reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ja frytek bardzo dawno nie jadłam, ostatnio ciągle arbuzy, owoce w każdej postaci i warzywa. Ale mam anemie więc musze jeść mięso. A co do bawienia myśle, że tak tylko w czym ja pójde:d
 
reklama
A ja zamiast robić kluski to jem ziemniaki ugotowane i was czytam :-D Ale bym zjadła i rybę i frytki i cholera wie, co jeszcze;p W sumie to wszystko na raz ;)
 
Oj ryby to i ja bym zjadła :/ Frytki też ostatnio za mną chodzą i to w porach nocnych więc staram się ich nie mieć w domu :p Ale jak już mam to - o zgrozo ! :D
Idę kroić te warzywa na to leczo bo mi powiędną nim się za to zabiorę, M będzie późno więc nie mam co się spieszyć :)
 
ja oprocz frytkow tez zjadam pokazne ilosci owocow o to mnie cieszy :)
przypalilam cebulke pod leczo bo chcialam byc i tu i w kuchni :-p ale juz dodana cukinka i sobie dochodzi pieknie :-D
ale tez mi sie marzy rybka dobra, tak na swiezym powietrzu ach... chce nad morze :(
 
A ja mam pytanie "bólowe". Od 2 dni boli mnie jakby ta kość, która jest zaraz przy wargach sromowych (pomiędzy jest pęcherz). Boli mnie tak, jakbym miała tam siniaka, chociaż jak naciskam to nie czuję bólu...a przy chodzeniu już tak. nie wiem, czy gdzieś powinnam się z tym zgłaszać. Co sądzicie lekarki? Trochę się martwię...
 
Meago - wiesz, tylko, że ja miałam wizytę w ubiegły czwartek...a ból się zaczął ok soboty i teraz nie wiem - dzwonić, nie dzwonić? Czekać? A czy ból przy rozszerzaniu jest normalny, czy powinno mnie coś niepokoić?
 
reklama
Do góry