reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
andzia86 trzymam kciuki żeby jednak było wszystko dobrze :* i nie uciekaj od nas :(
Jolka6621 jeszcze Ci się znudzi to wolne ;) ja już świruję :(
kamilka87 Twój mężczyzna da sobie radę :) przecież to nie małe dziecko :)
 
Tak Kochana ja jestem z Wami, co prawda nie pisalam dawno ale staram sie czytac co u WAs na bierzaca, jakos tak ostatnie tygodnie to nie mam weny i czasu, korzystam z ladnej pogody i z moim synkiem jestem praktycznie caly dzien na dworze. Obiecuje ze bede czesciej sie odzywac.
Rojku mozesz uzupelnic w tabeli ze bedzie dziewczynka Helenka, a mam juz 3 latka Janka, aha i jeszcze moj wiek 29 lat , bo chyba wczesniej zapomnialam Ci napisac.
Milego dnia dziewczyny:-)
 
martula1985 mąż cie kocha i stara ci pomoc ;) jak na razie zajmuje cie gotowaniem :p
kamilka87 zdrówka dla męża życze i trzymam kciuki za wyjazd
gdynianka1 kuruj się kochana my będziemy czekac i trzymac kciuki


dziewczyny to napiszcie jeszcze co trzeba zabrac do spitala to bardzo przydatne informacje ;p
co do tej owulacji to my zaczynaliśmy przed a kończyliśmy po ;p i niby chłopak hehehe

Jolka6621 udanej zabawy
Agatka2 emocje opadną i będzie wszystko dobrze :D udanego ślubu ;p
nonek90 zdolniacha z tego twojego psiaka ;p
andzia86 serduchem jestem z Toba :* trzymam kciuki żeby z malenstwem jednak było wszystko w porządku
meago u mnie jak na razie się zgadza CHŁOPAK ciekawe czy tak będzie do końca

avocado a od kiedy powinno się zapisac do szkoly rodzenia? Chodzicie do jakiejs prywatnej czy sa na NFZ?

kamilka87 jak tam mąż? Jedziecie dzisiaj?


Ja wczoraj mialam dzien latania jak wrócilam przed 20 to padłam jak kłoda … mąż jeszcze mnie nakarmil kebabem ;p i poszlam spac. A dzisiaj hmm nie wiem może będę leniuchowac …
Nie wiem czy wam mówiłam ze tata przywiezie nam taki regal drewniany z wanienka i przewijakiem ;p pracuje w Niemczech i dostal od jakiegos Niemca za darmo :D
Kurcze nie wiem co zrobic caly czas zastanawiam się nad studiami mgr czy zaczac je teraz, czy dam rade …. Chciałam jechac do trunia na studia zaoczne na pedagogike sądowniczo-penitencjarną ale nie wiem co wtedy z dzidziusiem bo to caly weekend będzie bo nie stac mnie na to żeby jeździć w ta i powrotem …. A może zostac w Bydgoszczy na ped.opiekuńczą nie wiem :( a nie mam z kim pogadac bo co zaczynam to ciagle slysze to poszukaj jeszcez pomysl itp. A jak mówiła teściowej o Toruniu i o tym profilu to ze nie warto na sadowniczy isc a nawet nie dokończyłam jej co po tym będę miala
KUR*** mam już dosc …. :(

PRZEPRASZAM WAS ALE NIE MAM Z KIM POGADAC

Wczoraj się poryczałam bo ciagle sama jestem mój maż nie chodzi ze mna na badania bo nie dostanie wolnego … a gdzie ide tam sa razem pary … prosila czy wezmie wolne na srode bo mam obrone i będę jedyna z mojego roku i nie chciałbym isc sama to powiedział ze nie dostanie bo kierownik jest na urlopie :( ….. chyba lapie mnie dolek

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA MARUDZENIE
 
Jestem, ale podobnie ja burza, czytam na bieżącą, ale czasu brak na pisanie bo mi moja Cora wypełnia cale dnie i wieczorem poczytam i padam. U mnie na dana chwile dziewczynka, ale imienia jeszcze brak bo czekamy na drugie usg i potwierdzenie bo na tym niby polowkowym nawet serducha wiercipieta nie dala oglądnąć i 10lipca mam się zgłosić na ponowne
 
Jolka ja musze iść na wszystkie, u mnie wszyscy przyszli na wesele nikt nie odmówił a było spore bo ponad 150 osób.
melonowa główka do góry:*
Ja jadę właśnie zawieśc mame do fryzjera, bo dzis idzie na wesele potem małe zakupy i sprzątanie:)
 
No hej

Jestem ciagle w domu jedziemy jutro:) maz lepiej ..w razie co tylko w niedziele bedzie sam a w pon juz do lekarza:) tesciowa w nocy miala takie samo cisnienie.. A Adas pol nocy wyl na bol nog bo ma bole wzrostowe:/ a ja chodze z oczami na zapalki ....

Aha ja jade autem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny:-)
Andzia86 ja tam pisać nic nie będę bo myślę, że nie da się napisać nic adekwatnego do tego co czujesz jak troszkę Ci przejdzie to napisz....Ja dziś jestem ostatni dzień w pracy nie dociera to do mnie zupełnie, zastanawiam się jak szybko mi jej zabraknie. Mam obawy, że dość prędko, jedno wiem na pewno tak bardzo obrzydła mi na te chwile robota, że nawet cieszę się że dziś jadę na kilka dni do teściowej:-)tam będę jak Pani leżała i pachniała dzieckiem mi się zajmą, mężem też:-D a ja w końcu sobie odpocznę. Jadę dziś na ślub do koleżanki i zastanawiam się co kupić zwykłe kwiaty czy np. słoneczniki:-)osobiście uwielbiam, ale nie wiem czy wypada...ech niby ostatni dzień pracy a ja mam jakies mieszane uczucia. Mały dziś w nocy dostał takiej gorączki przestaraszyłam się i jak na złość żadnego syropu nie było w domu mąz jeździł do apteki o 24 ale tak go telepało jak nigdy wcześniej, ale dziś cudowne dziecko wstało z uśmiechem na twarz z okrzykiem dzień dobly wsiśtkim:-)
 
Do góry