reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
marys25- dziś wieczorem wrzucę :) a co do deserów, u mnie ostatnio bardzo się sprawdziły galaretki z owocami w pucharach lodowych. najperw cytrynowa, później pomarańczowa a na koniec malinowa, a zanim stężała druga to nawrzucałam truskawek. 12 pucharów poszlo w mig.


polakmatka- a w którym tyg. jestes? może nie warto się męczyć tylko uciekać już na zwolnienie?
Gusiak88- widzę, ze miałyśmy to samo na obiad:) narobiłam dziś pierogów z borówkami...ech pyszności:-D
Co do kremów i opalania, mi wczoraj gin mówił, że unikać słońca. Z 15 minut i do cienia. polecam nivea protect&bronze, szybciutko opala i nie trzeba plackiem leżeć na słonku
 
ale napisyłaście stron

Melonowa jejejeje gratuluje ukończenia szkoły!!!!

Kamilka- wymarzona córka super- gratki też

ja jestem po administracji na wydziale prawa- ale od 5 lat pracuje w nieruchomosciach- od 3 kieruje marketingiem nieruchomosci- jakby ktos miał pytania, słuze pomocą ;-)

do mojej wizyty 11 dni, ciekawe ile bedzie mały ważył
tak mnie kpie ze widać ruszajacy brzuch- chyba przez to ze mam tłuszczyk

zapisała sie do bezpłatnej szkoły rodzenia w p-niu
zaczynam 18 lipca
ciekawe co mnie nauczą ;-)

kupiłam sukienke na allegro za 38 zł na ciaze, uzywaną- dzis doszła jest boska, pochwale sie wam jutro
 
Agatka my do Omisia jedziemy to jest niedaleko Splitu :-) 3 lata temu byliśmy na Istrii i pięknie... wogóle kocham Chorwację hehe ;-):happy2:
Kamilka gratulacje! :-)
 
Oj ogarniam sie ze szczesciem:-D:-D

Dzisiaj dzien spedzony na lace i kolo basenu... Adasiek szalal ale dla mnie jeszcze za zimna woda:baffled:

Gusiak kladz sie nogi do gory i troche trzeba odpoczac:tak:

MagdaPoznan no wymarzona wymarzona Maz skomentował ze mial cela:-D

Obiecuje sobie ze dzis pojde spac o 21 ale pewnie nic z tego nie wyjdzie:blink:
 
Hej dziewczyny, tyle tu polonistek, ze muszę większą uwagę zwracać na poprawną polszczyznę;-) U mnie w rodzinie 70% to nauczyciele, tylko ja jakoś tak poszłam inną drogą:tak:
Ale fajnie ze do Chorwacji się wybieracie, byłam tam raz, ale mam nadzieję, że się jeszcze tam wybiorę.
Gusiak też przy wstawaniu i podnoszeniu pojawia się u mnie ból. I panikować też zaczynam... denerwuje mnie reakcja mojej siostry, ze przesadzam itd., tylko jak ona 2 lata temu była w ciąży to byłam na każde jej skinienie, potrafiła dzwonić w środku nocy, ja jej nigdy nie zbyłam, tylko wysłuchałam, pocieszyłam. A teraz nie działa to w druga stronę, ale to pewnie moja wina, za dobra jestem i ludzie to wykorzystują:-(
 
reklama
Do góry