reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

aaga84 witaj :)

zdrzemnelam sie na 2 h ;p
caly dzien boli mnie glowa i zaczyna sie nasilac zgaga probowalm mleka nie pomaga jak narazie usmieza to badziewie guma mietowa ;p na obiadek pizze zrobilam tak mi sie chcialo a zjadlam dwa male kawaleczki

dzis caly dzien za mna chodzi slodkie a w domu pustki do sklepu z lenistwa nie poszlam jedyne co wymyslilam to kakao ;p i wypilam prawie caly litr mleka
:szok: pierwszy raz w zyciu :rofl2:
 
reklama
Właśnie wróciłam z pierwszego spotkania szkoły rodzenia.Super wszystko wyjasnione kiedy spakowac torbe, kiedy jechac do szpitala , jak wygladaja skurcze , oczywiscie fazy porodu i jak dbac o krocze po porodzie.Na następnym spotkaniu mycie noworodka oraz ćwiczenia na piłce i wszelakie cwiczenia na miesnie krocza i później do ćwiczenia w domu
 
meago dzięki jak zwykle jesteś niezawodna :) Już się zapisałam, bo co wizytę pokazuje mi puste okienko konsultacji internistycznej, więc od razu odbębnie. Jak chodzę prywatnienic o tej konsultacji nie mówi :) tylko sam wpisał coś :p
A macie już skierowanie na krzywą cukrową?
 
heejj za tydzien wybieram się na zajęcia AQua Areobiku dla przyszłych mam :) super ! :) ciesz esie niesamowicie bo uwielbiam wodę :) a jutro ide sie dowiedziec od kiedy moge chodzić juz na szkołę rodzenia..bo ostatnio nic mi położna nie powiedziała konkretnego. :)

u mnie po upalnym dniu zaczeło padać, troche się w domu ochłodzi..uF.

a po dniu w przedszkolu w pracu pozytywnie :) super dzieciaczki jedna malutka dziewczynka przywitała mnie przytulając się i mówiąć "dzień dobry jestem zuzia" płakac mi sie chciało hehe urocza
 
Aaga84 Witamy, pisz często :)


Akaiah podziwiam w połowie ciąży zaczynać pracę w przedszkolu, ciężka praca ale dająca mnóstwo satysfakcji. życzę powodzenia- jako kto tam będziesz pracować??

czekoladka 21 ja wspominam bardzo miło swoje zajęcia w szkole rodzenia, można było się dowiedzieć wielu ciekowostek

gusiak88 klimatyzacja dobra rzecz tylko niestety czasem zgubna ;/
maego litr mleka , wow, a pomysł z kakao super- miało być słodkie, było :)
 
W szkole rodzenia, do której chcę chodzić, przyjmują ciężarne między 24-26 t.c. Też nie mogę się doczekać zajęć. Po pierwsze będą poruszane ciekawe i przydatne tematy, a po drugie zapenią trochę wolnego czasu :)
Ja mam skierowanie na krzywą cukrową. Planuję iść za półtora tygodnia tylko zastanawiam się, jak wypiję tę glukozę :) Kiedyś miałam to badanie i z tego, co pamiętam, nie była zbyt smaczna...
Dzięki za miłe przyjęcie :)
 
reklama
Do góry