reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

bylam pierwszy raz na szkole rodzenia podjechalam busem :) dzis trafilam na cwiczenia , calkiem spoko troche sie rozluxnilam. i dostalam 5 toreb gadżetów !! :D tylko narazie rzucilam okiem ale widzialm duzo próbek i butelka aventu nawet sie znalazla :) super ni emusze kupowac :)

ide teraz cos wtarabanic bo mega głodna jestem :)
 
reklama
rożek w sowy śliczny:)))
akaiah my nie zdecydowaliśmy się na szkołę rodzenia.R musi do pracy chodzić a że do pózna wieczorem robi to nie ma szans na naukę:baffled:
 
melonowa u nas też finanse przeważyły na nie
Syn od września zaczyna gimnazjum,od września z zalecenia psychologa i nie tylko idzie na basen i ma mieć zajęcia z instruktorem (35 zł za godzinę )sam instruktor a gdzie wejście na basen i dojazd.
Wydatki są tak wielkie że czasem aż mnie rozpacz bierze a mój ex stwierdził że alimenty 350 na syna to wystarczająco dużo.No i dziś jest 19 i jeszcze nie wpłacił kasy a powinien do 15 to zrobić.
Dziś dowiedziałam się od syna że raczej mi w tym miesiacu nie wpłaci bo syna na wyjezdzie do dentysty musiał zabrać i 250 za wizytę zapłacił.
 
Oj te pieniążki:-( My w prawdzie nie mamy żadnych opłat bo mieszkamy z moimi rodzicami i oni ponoszą wszelkie koszty łącznie z jedzeniem ale za to każdy grosz idzie na budowę naszego nowego domku, już nie mogę się doczekać kiedy tam zamieszkamy ale jeszcze długa droga:-(

Gusiak podziwiam cię i trzymam kciuki za szczęśliwy listopad
 
IMG_0001.jpgmoje zdobycze :))
 

Załączniki

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 52
Fajne te zdobycze
A pod koniec sierpnia w Krakowie są na błoniach targi dzieciaczkowe.Kurde ale nie pamietam dokładnie bo siostra mi coś wspominała....muszę się jej dopytać
 
reklama
brackiee co za dupek … o kant dupy niech sobie te 350 zl wezmie co z tym zrobic ;/ szok normalnie ciekawe co on by powiedzial jakby mu dac na przezycie ubranie itp. 350 zl już nie mowie o oplatach ale te podstawowe rzeczy co za czlowiek
ewelina0307 fajnie mieszkac na swoim zawsze to jestes u siebie ale czasami koszty zalamuja ;p
akaiah ale się obłowilas ;p
Gusiak88 wszystko się unormuje i fajnie ze maz pojdzie na konsultacje jednak specjalista to specjalista ;)
 
Do góry