reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
czekoladka21- dla świętego spokoju powtórz badania. Może u Ciebie to jednak nie to świństwo, tylko przesuszenie skóry. Ech, ja już nie mam się co łudzić. Zobaczymy, co mi jutro lekarz powie.
Magda, Nonek- Wy chudzielce!:-p u mnie 107!
Co do imion, to nawet nie rozmawiałam z moim M o drugim, a chrzest to zależy, kiedy nasz szkrabuś się urodzi. Mnie chrzcili w Szczepana, to może i z synkiem się uda wtedy.
Rojku- że tez mi to do głowy nie wpadło! Zapamiętam na przyszlość:-D
 
wiecie że ja nawet sie nie zastanawiałam nad tym czy dać drugie imie czy nie ale rAczej nie bedziemy dawac ... co prawda ja mam ale nie przydaje mi sie do niczego tylko uciazliwe bo trzeba sie podpisywac tak jak w do i wtedy musze pisac duzo ;p a chrzciny u nas robia w pierwszą niedzielę miesiąca lub 3 sobotę miesiąca wiec jak Kubuś urodzi sie w terminie to by wypadało 1.12 albo 21.12 a chciałabym żeby był ochrzczony przed swietami nie wiem czy sie wyrobimy ;p tygodniowego malucha nie bede chrzcila wiec zostaje 21.12 :) ale nie planuje duzej imprezy zaprosze jedynie na kawe i ciasto chyba ze uda nam sie znalesc jakies miejsc tanie bo ja w mieszkaniu nie zmieszcze sami przyszli dziadkowie i nasze rodzenstwo z nażyczonymi to już 12 osob do tego chrzestny z rodzina i pra babcie i my to 22 osoby ;/ MASAKRA nie wiem gdzie to zrobic chyba ze sie wkurze i zrobie u mojej mamy w domu i w swieta hehe ;p i beda musieli przyjechac ;p
 
jolka- ja się jeszcze łudze ale wyniki powiedzą same za siebie więc zobaczymy jak wyjdą złe to trzeba będzie to przejść i na pewno urodzimy 3 tyg wcześniej gdzieś i pewno przez cc.
 
annie. stanik na duże cyce to w ogóle ciężko dobry znaleźć, a co dopiero ciążowy

Co do imion, to pierwsza jest Aniela Maria, to druga też musi mieć dwa :p i chyba Będzie Hanna Agnieszka (drugie z racji tego, że tak miała na imię zmarła w wieku roczku siostra E. chociaż mi się średnio podoba)

A chrzciny myślałam w okolicy świąt BN zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rojku fajnego masz męża – może i mój się tak wczuje :)


Magda nie mam centymetra w domu – jak pojadę jutro do mamy i nie zapomnę to zmierzę swoją talię osy :)


Ja nie chcę drugiego imienia, bo w sprawach urzędowych dodatkowy kłopot dla mnie, ale jeśli mąż będzie chciał to damy po nim - Mariusz, a chrzest myślałam na wiosnę zrobić. I też nie wiem gdzie. Zapewne w jakiejś restauracji, wyjdzie nam 20 osób.
 
Annie- dokładnie! Wyjdzie za 15 lat i znów sytuacja może się powtórzyć!

Czekoladka- nie strasz nawet :( dla mnie 2 tyg. wcześniej to połowa października! czyli lekko za miesiac. I ja chcę sn, a nie przez cc! Przeraża mnie to:-(
 
reklama
Do góry