reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Cześć Dziewczyny, miałam zajęty weekend. W sobotę obiad u teściów. Dostaliśmy od brata M trochę ubranek w różnym rozmiarze (ma córcię, więc odrzucaliśmy wszystko co różowe:-)); dostaniemy łóżeczko, stojak do karmienia, huśtaweczkę (taką na powiedzmy rok). Nie zaczęłam jeszcze kompletować wyprawki, więc jak oglądałam te ciuszki, to aż się wzruszyłam :)
Potem byliśmy u mojego brata na grilu. A wczoraj przyjaciółka do mnie przyjechała. Cały dzień przegadałyśmy, oglądałyśmy wózki w internecie i tak miło weekendzik zleciał.

melonowa może nie będzie tak źle na tej wizycie. Nie przejmuj się.
dehaira - a może to jakieś bóle na zmianę pogody? Zapytaj lekarza, tak czy tak to nie jest normalne.
Ale cicho w weekend było na forum, aż nie ma co odpisywać za bardzo :)
nonek Ty to się wybawisz w tym roku na zapas :)

Dziś mam wizytę u swojej lekarki :) nie mogę się doczekać, bo zobaczę synka :)
A pod wieczór mamy szkołę rodzenia - podejście nr 3.
 
reklama
Hej Kobitki,
ależ mi weekend szybko zleciał. Po miesiącach weekendów spędzonych z mamą, siostrą, remontem etc. przyszedł czas na spokojny weekend we dwoje we własnym domu. Uwielbiam takie weekendy :)) Wspólne zakupy, ogarnięcie mieszkania, filmik wieczorem do ciasta, kumpel wpadł na sobotni mecz, troszkę posiedział a wczoraj oglądaliśmy cały dzień I serie "Newsroom". Fajna produkcja HBO, miło się ogląda, polecam.

I tak zleciało, zaczęliśmy kolejny tc, wizyta dopiero za dwa tygodnie, w zasadzie nic niepokojącego się nie dzieje poza tymi nogami co mnie tak rwą i te żyły mi powyłaziły, ale M ma dziś mi kupić to co lekarz mi zalecił - zobaczymy, może przejdzie.
Jestem troszkę przerażona finansami, do pensji 2 tygodnie a na koncie niewiele, i jeszcze na leki pewnie ze 150 pęknie :/ masakra, no ale co poradzić. Wprowadzamy tryb ekonomiczny i byle do 28 ;)

Dziś pewnie pół dnia spędzę przy żelazku bo poprałam część rzeczy Małej, tetry, pościel, ręczniki. Dziś ostatnia tura i zaczynam pranie ubranek ;) no jakby nie patrzeć za dwa miesiące mam być gotowa do rodzenia :)

W tesco troszkę fajnych promocji jakby ktoś był zainteresownay, to jest -30% na kosmetyki Nivea, część ubranek dziecięcych jest -50% więc np fajne wełniane kocyki są po 36 zł, i śpiworki ciepłe jakoś po 37, można coś wygrzebać, ja czekam aż przecenią kolekcję z kubusiem puchatkiem bo jest naprawdę ładna i fajna jakościowo ale droga. No i z takich babskich to dwa duże płyny pod prysznic Dove w cenie jednego i dwa laktacyty za 20 zł.
 
Hej hej kochane! Jak zwykle z rana ..ale jeszcze bez sniadanka.Dzis wstałam o 8 bo m mnie obudził, ma dzis wolne i jak zwykle jak wstaje to po drodze tyle hałasu narobi:wściekła/y:
Week u mnie jako tako, bez rewelacji...wchodze na gore do swojego mieszkania, pochodze po nowych pokojach, przejrze setny raz ubranka i moje rzeczy,zdołuje sie ile jeszcze do zrobienia i co za tym idzie kasy i schodze dołowac sie dalej na doł do mamy mieszkania...Własnie wczoraj ;przeglądajac ubranka dziecka , odkryłam, ze nie mam nic do szpitala w sumie:szok:prawie zero takich na 56 ubranke, nie mam czapeczek zimowych do kombinezonu.Wiec jeszcze kilka wydatków dla malutkiej sie szykuje.
Mam pytanie odnosnie przewijaka pompowanego firmy Ikea,,,czy jest jeszcze u ktorejs z Was? U mnie w Wawie w Ikei narazie wycofali, i nigdzie nie moge go dostac nawet na allegro.

Snilo mi sie dziś, ze rodziłam swoją Niunie u siebie w domu, była u mnie chyba jakas połozna, przez całą noc tak rodziłam, i słuchajcie jak sie w nocy przebudziłam to miałam taki mega twardy brzuch i bolący jak do parcia(chyba za bardzo sie wzcułam)I urodzilam sliczną dziewczynke, bujne kręcone włoski, a za chwile moja mam amówi,"o jaki sliczny piesek":confused:

Widze, ze macie dzisiaj wizyty, wiec zycze udanego podglądania i oby wszystko jak zwykle było w porzadku :tak:

Powiem Wam , ze juz odliczam tyg tak juz chce miec małą na rekach...juz jestem podekscytowana , ze za chwile zaczynam 7 miesiąc...jakos porodu sie nie boje, bol był i bedzie.
 
melonowa - powodzenia na wizycie, nie daj się diabetolog:)
ursula - zgadzam się w zupełności z tą serią puchatkową - jest śliczna. Jak już kiedyś pisałyśmy ja lubię ubranka tesco, a te nowe serie są naprawdę słodkie... i takie ładne bawełniane kocyki, eh... Ale ceny jak dla mnie za wysokie, więc też czekam na jakieś promocje lub wyprzedaże. Może do listopada jeszcze je przecenią! :)
avocado - może to podekscytowanie z powodu wizyty:)

Ja byłam z rana na badaniach - zrobiłam morfologię i badanie ogólne moczu, a jutro idę na wizytę do mojego prowadzącego. Zobaczymy, jakie będą wyniki moczu i ciekawe co on powie... bo będę u niego pierwszy raz po szpitalu. W sumie do szpitala skierował mnie ze względu na kiepski mocz, miałam dostać antybiotyk, a w między czasie wyszła ta cukrzyca, posiew moczu podobno nie najgorszy i z antybiotyku zrezygnowali. W Poznaniu wychodzi słoneczko, ale na razie nie ma upału, więc może będzie przyjemny dzień! :-)

Kinga - ja tam się dalej boję porodu, ale teraz troszkę jakby mniej... mam nadzieję, że do listopada ten strach całkiem zniknie:-D
 
Kinga sen rewelacja - a puenta z pieskiem śmieszna :) oby w rzeczywistości równie było nam do śmiechu. Ja na razie panicznie się boję porodu i ciągle z tyłu głowy chodzi mi ta cesarka. Może z biegiem czasu strach się zmniejszy...
Kinga gdzie zamierzasz rodzić?

W Warszawie mam wrażenie, że znowu duszno, słońce jest i chyba znowu będzie ciepło :/
 
Cześć dziewczynku

Odespałam w końcu to wesele. Będę za chwilkę dzownić do przychodni czy sa juz wyniki badań i pojadę po nie. Boje sie o morfologię.
Trzymam kciuki za wizyte, moja dopiero 23;/ tyle czekania;/ a osttanio bylam 10 lipca
 
Witam się porannie. weekend też u mnie szybciutko zleciał. Wczoraj byliśmy oglądać meble do sypialni, nic mi się nie spodobalo:-( Nawet jak babeczka podeszła i się zapytała czy może nam pomóc to ja jej na to ,że nie pomoże bo mi się nic nie podoba, dopiero mąż mnie uświadomił że to powiedziałam. Życzę samych udanych wizyt.
Avocado powód bardzo istotny:-D ja mówię do Małego, że ma siedzieć do listopada w brzuszku, bo nie mamy jeszcze remontów skończonych i nie będziemy mieć gdzie mieszkać:-)
 
reklama
Kinga sen rewelacja - a puenta z pieskiem śmieszna :) oby w rzeczywistości równie było nam do śmiechu. Ja na razie panicznie się boję porodu i ciągle z tyłu głowy chodzi mi ta cesarka. Może z biegiem czasu strach się zmniejszy...
Kinga gdzie zamierzasz rodzić?

W Warszawie mam wrażenie, że znowu duszno, słońce jest i chyba znowu będzie ciepło :/

Ja w Wołominie zamierzam rodzic, stad mam swojego lekarza,młodszego syna tu rodziłam i było ok, chociaz personel rozny, jak chyba wszedzie.
 
Do góry