reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny obczajcie jak schudła Kim Kardashian 2 m-ce po porodzie :-D Pocieszające!!!:-D


no tak tylko ona ma przy sobi9e multum trenerów , dietetyków itp...a My same bedziemy musiały z tym walczyc.Pocieszający dla mnie jest fakt, ze to bedzie pora jesienno -zimowa, i do wiosny nikt za bardzo oglądac nas nie bedzie.A wiosną bedziemy juz dzagi...a dlaczego??? Bo mamy meeega motywacje, widze , ze kazdej z nas zalezy na własnym dobrym wyglądzie i samopoczuciu, i to najwazniejsze.;-)
 
reklama
Pytanie do dziewczyn z Krakowa :) :
znacie jakiś fajny sklep w Krk, gdzie można skompletować tanio wyprawkę dla dziecka? Chodzi mi o wanienkę, itp. Poratujcie, bo chcemy we wtorek jechać na zakupy.
 
No tak na "poprawę humoru" to zepsuł mi się telefon :( Muszę wytrzymać dwa tygodnie i będę mogła sobie przedłużyć umowę i wziąć jakiś nowy, a tymczasem z gruchocikiem przeżyję jakimś starym. Co chwila jakiś zonk :eek:

annie. bardzo fajna sukienka!

Magda86Poznań ja mam takie odczucia jak i Ty. Kończyny salcesonki, cyce też nigdy małe nie byly i jeszcze brzuch do tego i już tylko się brakuje toczyć zamiast chodzić. Ale ze zdjęć brzuszkowych wnioskuję, że Twoje odczucia to chyba sporo przesadzone!
 
...dzis mam wjizyte kontrolna, najgorsze jest to ze w tygodniu znowu chyba czeka mnie zabieg bo znowu cholerstwo rosnie... najbardziej martwie sie tym ze przez dwa dni dzidzius prawie wogóle nie kopie... jak kopał tak ze mnie łamało teraz prawie nic.. :-( i jeszcze ból kregosłupa i miednicy, katorga..mam dosc. a tu sprzatac trzeba po moim M.. nie daje rady sie schylac juz.
 
reklama
witajcie z ranka

pierwsza noc przespana az jestem w szoku bylam tak padnieta ze nawet potrzeba oddania moczu mi nie przeszkadzala heh

co do tycia i odchudzania to ja wczoraj sobie pizze zamowilam bo nie chcialo mi sie na zakupy isc a lodowa pusta ;/ i nie mam wyrzutów sumienia kubus lubi pizze ;) a dzisiaj zabieram sie za odchlewianie chalupki, dostalam kilka ciuszków wczoraj tez cos kupilam i mialam spooooro prania wiec jeszcze to musze ogarnac ;p


akaiha trzymaj sie tam kochana a z maluchem to pewnie wszystko ok moj tez leniwy sie zrobil :*
 
Do góry