reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Martula to cieszę się, że nie odebrałaś mojego pytania negatywnie. A co do firmy ubezpieczeniowej to bardzo mi przykro, jeżeli mają tak zapisane to ciężko będzie to podważyć. Z biurokracją zawsze ciężko wygrać:-(
 
reklama
Martula to cieszę się, że nie odebrałaś mojego pytania negatywnie. A co do firmy ubezpieczeniowej to bardzo mi przykro, jeżeli mają tak zapisane to ciężko będzie to podważyć. Z biurokracją zawsze ciężko wygrać:-(


No niestety, moja wina bo nie przeczytałam dokładnie warunków ubezpieczenia, no ale do głowy mi nie przyszło, że przyjdzie mi chować własne dzieciątko :-( Poza tym co to za klauzula: Dziecko ubezpieczonego, które w chwili zajścia wypadku ubezpieczeniowego ukończyło 1 rok życia i nie ukończyło 25 roku życia. :baffled: Wychodzi na to, ze oni uznają, że przez pierwszy rok życia dziecko nie jest moim dzieckiem.. paranoja
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny - trochę pospałam ale obudzilam się z lekko podwyższoną temp.37.5 no i znów ten ból głowy :((

znacie jakiś dobry przepis na postawienie mnie na nogi ? tzn cos muszę zjeść zeby nie paść..a kompletnie na nic nie mam ochoty, coś mlecznego ?
i drugie pytanko wiecie ile jest czasu na dostarczenie L4 pracodwcy ? bo mój m dopiero w piątek po nie pojedzie.



martula - współczuje ludzie tam pracujący brak empatii, ale takie kraj :(
 
Ostatnia edycja:
meago - te tabletki to gyno-femidazol. Na ulotce jest napisane, że może być taki efekt niepożądany. Jak już to wyleci to jest ok, ale dziś o 4.00 musiałam dwa razy brać prysznic, żeby móc później usnąć:-( Co do usg to faktycznie pewnie już się moja matczyna nadopiekuńczośc uaktywnia:tak: Dzieki za odpowiedź:-)

MamaKangura - jak tam ciasto?:-) Ja się biorę dziś za kompoty z wiśni i dżem z porzeczek. Ostatnio jak dżem z wiśni robiłam, to miałam w nich całą kuchnię -mimo że mam drylownicę;-)
 
andzia86 - dzieki kochana za zainteresowane mi niestety internet odmówił posłuszeństwa ... limit sie skonczyl ;/ dzis moj maz byl zerwac umowe i zastanawiamy sie nad nielimitowanym
akaiah - gratuluje wygranej duuuzy zastrzyk gotówki :)


martula1985 - takie firmy tylko patrza jak wyjsc a swoje i nie wyplacic odszkodowania ;/


ja dzis bylam na usg potwierdzil sie chlopiec :) wszystko w porzadku waży 404 g i ma niecale 14 cm niestey nie chcial pokazac serduszka wiec mam kolejny termin na usg z oceną serduszka
 
Panie doktorki proszę o oświecenie mnie :) Czy znieczulenie zwalnia akcję porodową? Jeśli tak, to czy tak jest nawet przy podanej oksy?
 
reklama
Rojku wg mojej wiedzy CZZ ( ciągłe znieczulenie zewnątrzoponowe) może( ale nie jest regułą) wpłynąć na postęp porodu- 1 okres porodu może wydłużyć do 1godz, a drugi okres do 15- 20min. Myślę, że nawet przy oksy może i tak trochę wydłużyć.Rozmawiałam z położną ze szpitala gdzie chce rodzić (tam niestety nie ma możliwości skorzystania z tego dobrodziejstwa:wściekła/y:) na ten temat, to ona stwierdziła, że jak kobietę bardziej boli to jest bardziej zmobilizowana:shocked2: Ja jeśli mogłabym wybrać to jednak chyba bym wolała żeby poród potrwał trochę dłużej, ale żeby chociaż trochę mniej traumatycznie.
 
Do góry