reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Może jeszcze czeka na wyniki albo ma wizytę na wieczór? Dostała smsa i wie, że o niej myślimy. Jeżeli będzie czuła potrzebę to wejdzie tu albo odpisze.

Idę robić naleśniki - ostatnio na nic nie mam apetytu, a jeżeli już na coś, to wyłącznie na słodkie...
 
Mamo Kangura mam to samo, mogłabym nic nie jeść bo na nic nie mam chęci ale głód dopada często a wtedy najchętniej bym jadła coś słodkiego, resztkami rozsądku się powstrzymuję i wtedy zazwyczaj wciągam jakieś owoce albo mleko z płatkami i się pocieszam że to wapń :D
 
Dla mnie to nietypowe, bo ja nigdy nie przepadałam za słodkim...A teraz? Idę do sklepu i przez 15 minut przeglądam czekolady po czym i tak nic nie kupuję, bo nie mam jednak ochoty. Masakra od kilku dni apetyt mam żaden, ale się pocieszam, że maluch ma z czego wyciągać składniki odżywcze...
 
Hej dziewczynki
Ja dziś byłam ostatni raz w pracy. Teraz mnie czeka jakaś 1,5roczna przerwa. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej chyba będzie mi brakować tego gonienia po sklepie, itp. Mam nadzieję, że gin nie będzie robił mi problemów ze zwolnieniem, bo kierowniczka mnie już w grafiku nie uwzględniła. U nas dziś pogoda piękna. I nareszcie ciepło, bo ostatnio to zimno było jak w zimie, albo co najmniej późnej jesieni. Poczekajmy cierpliwie co nam Madddlena odpisze. Miejmy nadzieję, że wieści ma dobre.
Ale bym se zjadła naleśniki, ale ze smażonymi jabłkami i cynamonem:-) a dopiero co zjadłam kilka ogórków kiszonych. nie mogę się doczekać jutra. może o tej porze już będę po wizycie i będę wiedzieć jak się ma mój szkrabuś;-)
 
Mamo kangura mysle ze warto torbę pakować okolo 30 tygodnia... może sobie leżeć i czekać a może coś sie przypomni i trzeba bedzie dopakować .....zwłaszcza ze w pl to naprawdę duzo rzeczy trzeba zabrać ze sobą ... na szczęście podpaski i kremy sie nie przeterminują :)
Mysle o Madlenie i martwi mnie to milczenie... strasznie jej współczuje.....
 
KingaoO ja torbę powoli będę sobie wypełniać w miarę zakupów. A poszperałam już po Allegro i pewnie po troszke bede kupowac.

i_carrie czekam na zdjęcia obrazów we wnętrzarskim :)

meago kurcze nie skserowalam sobie wyników, ale z tego, co pamiętam to norma była 15-40, a ja chyba mialam 11.

Byłam dzis na ciucholu i trafilam miedzy innymi na wieszak nowych rzeczy :) Może potem sie w zakupowym pochwale :)
 
Cześć Dziewczyny. Wiem, że ten wątek trwa długo, ale chciałabym w nim uczestniczyć, jeśli pozwolicie :) jestem w swojej pierwszej wyczekanej ciąży. Miałam problemy z zajściem, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Obecnie jestem na zwolnieniu. Od przyszłego tygodnia wracam na 2 tygodnie do pracy, aby ogarnąć obowiązki, pożegnać się z koleżankami. A potem laba, tzn. z jednej strony cieszę się na myśl o byciu w domku i życiu w mniejszym pośpiechu, ale tak jak Ty Jolka6621 nie wiem, co będę tyle czasu robiła. Czy mi nie będzie smutno, nudno i tęskno za ludźmi :)
Gusiak88 wiem, że dużo leków nie lubi soku greifrutowego, ale czy odnosi się to również do żelaza, jako suplementu diety, to nie wiem. Jeśli lekarz by mi nie potwierdził tego, nie kombinowałabym z tym sokiem.
Mam pytanie, czy któraś z Was ma nisko schodzące łożysko?
 
reklama
Do góry