reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

witajcie
udalo mi sie doczytac dzisiejszy dzien do konca przykro mi ze wyniki nie sa dobre mam nadzieje ze sie porawia, ja dzis juz w domku jestem, wracalam pociagiem do domu musialam isc skorzystac z wc i jak tak sie zalatwialam na "malysza" pociag zahamował i zarypalam glowa o zlew :( na szczescie lepetyna cala ale boli mnie tak czolo ... :( pewnie jutro bedzie slimak ;/ w poniedzialek musze isc do diabetologa bo mam problem z cukrami obojetnie czy wezme insuline o 22 czy tez nie cukry sa podobne w granicach 108-116 ;/ baba ktora mi przepisala ta insuline kazala zwiekszac jednoski o 2 jak nie bedzie cukier spadal dojechalam do 18 j. ale dalej sie boje wiec na razie nie bede w ogole wstrzykiwac a w poniedzialek pogadam z moja babka moze bede musiala wrocic do swojej poprzedniej insuliny ... nie wiem czy to ciaza ma wplyw na te wyniki czy jak troche sie zaczynam martwic :(

przepraszam ze kazdej z osobna nie odpisze ... nie mam sily ani nastroju
milego wieczoru zycze
 
reklama
Jolka nie martw się – na pewno wszystko będzie ok.


melonowa i jak tam śliwa? Biedna – uważaj na siebie i nie martw się cukrami.


Annie. Ja też nie śpię od 3. nie wiem co jest – bo nic mnie nie boli, głodna nie byłam :) siusiu standardowo, a ja przekręcam się i nie zasnęłam nawet wtulająca się w M – jak wstawał do pracy po 5 i poskarżyłam mu się, że nie śpię tyle czasu, to skomenował – no tak, czułem, że coś przykleja się do mnie tyle czasu :) bułka z miodem? Dawno nie jadłam, chyba mi pomysł na śniadanie poddałaś :)


Gusiak to Cię wytrenowali w tym szpitalu ze wstawaniem :)


Ja dziś mam intensywny dzień – przyjaciółka mnie nawiedza, będę zapiekankę robiła, wcześniej sprzątanie. Potem jedziemy na ślub koleżanki, a na koniec nasze chłopy na kolację dołączają do domku. Wczoraj do późna układałam ubranka w mebelkach. Tata zamieni mi drążek na 2 dodatkowe półki w szafie i uda mi się zmieścić wszystko w tych mebelkach jednak. Roleta powieszona, zabawki poukładane. Z ubranek zostało mi do kupienia body na krótki rękaw .rozmiar 56 kilka sztuk.
Miłego dnia :)
 
Gusiak88 generalnie nie powiedzieli ze to cukrzyca tylko stan przedcukrzycowy i mialam go już przed ciaza ale nie bralam insuliny i max. Cury na czczo były 116 teraz po badaniach u genetyczki powiedziala mi ze cukrzyca ciazowa na pewno się rozwinie wiec może to jest to
aaga84 śliwa jest na szczescie nie wielka ;p ale nadal boli hehe to już wyprawka zbliza się ku koncowi ;)
ja wczoraj zrobilam sobie liste co musze jeszcze zalatwic odnosnie stypendium itp. A dodatkowo zrobilam liste co kupic dla dzidziucha i jestem przerazona, pewnie już było takie pytanie ale zadam je jeszcze raz bo szczerze się przyznam ze nie chce mi się szukac
ile paczek pampersów i jakie rozmiary kupujecie na poczatek ?
jakie produkty apteczne kupujecie dla dzidziucha?
Mnie dzisiaj czeka sporo prania i troche ogrnac mieszkanko a pozniej na lotnisko po mężulka :)
 
melonowa, poza ubrankami i wyposażeniem pokoiku nie mam praktycznie nic, ale sukcesywnie pokupuję w tym i następnym miesiącu wszystkie drobiazgi. A odnośnie wózka i łóżeczka będę myślała w trakcie. Teściowa nie podjęła jednak tematu wózka, więc nie mam co liczyć na nią.

jeśli chodzi o pieluchy to sama mam dylemat ale chyba kupię po jednej paczce 1 i 2. A na bieżąco mężuś będzie dokupował. Chyba, że macie inne rady.

Odnośnie rzeczy z apteki to planuje kupić:
►[FONT=Arial, sans-serif]gruszka gumowa [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]►linomag zielony[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif] ►Sudokrem[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif] ►sterylne gaziki [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif] ►Oktenisept do pielę­gnacji kikuta pępowiny [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif] ►sól fizjo­log­iczna [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif] ►Oilatum[/FONT]

może o czymś zapomniałam?
Fajnie, że już dziś mężusia witasz :)
 
Hej dziewczyny

melanowa wspolczuje wypadku niezle to tez musialo wygladac:baffled: a czolo masuj moze szybciej guz sie rozejdzie:sorry2:

A ja mam wscieklizne o to swedzenie nie moge nic zrobic jestem podenerwowana:wściekła/y: jak wam wstawie zdjecie pieniacego sie potwora z wylupiastymi oczami to bede JA!!:no::-D na powaznie nie wiem czy to schodzi chyba nie ... a Fenistil malo pomaga moze na 10 min:-(oszaleje ;/;/;/;/;/;/;;/
 
reklama
Dzień dobry :)
Bartula szaleje z Leosiem M w pracy a ja się byczę :))))

Melonowa no faktycznie takie zwiększanie dawki może być niebezpieczne i skutkować nagłym spadkiem... zdecydowanie musisz konsultować z diabetologiem... dobrze że czółko można pokazać ;)

Aniee zawsze tak jest z wydatkami, kumulują się zawsze w niewłaściwym momencie...

Aga no to intensywny dzionek Cię czeka :tak:

Kochane odnośnie pampków kupiłam 1 paczkę jedynek i dwie 2 w promocji DOZ • Pampers Premium • Portal Dbam o Zdrowie doz.pl resztę będę na bieżąco kupowała z synkiem miałam zapas a okazało sie że i tak wielu rzeczy brakowało nie jesteśmy uwięzione i przy okazji spacerku można zawsze zajrzeć do apteki albo rosmanna a promocje zawsze są w jakiś marketach więc M może podjechać...

Z tymi kombinezonami to macie rację jeden cieńszy i zimowy... we wrześniu planuję zacząć kupować więc to już za chwilę

Na wizycie okazało się że przytyłam 5,8 kg w sumie ale mała prawidłowo się rozwija :) znowu poleciały mi badania moczu no i drugi antybiotyk w tej ciąży :( ale co zrobić...
 
Do góry