reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
To jak on taki szybki to może jeden wystarczy, zrzucimy się, taniej wyjdzie ;) to będzie taka maskotka listopadówek...
 
wałaszek to koń co ma jajka wyrżnięta nie bryka mu
a ogierowi tak....i one szybsze są ale troche narwane
no chyba żaden miesiąc porodowy na tej stronce maskotki nie ma
baaa jestem skłonna stwierdzić że na żadnym forum w necie maskotki nie mają
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny zaraz pęknę ze śmiechu ja sobie tą krowę wyobraziłam za rogi o do przodu mmmmmuuuuuu.

dobra ja idę spać postanowienie na dziś będę w łóżku przed 22 bez tableta więc życzę Wam kochane bujnych snów na ogierach ;) albo i w rzeczywistości ;)
 
Skoczyłam tylko na moment do tesco (po fasolkę szparagową swoją drogą :-)) a tu takie końskie tematy mnie ominęły:D Ale nadrobiłam i uśmiałam się od łez!:-D
 
reklama
Dziewczyny ale się uśmiałam :) Do tego jeszcze pejcz i ihhaaa patataj.... Macie rację co do tych teściowych i mamusiek, ja też mam już dosyć ... dzisiaj wyjęłam rzeczy ze strychu i już więcej nic nie kupuję z ciuszków dla dzieci bo mam komplet. TYlko pod koniec jakieś nowe kompleciki i koniec. Ale miałam frajdę z przeglądania ciuszków.
 
Do góry