reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

ja przytyłam 5kg narazie..najbardziej ciesze sie z wyglądu mojej pupy :) zawsze miałam mega płaską , a teraz jest taka okrągła :) :-p

nonek - moja "bratowa" chuda szkapa przytyła zaledwie 8kg..a brzuch jej wywaliło dopiero w 8 mcu.tak to wgl nie było widać ciązy.

kinga - narobiłas smaka :zawstydzona/y:
 
reklama
No tak... nic tylko o jedzeniu ciągle... no to ja Wam powiem,że też mam już 11 kg na plusie :no: ale podobno nie widać po mnie tych kg bo zawsze byłam nabita :)

My w dalszym ciągu nie skończyliśmy remontu...wczoraj zamówiliśmy szafę i półki nocne, ale na to będzie trzeba czekać około miesiąca bo urlopy.:baffled: Mój P. musi złożyć łóżko, powymieniać wszystkie włączniki i gniazdka, pozakładać listwy,karnisz rolety...

Ja też myślę, że przez pierwsze 3 mies. będę prać rzeczy małej w specjalnym proszku dla maluszków a później w tym co nam.

Też tak sobie wczoraj myślałam o tym, że poród tak szybko.... na dobrą sprawę w październiku trzeba mieć wszystko gotowe.

i nic tylko siedzę i myśle ... :-)
 
placuszki Kinga co ty zrobiłaś, slinotok mam

fajny pomysł z tymi pojemniczkami, musze kupic

listopada nigdy tez nie lubiłam, pazdziernika tez nie...a teraz same sczescie
ja dzis chlebek upiekłam ze słonecznikiem ;-)
 
Plasiam nie chciałam...bardziej zalezało mi na tym, zeby pochwalic sie Wam, ze w ogole mi wyszły...mama sie zajadała.:tak:
Wy macie tylko slinotok a ja tyłek większy przez te placuszki:rofl2: Tez zawsze płaska byłam w pupie, teraz widze, ze idzie mi w zadek...tam moze sie odkładac, ale niestety widze tez uda sie rozlazły i celulit!!!!!!!Twarz tez juz opuchnieta..takze zaczynamy sie kochane "rozłazic" najcięzsze miesiące nas czekają..ale naszczescie juz z górki!
Fajnie, ze przyda Wam sie pomysł z pojemniczkami, uwazam, ze to na prawde ulzy naszej torbie.

u mnie remont daleko w lesie, i to nie typu zawieszanie czegos itp...to chodzi bardziej o doprowadzenie mieszkania do zamieszkania w nim.
 
Hejo mamusie:-)
Piszę od końca tego co przeczytałam:
Kinga ja osobiście nie jestem fanką rożka (jak ja miałam syna 13 lat temu to były powijaki nie rożki) ale mojej siostrze kupiłam rożek taki twardy,usztywniany i bardzo była z niego zadowolona

Jutro na obiad robię placki ziemniaczane bo już tyle się o nich naczytałam tutaj że ślinotoku dostaję na samą myśl
i do nich zrobię troszkę sosiku pieczarkowego:-)
Co do wyprawki dla dzieciątka to ja wychodzę z założenia że nie mam zamiaru prać codziennie,urodzę w listopadzie więc nie mam co liczyć na szybkie schniecie ubranek,nie zawsze będę mieć czas i siłę stać przy żelazku dla tego staram sie mieć wszystkiego po15 sztuk i mam nadzieję 2 razy w tygodniu włączać pralkę.

Dziś dostałam przesyłeczkę z bebilonu.Teczkę na kartę ciąży i wyniki badań oraz płytę z kołysankami:-)
 
Ostatnia edycja:
Hejo mamusie:-)
Piszę od końca tego co przeczytałam:
Kinga ja osobiście nie jestem fanką rożka (jak ja miałam syna 13 lat temu to były powijaki nie rożki) ale mojej siostrze kupiłam rożek taki twardy,usztywniany i bardzo była z niego zadowolona

Ja twardego nie chciałam, wole miękki..jednak chce troszke czuc dziecko przez rece, a nie trzymac je przez"deske"moze to, ze jestem juz doswiadczoną matka, daje mi ta pewnosc, ze taki rozek w zupełnosci mi wystarcza.No juz wybrałam kolor....róz hehe.Kombinezon róz...ale spokojnie wszytkie ubranka nie są w rozu..co ja poradze, ze tak jakos kojarzą mi sie dziewczynki.Moze odmieni mi sie, naszczescie ubranka ktore sa na wieksze rozmiary nie sa juz takie rozowe.
 
ja to pewnie się czuję jak trzymam dziecko w rękach bez tego całego opakowania:-)typu rożek powijak
Mój R jak coś kupuję czy oglądam to mówi Błagam tylko nie różowe:-D
 
ja to pewnie się czuję jak trzymam dziecko w rękach bez tego całego opakowania:-)typu rożek powijak
Mój R jak coś kupuję czy oglądam to mówi Błagam tylko nie różowe:-D

Mi sie sprawdził super, zwłaszcza na poczatku, otula dziecko, i sprawia, ze czuje sie bezpieczniej.U mnie M mowi to samo, ale uwierzcie mi, ze ja tez nie przepadam za rozem, poprostu jakos tak mi sie ubranka trafiają niektore, ktore nie tylko kolorem mi sie podobaja i dlatego biore, pisze tu o lumpeksach.A rozek jakos tak...hmmm.A co tam niech ma rozwe:rofl2:

Przy chłopcach z rozem nie mogłam zaszalec...to tu chyba sobie odbijam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry