reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam i ja znad kawki:-)
Ja już od rana na nogach. Mamy dziś z moim M roczek. Jejku, kiedy to zleciało:rolleyes:

Maagsia- już masz? A gdzie tam do listopada:szok: u mnie nawet siary nie ma.
Andzia- śmigaj spać!:-)miłych poprawin
 
reklama
andzia - udanych poprawin.

ja dzis nieprzytomna..ww nocy bylo tak gorąco i duszno ze sie tylko kręciłam..:wściekła/y: i na dodatek złapała mnie <chuba> arytmia 2 godziny mialam wrazenie ze serce nie równo pracuje..zero snu..
a jutro na 7 znowu do ginekologa..sie nalatam do niego..
 
Andzia zazdroszczę tego że mogłaś iść na wesele. My mieliśmy iść 20 lipca ale stwierdziłam że jak mam tylko siedzieć, to się będę tylko denerwować :(
Jolka dużo szczęścia i miłości :)
akaiah możemy sobie ręce podać, ja też nie mogłam spać, gorąco nie mogłam się ułożyć, stopy mnie piekły i bolał kręgosłup. W domu wszyscy się zdziwili że jak wstali to już śniadanie gotowe, twarożek z pomidorami a dla dzieci posmażone naleśniki. A ja zawsze ostatnia wstaję :p

Wczoraj Martula narobiła mi smaku na szarlotkę, wysłałam m do sklepu upiekłam i się w^&&&%(&%łam bo w ogóle nie wyszła. Nie wiem czemu,tyle razy ją robiłam...Położyłam dzieci spać i mówię zjem sobie a tu taki syf że nie dało się zjeść i poszłam wściekła do łóżka.

A teraz u nas pada deszczy i jest troszkę wiaterku więc można pooddychać :)))
 
Jolka niech kolejne lata beda dla Was jeszcze szczesliwsze i pelne milosci :-D

wczoraj bylismy 2 godzinki nad woda, a wieczorkiem na Rynek Wroclawski spotkac sie ze znajomymi i bylo calkiem milo :) fajnie tak na ryneczku posiedziec, tak ladnie bylo :) i wieczorow panienskich co krok ;-)
pospalam troche, teraz jedynie stopy mnie bola, ale tak od spodu i to najczesciej mi doskwiera :confused:

no taki ukrop ze nawet na balkon nie dam rady wyjsc a chcialam na caly dzien nad jezioro - oj nie dalabym rady, i nasza sunia tymbardziej :tak:
chyba pojedziemy do mamy na obiad i moze wieczorkiem pojdziemy na spacer

spokojnego dnia dziewczynki :-D
 
Hej dziewczyny. Rozpływam się bo u nas już o 9 rano było 30 stopni a teraz aż boję się spojrzeć na termometr... :no: siedzę pod wiatrakiem i próbuję pomalować paznokie u stóp ale coś mi nie idzie a pozycji jakie przybieram żeby dosięgnąć pozazdrościłby pewnie nie jeden jogin :-) my nad wodę może jutro pojedziemy bo podobno jutro ma być apogeum a dzisiaj mój chłop jeszcze na popołudnie się do pracy zapisał :no:

nawet nie wiecie jak się cieszę że w wysokiej ciąży będziemy chodziły już w te chłodniejsze miesiące :tak:
 
Dla mnie niedziela jest okropna :no: Mam angine chyba ropną i stan podgorączkowy i czuje sie koszmarnie szok poprostu a na polu w słońcu ponad 40 stopni.Umieram :-(
 
reklama
meago- tak wiem tyle ze dopiero jutro sie wybiore jak narazie mam tantum verde pije mleko z miodem i robie płukanki woda z solą i gradło tylko troszke boli ale sa te białe "chrosty" w gardle.
 
Do góry