reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej dziewczynki :)

właśnie jem kanapki ale opowiem wam jaki sen miałam. Urodził nam się synek i byliśmy tacy szczęśliwi i chcieliśmy go trzymać na rękach i się nim zacząć zajmować, ale nasz dom był pełen krewnych - jakichś ciotek, kuzynek i każdy wtrącał swoje trzy grosze. Ciotka była niezadowolona, że dziecko śpi w łóżeczko a powinno z nami, inna, że ja gdzieś muszę wyjść na chwilę a dziecko z M. zostanie. Sen śmiechowy a mi się tak jakoś ciepło na sercu zrobiło :) Bo mieliśmy go i z maluchem było wszystko w porządku...
 
Hej dziewczyny

Ja sie dzid licho czuje boli mnie glowa psychicznie tez roznie.. Wczoraj tesciowa doprowadzila mnie do lez ryczalam z godz pewnie dzis sa tego efekty:/ ale dzis widze ja ostatni raz do Swiat!!!!

Adas szaleje na calego.. Cieszy sie rodzinka baatdzo;) a ja leze i pachne.. Robia mi jesc pic.. : D dobrze ze jestem umamy.. Tu jest podworko dzis rozkladamy basen i nie potrzebne mi morze;)
 
witajcie dziewczyny :) dostałam własnie paczuszke promocyjną z Jonhons Baby :) miniaturki ale fajnie tak coś dostać hehe
dziś idę pierwszy dzień do pracy ;) u lekarza medycyny pracy zostawiłam 100zł..oby kasa się zwróciła bo to duża inwestycja.
za to jutro musze iśc jeszcze do lekarza...mam ok 3 km a mój M jutro do pracy, a nie mamy autobusów miejskich. najgorzej że to wszytko pod góre ciągle..

życzę Wam miłego dnia :)
 
chwila przerwy Michalek spi, bylam z nim dzisiaj na szczepieniu i musze przyznac ze byl bardzo dzielny bo jak na dwa klucia placzu bylo tyle co nic i wyszedl zadowolony z gabinetu. wczoraj natomiast bylam w ciuchu i nakupilam sporo szmatek dla malej wywalilam prawie 110zl ale warto nowych bym w tej cenie nie mala az tyle, przejzalam jeszcze strych i wyjelam wszystkie ubranka po syniu ktore beda na Agatke i tez sporo ich jest teraz tylko naspokojnie je poprac i poprasowac podliczyc dokupic to czego jest malo i wrzuce w worki hermetyczne

aaa paczyszke i jadostalam tylko wczoraj ale mialy byc 3prdukty a sa 2 ale lepsze to niz nic:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co co torby szpitalnej... przy Mikołaju mówiłam ze mam jeszcze czas i tak sie złozyło ze ja w szpitalu a m razem ze swoim bratem prali i prasowali ubranka , siostra wysłała mu sms z lista potrzebnych mi rzeczy... Mikołaj urodził sie w 32 tygodniu. Jak byłam w ciązy z Jeremkiem to zapytałam wprost midwife kiedy mam spakować rzeczy odpowiedziała ze w moim wypadku w 28 tygodniu torba powinna lezec spakowana...jerema urodził sie w 29 teraz lekarz kazał byc spakowana w razie W od 27tygodnia ...zmierzam jednak około 25 tygodnia zaczac spokojnie pakowac sie. Na szczescie nie musze brac az tylu rzeczy jedynie podpaski ale to tez szpital posiada. Kosmetyki koszulke kapcie ksiązkę ...dla dziecka jedynie kilka spiochów co do kosmetyków to ja uzywałam jedynie olej kokosowy i w razie problemów bephanten cream. Nie zalecaja husteczek nawilżonych ..szpital ma jałowe miseczki i waciki do przemywania pupy. Wyprawke szpitalna dla dziecka bede szykowała jak dotrwam to po 35 tygodniu. wczesniej wiem z doświadczenia ze nie ma co bo jesli bedzie wczesniaczek to w inkubatorze w pieluszcze....
 
Nad morzem dziś brzydka pogoda, Basia śpi a ja mam chwilę dla siebie :-)

Ja po powrocie planuję już zacząć zbierać rzeczy potrzebne do szpitala, przebrać ciuszki po Basi i posprzedawać. Teraz już zaczynają się przeceny, więc pewnie zacznę coś już kupować. Uważam, że koło 30 tygodnia warto już zacząć pakować torbę, bo różnie to bywa. A zawsze mozna się spokojnie jeszcze zastanowić czy wszystko mamy i ewentualnie dokupić.
Tez jestem ciekawa co u maddlen miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
 
Odebrałam wyniki wydaje mi się, że wszystko dobrze, znów mocz nabłonki płaskie b. liczne i bakterie b. liczne. Ale to tak jak kiedyś mówiłyście że to norma w ciąży.
Ale hemoglobina wyszła ma 11,5( norma 12-16)
Hemokryt mam 33 ( norma 37-47)
I nie wiem co to oznacza.

A ja znów mam ochotę na truskawki. Zrobiłam koktajl.
Co do ubranek nie mam jeszcze nic, chociaż moja teściowa już kolekcjonuje chyba liczy na wnuka, bo ma mieć już dwie wnuczki. Mam nadzieję, ze w piątek się dowiem. Jak już będę wiedziała, zacznę robić zakupy.

Ja planuje w pazdzierniku wrócić na miesiąc na uczelnie, ciekawe czy mi sie to uda:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry