reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Oj ja ochłonęłam od tych ogierów pod prysznicem i też się kładę bo rano nie wstanę na badania, a w zasadzie to wyniki mam mieć na 29 lipca więc nie wiem skąd pomysł żeby iść jutro:cool:
Zwolineczka ​tak z czystej ciekawości ile ciuszków można uznać za "już wystarczy"? bo mam z tym straszny problem :)
 
ale rże ze śmiechu aż mąż pyta czy ze mną ok :-D
tylko powiedzcie czy to podróż w jedną stronę, bo jak z dzieciem później wrócić, już nie na koniu?

Maakotka listopadówek to trzeba jakąś naszywkę na bodziaki dla naszych smyków stworzyć! :-D
 
Spodobać się spodoba, tylko nadal ten sam kłopot :)

Zaraz powrzucam coś moze na pchli, bo kurcze niby jeszcze nie obfotografowalam wszystkiego, ale sie nazbieralo...
 
Kurcze wstalam o 3.40 bo stwierdzilam ze już mi się nie chce spac a po za tym to chyba bym cos zjadla a ze wczoraj kupilismy arbuza to wciagnełam kaaawał na poczekaniu i prawie się udławiłam przez wasze teksty hahahaha

moim zdaniem każda mama powinna robic po swojemu jeśli mialybyscie karmic z przymusu to miom zdaniem jest to bez sensu. Ja tez nie wiem jak dlugo będę karmic nie zastanawialam się nad tym, wiem ze maluch od razu będzie musial się przyzwyczajac do butli na wekendy bo chce kontnuowac studia, będę sciagac mleko
a co do pica to wczoraj do mojego męża powiedziałam, że pierwsze co urodze to mi do szpitala piwo przyniesie heheheh
amethys zgadzam się z toba niech faceci tez się zaangarzuja to ich dzieci tez sa, czasy się zmieniaja i już nie tylko kobieta jest kura domowa … ;p
mnie wkurzaja teksty mojej tesciowej „dziecko kosztuje” tak jak kino, impreza czy piwo – przepraszam za porównanie ale gada jakbym nie wiedziala ;/ wiem i widze jak się cieszy ze będzie babcia ale czasem ma takie nie przemyslane teksty ze glowa mala, teraz Rafał w sierpniu ma leciec do Londynu do wujka na dwa tyg. Dorobic jak obliczylismy po oddaniu za bilet itp. Zostanie mu jakies 1500 zl moim zdaniem to duzo po za tym wujek się cieszy ze mój m przyjedzie i mowi ze ma duzo roboty oczywiście tesciowa wszystkim gada ze przeciez to się nam nie oplaca bo co on przywiezie i w ogole ze wujek nie ma tam pracy itp. ;/ no cholera mnie bierze i jej powiedzialam swoje jak na razie delikatnie ale nie recze za siebie jak znowu będzie mi na głowe nakładala. Wiem ze mój m jedzie tam podczas urlopu i nie wypocznie ale się ciesze ze bierze to wszystko powaznie i się stara pieniaddze na drzewach nie rosna ….
annie. Tez by mnie to wkurzało ;/ ja wczoraj chcialam się podpytac tesciowej i pochwalic ze już zaczelismy kupowac dla dzidziucha i mowie jej ze kupilam plyn do kapieli i szampon w jednym i cale szczescie ze nie powiedzialam jej jeszcze o smoczkach bo już wyskoczyla z tekstem juuuuz???? Takie rezczy tak szybko kupowac???? A ja na to ze termin jest do 2015 roku a mój m na to „po za tym jak chcesz to możesz nam kupic wszystko na jeden raz jak ja stac” zaraz się zamknela … no kurde co się tanie ze ja już kupie ze do kapieli czy paczke pampersów …. Niektórzy mowią ze nie powinno się kupowac ze to za szybko bo to zle wrózy itp. To tlumacze im ze bez przesady ale jeśli (NIE DAJ BOZE) ktos sraci dziecko to na pewno nie jest powodem to ze gromadzil wyprawke wczesniej … jakies przedpotopowe myslenie ;/
a już o znieczuleniu to nie wspomne bo bym zajela wam kolejna strone forum – masakra jak to ona twierdzi ze kiedys znieczulen nie było i sierodzilo a ja na to ze teraz sa i dlaczego nie skorzystac tylko cierpiec ze to bez sensu ;p pfffff
nonek90 tez chcialam cie wlasnie pytac czy ty dzis nie masz obrony ;p to trzymamy kcuki jedne dzien dłużej ;)
BunnyCukino o kurcze szook
akaiah rozwalilas mnie
ej a do porodu traktor z p rzyczepą może być ? łatwiej mi załatwić ;p
ja dzis wybieram się w odwiedziny to siostry i tatulka do tucholi :) wracam jutro nie wiem czy uda mi się tu zajrzec ale będę o was myslec tak się uzaleznilam ;p w razie czego zycze udanych dwóch dni ;p odpocznijcie ode mnie hehehe pozroce jeszcze może jutro wieczorem ;)
a tak na zakonczenie to kupilam od babki spiworek za przeslyke ;p czyli za cale 9 zl ;) dzisiaj ma mi wyslac ;p ciekawe czy przyjdzie hehe Śpiworek Wągrowiec • Tablica.pl
 
Jak dobrze, że jesteście, uśmiałam się do łez;-) No nikt mi tak dawno humoru nie poprawił.

Co do karmienia piersią to ja nikogo nie będę krytykować za jego podejście, ale sama jestem zwolenniczką karmienia piersią. Po pierwsze należę do tych matek, którym sprawia to niesamowitą przyjemność, uwielbiam ten moment kiedy dziecko jakby ponownie łączyło się ze mna. Po drugie jest to mega wygodne (no i oszczędzić można), a w szczególności jeśli dziecko trzeba karmić co 2-3h (ja tak musiałam z uwagi na chorobę małego).
Co do ograniczeń przy dziecku to oczywiście, że się pewne pojawiają, ale chyba każda z nas decydując się na dziecko brała to pod uwagę. Nie są to drastyczne ograniczenia, ale z czegoś zawsze trzeba zrezygnować. Ja nigdy nie żałowałam.

Uciekam na badania i zawieść Misia do żłobka, potem w drodze do szpitala rozejrzę się za jakimś konikiem co by mnie w listopadzie do porodu zawiózł;-)
Miłego dnia:-)
 
Ula trzymam kciuki za glukoze.
Melonowa udnej wizyty, ja dzis idę na 20;)
A o 12 mam dentyste najchetniej bym nie szła ale mus to mus. Jeszcze sobie leże, bo nic mi sie nie chce.Siedze na allegro i szukam jakiś ubranek;) Musze zobaczyć co wystawiacie na naszym targu.
 
reklama
Dzień dobry Mamuski...zaspałam :D piję kawę i widzę że każda w nocy nie tylko ja nie spałam :/ jakiś debil jeździł motorem mi pod oknem, mała kopała ehh...
Ale M przyniósł mi jagodzianki więc jestem szczęśliwa :)
Glukoza odroczona do jutra:happy:
 
Do góry