reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Gusiak na oklep, w śniegu skoro listopad w listopadzie ma być zima 100lecia, chociaż...korki bym ominęła :D tylko skąd ja konia wezme :confused2:

M sie na mnie dziwnie patrzy bo płaczę ze śmiechu przed kompem :sorry:
 
Ostatnia edycja:
ciężarówki?????:szok:
ursula wpisz na listę zakupów jako piorytetowa sprawa
ja na szczęście na wsi mieszkam to koń się znajdzie wrazie w sąsiad ma krowę....może na niej zajadę pod szpital:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja wyobraźnia pognała za daleko, widzę nas w tych koszulach co Rojku na allegro wypatrzyła z tymi walizkami i torbami sportowymi z rozwianymi włosami, okrakiem oklep na klaczy w zaspach śnieżnych a najlepiej pośniegowym błocie. Przeca oni mnie nie przyjmą na porodówkę tylko na oddział zamknięty :laugh2:
No i mój koń będzie ciągnął wózek inwalidzki oczywiście ...
 
Do góry