reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej dziewczynki :)

Ja tak ogólnie: weekend minął nam pod znakiem wizyt rodzinki, w sobotę sprzątałam dom i po południu to już nie mogłam stać na nogach a rwa dała o sobie znać i do dzisiaj ją czuję...

Rojku - rewelacyjna lista, tyle tylko, że jestem przerażona mnogością tego wszystkiego...Jak ja to wszystko spamiętam?

Co do tej opieki to u mojego M. w rodzinie jest wielki foch, że powiedziałam, że po porodzie damy sobie sami z M. radę. I tak musimy się tego wszystkiego nauczyć, zresztą będziemy chodzić na szkołę rodzenia, więc pokażą co i jak. A szczerze mówiąc nie chcę pomocy i dobrych rad. Może to zuchwałość, ale wolę się uczyć na błędach albo oglądać filmiki na you tubie. Czy to dziwne?
 
reklama
Witam po weekendzie :)
W sobotę i niedzielę byliśmy na weselu, trochę potańczyłam i pojadałam, chociaż jakoś mało jedzenia było :baffled:;-) dzisiaj z mamą cały dzień buszowałam po sklepach. Byłyśmy też w komisie dla dzieci. Kupiłam pajaca i śliczny komplet-dresik za 27zł razem :) a wyglądają te rzeczy jak nówki :-) także bardzo zadowolona jestem :)
Przepraszam, że nikomu nie odpisuję, ale dopiero dorwałam się do komputera i przeczytam co pisałyście w łóżku dopiero ;)
Miłego wieczoru :)
 
Akaiah, cieszę się, że wszystko ok! :-D
Zamontowaliśmy z B. takie fajne "niewidzialne" półki na książki, wyglądają rewelacyjnie, jakby książki wisiały w powietrzu.A teraz zrobiłam sobie jagody z jogurtem i otrębami owsianymi i wcinam, pycha :-)

w kąciu wnętrzniarskim zrób zdjecie i pokaż aż się zaciekawiłam jak to wygląa :)

Uff...doczytałam:)
wiesz nie wiem czy ją się da namówić, no ale trzeba , kobieta ma problem. moze i nie zagraża ale to uprzykrza życie jesli wkręca sobie złych ludzi i inne chore wyimaginowane historie. no pójdę do lekarza na konsultacje do lekarza zobacze co mi poradzi. ale pisze..no najgorzej ze jestem w tym sama.

Co do Twojej kuzynki..to myślę że chce z Toba moze troche rywallizować o względy członków rodziny ze się tak zachowuje (?)
 
Ja to dzisiaj sie czuje fatalnie i zmeczona jestem troche pochodze i już legam.Brzuch mam caly twardy i mam przepisany magnez na to ale to nic nie daje.Nie mam skurczów ani nic poprostu takie mięśnie mam czy co sama już nie wiem :/ Czuje sie z tym wszystkim kiepsko.

Nonek - gratuluje !!! Teraz do 10 lipca i będziesz mieć wkońcu spokój.
 
Kochane, wróciłam od gin. Padam na ryjek krótki opis wrzuciłam gdzie trzeba.
Dobrej nocki Wam życzę :sorry2:
 
Mama Kangura nie stresuj się wydaje się, że tego dużo ale ozbaczysz, że ogarniesz bez problemu :)
Zapomniałam Wam napisac, ze do Gdynianki pisalam. Poki co do srodu na pewno zostaje, dzis dopiero badania na ktorych wyszla anemia. Ze szkrabem na szczęście wszystko ok i macie ucałowania :)
 
Kochane, witam Was serdecznie, ale przez jakiś czas nie będę często odwiedzać forum. Dojechaliśmy nad morze i korzytsamy z plażowania i spacerów intensywnie. Jak będę miała chwile to zajrzę i uzupełnię zaległości. Moja Basia ma raj, a ja spokój.:-)
 
meago nie wiesz o czym może świadczyć za niski mocznik we krwi w ciąży? Czy niższy to normalne? Ginek na NZF kazał mi to zbadać, po czym jak zobaczyl to stwierdził, że na tym to się rodzinny lepiej zna, więc mam iść do rodzinnego. Bez sensu jak mi w takim razie dawał badanie, którego nie potrafił zinterpretować :sorry2:
 
reklama
Do góry