reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

melonowa mam to samo wszystko w normie, niektóre kobity podobno tak mają
Ja się dziś zapisałam do szkoły rodzenia, 5 spotkań po 3 godziny od 25 lipca w czwartki. Troszke się martwie że z tymi skurczami mogę przy ćwiczeniach odpaść ale najwyżej nie będę ich robić.
A na krzywą cukrową lekarz mi właśnie kazał iść niestety wizyta nie była na NFZ więc muszę za to badanie zapłacić i ciekawa jestem ile mnie to wyniesie.
Lecę spać dziewczyny bo padam, coś dziś nie najlepiej się czuję, brzuch pobolewa, mała kopie nie tam gdzie powinna i brzuch mi twardnieje.
Dobrej nocki Wam życzę mnie już łapie senność.
 
reklama
zwolineczka - to jest praca 2 h dziennie :) po znajomości, podawanie obiadku dzieciom nic forsującego ale dające szanse na macierzyńskie co mi sie przyda więc tylko trzymać kciuki żeby ZUS się nie przypałętał :) ale dzieciaczki są mega urocze :) tylko Panie przedszkolanki jakieś takie mega niemiłe, moze dlatego że młode ?


a co do badań ja mialam raz robione w 15 tygodniu jakie kolwiek badania..póżniej wizyta i powiedział ze da mi skierowanie na kolejnej wizycie, ale..wylądowałam w szpitalu. niby zrobili mocz i morfo ale nie mialam na anty rh i krzywej jeszcze nie mam tez, póżniej mój gin poszedł na urlop no i muszę czekać aż wróci.. ale jak bylam ostatnio na poszpitalnej to dzidziuś zdrowy wiec się nie martwie aż tak :)

melonowa - bardzo mozliwe że to mleko :) no bo co innego w sumie :-D


a co do szkoł rodzenia - chodzicie/zamierzacie chodzić z mężami/partnerami ? wogóle mozna bo mój M bardzo chce :)
 
Ostatnia edycja:
aga84 bo się zapomniałam i chamstwo ze mnie wyszło - witaj w litopadówkach - rówieśniczko (o ile 84 to rocznik urodzenia a nie wiek :))

Tym razem już naprawdę znikam bo jak zwykle na chwilkę tylko tu zaglądam i potem siedzę murem ;)
 
akaiah- ja chodze z mężem niekiedy jest wymagany taki papierek jak sie chce wspólnie rodzic przynajmniej w tym szpitalu co bede rodzic to tak jest.:-)
 
Hej

Melanowa to napewno siara mi leci tez juz z prawej piersi:)

Ursula nie przemeczaj sie na tych lekcjach w szkole rodzenia i bedzie ok:)

Wy piszecie o wyprakach do szpitala a ja tym razem nie musze nic a nic zabierac:D w niemieckich szpitalach daja wszystko ja mam miec tylko szczoteczke i paste do zebow ogolnie kosmetyczke... I ubranie na wyjscie dla siebie i dziecka:)

Wogole mialam dzis dziwny dzien... Pojechalam do babci meza z synkiem i tesciowa.. I babcia dala mi dzis swoj zareczynowy pierscionek:eek: ktory ma 65lat! Bylam straznie zdziwiona bo ona ma jezze jednego wnuczka wydawalo mi sie ze pepek swiata i pierwsze moje pytanie" Dlaczego ja?" jeszxze przeciez jest Natalia??!!
Powiedziala ze ma swoje powody mowie wam poczulam sie jakos wyjatkowo barxzo:o
Adasko zebral tez kase na urodziny i mu odloze moze go za to obkupie do przedszkola na wrzesien:)

Mysle tez o maddlenie chcialabym zeby odpisala:( napewno jej ciezko:(
 
reklama
ursula 84 to rok urodzenia, więc witaj w klubie rówieśniczek :)
jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to z tego co się orientuję, to można, a nawet dobrze jest chodzić ze swoim mężczyzną. Zawsze co dwie głowy to nie jedna. A poza tym chyba facet wtedy ma inne bardziej życiowe spojrzenie na pewne kwestie. Jeśli mojemu M praca pozwoli, to pójdziemy razem.
 
Do góry