reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

zwolineczka to wcale nie jest taki zły pomysł z tym szpitalem, mnie przyjęli z dawką 4x1 fenoterol, 2x2 luteiny, 2x2 magnezy i nospa doraźnie, w szpitalu dali dawkę 6 fenoteroli, i 3 nospy forte, scopolan x2 i 2x2 luteiny na dobę. Przyznam, że w szpitalu było lepiej bowypisując zmniejszyli dawkę na początkową, teraz w domu znów mnie gniecie, brzuch twardnieje :/ no ale gin sugerował że to te nerki jeszcze mogą być :/ Na KTG napięcie macicy wychodziło na 34 ale stwierdzili że to nic nie znaczy bo to "za mała" ciąża żeby KTG było istotne. Niewiele z tego rozumiem ale dla mnie istotne jest to że szyjka trzyma choć najdłuższa nie jest, że mała rośnie a to już z górki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jolka przypomniałam sobie że miałam ci napisać o tym swędzeniu stóp.Moja kuzynka też narzekała na straszne swędzenie stóp jak była w ciąży z synem i doktorka kazała jej zrobić pruby wątrobowe(chyba) i wyszły jej wyższe niż powinny być ale ile to nie wiem.Mogę jej zapytać o co chodziło dokładnie ale pamiętam że strasznie ją swędziały stopy i dłonie
 
ma dzisiaj dzień świra chyba... nie dość że auto które wczoraj odebraliśmy dzisiaj nawaliło znowu to jeszcze przyszedł wózek ale nie ten który zamawialiśmy tylko jakiś inny. Plus taki że za darmo :-) więc może któraś się skusi na Tako Jumper Vertigo 3A+fotelik :-D
 
Ursula wiem ale oni powiedzieli mi ostatnio na IP że nie dostanę innych leków na oddziale, zapomniałam jeszcze że biorę luteinę 3x2 tabletki i scopolan 2x na dobę. Dziewczyny mam pytanie czy Wy również macie takie swędzenia po tej luteinie, bo ja czasami mam wrażenie że się wścieknę.
 
annie i jak ten wózeczek?? zdaj relację to może przy naszych wyborach coś pomożesz :tak:P.S faktycznie trzeba mieć szczęście, ale w razie czego wózeczek już masz, powiedz że oddasz ten jak dostaniesz ten co zamówiłaś :)))
 
annie wow, to się nazywa umiejętność robienia interesów ;)
zwolineczka mnie nic nie swędzi przy luteinie więc niestety nie pomogę, co do tego że w szpitalu innych leków nie dadzą to jest żaden argument bo mnie przyjęli mówiąc że jeśli 6 dawek nie pomoże to dadzą dożylnie a jak nadal będzie się napinać i niestety skracać albo nie daj bóg rozwierać szyjka to dadzą zastrzyki na rozwój płuc małej. Nie daj się zbyć na IP :/ Może podjedź do innego szpitala?
jolka co do tego swędzenia stóp to brackiee dobrze mówi, zgłoś to koniecznie lekarzowi bo to może być pierwszy objaw cholestazy ciążowej i trzeba zrobić próby wątrobowe.
 
ten który przyszedł jest w pudle i go nie wyciągamy żeby ktoś się nie przyczepił że coś jest nie tak albo że czegoś brakuje a nasz ma przyjść w poniedziałek i mam nadzieję że będzie już taki jak ma być :-D my wzieliśmy za pobraniem więc tamci pewnie go nawet nie odbiorą skoro już mieli zapłacone a my mamy ich za który już zapłacili :-)
 
reklama
annie no to sie nazywa szczescie :-):-)
ja jade jutro do Warszawki po swoj wozek :tak::tak::tak: juz sie nie moge doczekac :tak:

kurcze zjadlam paczka i zjadlabym jeszcze ale juz wszystkie slodycze wciagniete :-p przed ciaza nie jadlam slodyczy to maz byl ciasteczkowy a teraz potrafie wciagnac czekolade cala w 0,5 min :-D

moja psiapsiola jest w ciazy, w 12 tyg w uk i wczoraj maila pierwsze USG oczywiscie dobrze wszystko, ale przedwczoraj dzwonila do mnie zaplakana bidula bo wymiotuje prawie 24h i tez przy niej moje narzekanie stalo sie glupie bo ona sie boi napic, zjesc bo wszystko zwracala. Meczy sie niemilosiernie ale naszczescie maz ja wspiera nawet w nocy wiec zawsze to troche lepiej tak we dwoje ;-) A moze jak ujrzala juz maluszka to teraz bedzie tylko lepiej :tak:
 
Do góry