reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej mamuśki:-)
kamilka brzuszek sliczny:-)
akaiah ty to się bidulko nacierpisz:baffled: miejmy nadzieję że to po raz ostatni
Ja też mam wizyty co 4 tygodnie.Na każdej wizycie mam robione usg i moim zdaniem tyle wystarczy.W UK przez cały czas trwania ciąży robi się 2 max 3 usg.
A ja dziś "wjechałam kosiarką "miedzy moje nóżki i powiem wam że to był meggga wyczyn,pozycje takie przybierałam w łazience że ino czekałam kiedy orła wywinę w wannie.
Co bedzie przed porodem????Trzeba chyba jakiegoś kosiarza do trawnika zatrudnić:-D
Weekendzik bardzo spokojnie minął.W sobotę z racji tego że chłodno było ogarnełam domek tak bardziej dokładnie:-) moj brudno mieliśmy strasznie w kącikach:baffled:
 
Witam się po weekendowo od soboty jest czym oddychać mogę spać aż miło :) weekend jak zawsze bez komputera więc troche mi się nazbierało ale juz nadrobiłam uff :-)

W niedziele była u nas moja mama jest architektem wiec cenne pomysły i wskazówki jak poprzestawiac meble zeby fajnie było i wymyslilismy ze namalujemy nad łóżeczkiem chmurki na błękintnem niebie i jakies krasnoludku siedzace na chmurkach :) oczywiście babcia wykona bo ja beztalencie jestem :)

Wróce o tematu wózków ja te czytałam doktoryzowałam się i niby polecaja kupic sama gondolę a potem spacerówkę ale z drugiej strony mało jest samych gondol. Więc my kupiliśmy 3 w 1 jak juz wczesniej pisałam X-landera XA ale model z 2008 roku używany ale wogole nie widać. Plus jest taki ze duzo taniej, wydaje mi się że miały troszkę wiekszą gondolkę niż te nowe XA a przedewszyskim lzejszy stelaż byłam porównać w sklepie. Dodatkowo kupiliśmy fotelik do samochodu Maxi cosi Cabrio fix tez używany za 120 zł. W sklepie polecali nam ten Cybex i wszystko fajnie gdyby nie cena ;/ uwazam ze na pare miesiecy jakie jezdzi sie w tym pierwszym foteliku to pieniadze wyrzucone w bloto. Ja zainwestuje w nowy ten wiekszy fotelik który starcza na dłużej.

Kingoo
piękny sen jeszcze ten piesek hehe uśmiałam się :D

avocado piękny tekst do mamy :) myślę, że ja też tak mam :) pidżamka najważniejsza :D

akaiah powodzenia żeby przestało Ci to rosnąć w końcu....

Powodzenia na dzisiejszych wizytach

laperedhil Ja też jutro na glukoze bo dzis mi się też nie chciało pozatym wczoraj zjadłam tyle słodkiego, że może lepiej żeby nie badali mi dzis cukru :p Najgorsze jest to ze od tej 18 mam nie jesc :( a ja ostatnio ciagle cos jem :(


Co do wizyt ja mam co 4 tyg i wtedy usg :)
 
brackiee- mnie goli mąż i zrobił to bardzo delikatnie i świetnie mu wyszło ani jednego włoska lepiej niż ja sama przed ciążą.

A wczoraj to mnie takie spotkało że lepiej żeby nie opowiadac.Wyskoczyło mi coś na brzuchu, później na nogach i rękach oraz pośladki i kawałeczek pleców więc stweirdziłam ze jade z tym do szpitala bo nie wiadomo czy to różyczka czy co.Przyjeli mnie ginekolog zbadała pod katem dziecka i że dziecko się świetnie czuje nic mu nie przeszkadza ta moja wysypka.Więc wysłali mnie na zakaźne żeby to sprawdzić co to jest.Tam sie wyczekałam kilka godzin na lekarza i znowu nic nie wiadomo co to ani to zakaźne ani do niczego podobne no i zmartwił mnie że nic z tym nie da sie zrobić czasami kobiety w ciąży takie wyyspki z niczego maja.Uwierzyłam choć miałam jeszcze skierowanie do dermatologa na dzisiaj tyle że pow ze dermatolog nic z tym niestety nie zrobi bo to taka wysypka że jej nigdzie opisanej nie ma.Zrezygnowałam i czekam aż zejdzie ważne ze z dzieckiem wszystko dobrze.
 
Hej dziewczyny!

Stęskniłam się za wami. Przez te dni ciszy sporo się u nas działo, przede wszystkim we wtorek zmarła babcia mojego M., w czwartek był pogrzeb. Generalnie smutno i cicho się zrobiło.

U Adasia wszystko w porządku, kopie jak szalony i brzuch też rośnie z dnia na dzień. Jutro idę na badania krwi, moczu i krzywą cukrową a za tydzień mam wizytę u gina.

Czy wam też drętwieją ręce w nocy? Ja budzę się po 3-4 razy w nocy bo tak mnie ręka boli od łokcia aż do palców...;/ Czy można coś z tym zrobić?

Buziaki dziewczyny!
 
Hej dziewczyny!

Stęskniłam się za wami. Przez te dni ciszy sporo się u nas działo, przede wszystkim we wtorek zmarła babcia mojego M., w czwartek był pogrzeb. Generalnie smutno i cicho się zrobiło.

U Adasia wszystko w porządku, kopie jak szalony i brzuch też rośnie z dnia na dzień. Jutro idę na badania krwi, moczu i krzywą cukrową a za tydzień mam wizytę u gina.

Czy wam też drętwieją ręce w nocy? Ja budzę się po 3-4 razy w nocy bo tak mnie ręka boli od łokcia aż do palców...;/ Czy można coś z tym zrobić?

Buziaki dziewczyny!
Powinnaś zażywać magnez
 
reklama
Do góry