reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ja cos mialam wczoraj takie zaschniete żółte tam w tej dziurce i jak to umylam to strasznie zajechalo mlekiem jednak nic mi sie nie sączyło.

Dzisiaj wizyta o 18 już nie mogę się doczekać:-):-)
 
reklama
Witam Was kochane z kawusia :) Wracając do karmienia, zadne opinie nie są dla mnie krzywdzące..uwazam, ze jak któras z Was napisała juz jedno i drugie ma swoje zalety.Ja mysle, ze jak uda mi sie w ogole tyle pokarmic, to na wiosne zaczne dziecko odstawiac, dalej twierdze , ze troszke tez dla własnej wygody.Z tróją dzieci nie bedzie juz lekko, a i czasem człowiek chciala by gdzies wyjsc na dłuzej i nie martwic sie , ze musi zaraz wracac, bo cycusie bolą lub dziecko placze.Tak jest moje myslenie i bede sie go trzymac...a przeciez jak matka szczesliwa to i dziecko :)

amethys- nic sie nie stało, ze tak napisalas, troszke Cie rozumiem, wczesniak emocje, strach o niego...karmienie było dla Was na pewno bardzo pomocne i zycze aby dalej tak było :)
 
Ja nie mam w cycusiach nic jeszcze...ni kropli.A najlepsze jest to ,ze cyce mam teraz D...po porodzie pewnie bedzie jakies E.F...a mleka umnie jakos nawału nie ma ...wiec jednak rozmiar piersi nie ma tu zadnego znaczenia, i znów w szpitalu bede walczyc o mleko tak jak przymłodszym, kiedy herbatki na laktacje piłam litrami,m a tu nic.,..wizja butli szpitalnej była tuz tuz...i niestety dostał ją...bo mleko pojawiło mi sie dosc późno...nie zawiele.Ale co by tu nier pisac dwa miesiące dawałam z siebie wszystko zeby chociaz troszke,wiec chyba taka najgorsza nie jestem...a potem jak juz dostał butle, skonczył sie płacz i były całe noce przespane...wiec chyba tego mleka u mnie mimo tych dorodnych baniaków za duzo nie było.
 
Ja ciuszków tez mam sporo, moja mama mówi, zeby juz wiecej nie kupywac bo duzo i sie tego nie zalozy....a sama ciągle cos donosi hehe Ja tez jak gdzies jestem a widzew tanio i fajne mam to samo, jakos nie moge sie opanowac, ta wizja córeczki słodasnie ubranej bierze góre nad rozsądkiem.
 
własnie dostałam paczuszkę z bebilonu - taką teczuszkę na dokumenty plus płytę z kołysankami :)


czy wielkośc sutków ma znaczenie przy karmieniu ? <domyślam sie że ma> , ale martwię sie trochę bo mam bardzo małe sutki, nawet przy pobudzeniu , czy dzidziusiowi uda się chwycić pierś ? teraz mam nawet troche wklęsłe..
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki ;-)
Czytam was ale cos nie mam weny na pisanie. Ale usmialam sie z waszych wczorajszych tekstow na maksa :-D

Ostatnio mam straszne dusznosci po jedzeniu, jak zjem wiecej niz jedna kromke to leze i zdycham :no: Macie cos takiego?? Myslalam ze macica nie jest jescze na tyle wysoko zeby juz na przepone uciskac..

justynka dobrze ze krwawienie ustalo, lezenie na pewno dobrze zrobi :tak:

Bunny a bierzesz magnez? Takie skurcze to moze z niedoboru magnezu wlasnie..
melonowa fajny spiworek :tak: wspolczuje tesciowej :-p
brackiee w koncu wiem co to jest walach :-D

amethys niezle z tym komarkiem, rozwarcie pewnie na maksa po takiej trzesawce :-D

Co do karmienia piersia to ja karmilam do 8/9 m-ca i super sprawa, naleze raczej do tych leniwych mam i wspaniale bylo moc przystawic mala do cyca w nocy i spac dalej. A po odstawieniu w nocy juz sie nie budzila wiec na moje super rozwiazanie.
A co do tekstow typu: nic nie zjesz, nie zaszalejesz na imprezach to tez sie u nas nie sprawdzilo, jadlam normalnie (ale moze mielismy to szczescie ze corka nie byla alergiczka) a nawet kilka razy zaszalalam z kolezankami na imprezach uprzednio odciagajac pokarm :biggrin2: A z maluszkiem sie swietnie podrozuje, gorzej jest z rozbrykanym dwulatkiem :tak:Wiec nie dajcie sie zastraszyc "ciociom dobra rada" bo i tak bedziecie zyc po swojemu i wyszukiwac najlepsze dla WAS rozwiazania :tak:
 
reklama
zy wielkośc sutków ma znaczenie przy karmieniu ? <domyślam sie że ma> , ale martwię sie trochę bo mam bardzo małe sutki, nawet przy pobudzeniu , czy dzidziusiowi uda się chwycić pierś ? teraz mam nawet troche wklęsłe..
 
Do góry