reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

u mnie półtorej tygodnia temu bylo +11.... nie wiem jak to dziś wygląda:) bateria w wadze się skończyła i jakoś się nie składa, żeby ją wymienic ;)
 
reklama
U mnie jest 5,5 kg na plusie. Wydaje mi się, że dobrze jak na razie. Zobaczymy co będzie dalej. Wcinam właśnie płatki czekoladowe z mlekiem. Znów tak gorąco, topie sie;/
 
avocado czyli nie ma już nadziei dla mnie :( na poruszanie się choćby w tempie ślimaka :(
rojku czekam na zdjęcie :) chyba nie mam nawet takiej małej na kółkach jak annie. pisała :( będę musiała chyba coś kupić.
Dziś siostra ma przyjechać do mnie, zamawiałam szlafrok i koszulę z hurtowni gdzie Ona bierze towar, i może już dziś będzie :)
 
Hej dziewczyny:-)

U nas w nocy mega burza byla szalalo jak nie wiem :sorry2:
Adasko jest w przedszkolu a ja ogarniam znow mieszkanie zrobiło sie chlodniej wiec chyba wezme sie za prasowanie:tak:

Moja waga znow stoi w miejscu teraz po sniadaniu jestem i wydaje mi siee ze mam 1 kg do tylu:sorry2:
 
ursula ja się pocieszam, że poprzednio miałam jakieś 21 na plusie i jakoś zeszło, więc i tym razem, ale z drugiej strony miałam nadzieję, że teraz przybędzie mniej a zrzucę więcej, tak żeby nadwaga sprzed ciąży zniknęła, ale to są moje pobożne życzenia :p
Mówisz 6-7kg - żeby tylko tyle!

marys znalazlam linka ze zdjeciem i wymiarami tej torby. Mamuska zaszalala jak chodziła na siłownię i taką sobie kupiła:
REEBOK torba DUŻA laptopa fitness siłownie K76283
 
Witam Was kochane, u mnie juz przy przepudzeniu, lecial pot po tyłku:crazy:A musze wyskoczyc na drobne zakupy, nie wiem czy po drodze gdzies nie padne..U mnie waga tez szybko leci, ale coz...nie uniknione, a jesc jem jak jestem głodna, delikatne zachcianki tez mam, no ale przeciez to tak działa, dziecko rosnie, z nim tyle roznego "oprogramowania"zeby było mu tam dobrze.Czas tak szybko leci, i tak jestesmy w dobrej sytuacji, (tak mysle) bo rodzimy na zime, wtedy nie trzeba sie rozbierac za bardzo itp, na wiosne Wszystkie sie ogarniemy, zobaczycie, a motywacja u nas widze jest duza:tak:
Rozek dla małej dziś mi przyszedł, fajny..bo ma polarek w srodku, taki ala ocieplany na zime...ze wstązką i dodadtkowo ma rzep.
'
 
ursula ja się pocieszam, że poprzednio miałam jakieś 21 na plusie i jakoś zeszło, więc i tym razem, ale z drugiej strony miałam nadzieję, że teraz przybędzie mniej a zrzucę więcej, tak żeby nadwaga sprzed ciąży zniknęła, ale to są moje pobożne życzenia :p
Mówisz 6-7kg - żeby tylko tyle!

marys znalazlam linka ze zdjeciem i wymiarami tej torby. Mamuska zaszalala jak chodziła na siłownię i taką sobie kupiła:
REEBOK torba DUŻA laptopa fitness siłownie K76283

Ja kupilam taką megha wielgasną Pumy, była przecena z 80zł na 60...wiec wlezie mi tam wsio.Przy moich zdolnosciach ładowania wszystkiego, moze byc jeszcze za ciasno:rofl2:Juz same podkłady zajmuja mi sporo miejsca i podpaski Belli.
 
reklama
Do góry