfz i ide za darmo może u was też sa takie, warto sprawdzić

akaiah super prezenty też bym chciała żeby takie u mnie dawali ale zobaczymy w piatek pierwsze zajęcia. Ale zapisałam się na oba warszaty tam licze na jakies prezenciki :p

laperedhil dzięki też sie zarejstrowałam czekamy na grzechotki :-) a wózeczek super :D

dehaira super imię ja mam sąsiada 2,5 letniego o tym imieniu i MIkuś jest super świetna reklama macierzyństwa :D

ursula trzymaj się dzielnie wszystko będzie dobrze pozytywne myśli to podstawa :*

annie. udanych łowów a wiesz ze w Agacie jest dział baby jakoś niedawno otwarty, ja sie tam wybieram ale jakos ciagle brak czasu...

aaga leczo mniammm .. :) dopiero co skonczyłam duży garnek a juz bym kolejny zjadla :D chociaż chodzą za mna papryki faszerowane :D

Miłego dnia :D
 
Do góry