reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

avocado ja koszulę, w której rodziłam zostawiłam sobie na pamiątkę, ale wyprała się tak, że nie widać śladów. Ale ja oprócz niej biorę 3 inne :) Trochę się leje z człowieka po porodzie, więc nie trudno o plamy. Ja nawet sobie kładłam na prześcieradło jeszcze takie jednorazowe podkłady do przewijania, żeby na poplamionym prześcieradłe potem nie leżeć
Nie wiem, czy reszta rodzących używała, ale ja bardzo polecam majtasy poporodowe. Takie siateczkowe. Nie cisną, a wszystko na miejscu utrzymają (znaczy wklady). Ja mialam hartmanna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
201306271163.jpg
Dziewczynki zobaczcie co robi mój pies hehe:D myślałam, że padne:)
 

Załączniki

  • 201306271163.jpg
    201306271163.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 40
rojku - ja też biorę 3 koszule bo tak mi pisze w tym szpitalu a te majtki siateczkowe to gdzie można kupić ??

Jutro mamy odpust czyli święto w parafii no i tak cała rodzinka sie zjedzie bo już od lat się zjeźdzaja.Także do mnie należy pieczenie placków a mama przygotuje już inne smakołyki.Troche mi się nie chce bo rodzina zjeźdza sie niemal co miesiąc to komunia wesele teraz to święto.
 
Hej Kobitki, nie wiem co się ze mną dzieje śpię na siedząco! Znów cały dzień przespałam z przerwami na jedzenie a teraz się podniosłam na siłę bo ileż można spać :eek:
No i mam potworną ochotę na pomidory z cebulką i ociupinką octu, i tak zachodzę w głowę czy to w ogóle zdrowe dla Małej :/
Co do koszuli, to moim zdaniem Rojku dobrze pisze :) Na stronie szpitala napisali żeby wziąć dwie jedną do porodu, drugą na "po" ale ja mam fioła w temacie przeciekania ;) więc też wymyśliłam te podkłady na łóżko i dodatkową awaryjną koszulinę :)
 
andzia86 wszystkiego najlepszego :)) i jak wizyta?
rojku koszula super :) ale trochę droga :(
akaiah widziałam za 20 kilka zł na allegro takie koszule, może nie tak ładne ale ja wychodzę z założenia że to dla mnie tylko do szpitala, bo w domu nie będę w nich spała. A wycieczka szykuje Ci się super!
Jolka6621 ja jakoś nie mogę tak mówić jeszcze do brzucha :(
martula1985 sprytny ten Twój mąż :)) fajnie że się zdecydowałaś na wyjazd z mężem zawsze to krok do przodu. Byłaś u lekarza?

Mama Kangura
"wyjściowa" koszula do karmienia :D dobre :)
gdynianka1 trzymaj się tam kochana :* niech postawią Ciebie tam na nogi i dawaj znać co u Ciebie!
Myszanka sama mieszkam na 4 piętrze i pamiętam jak Adaś był mały, to była masakra :( targać go na 4 piętro :(
Agatka2 spokojnie :) wszystko będzie pięknie :) i pamiętaj to wasz dzień nie rodziny!!!
 
Jeju dziewczyny

nie wiem co robic!!!!!!!!!!!!!!! maz lezy znow z goraczka po lekach spada cisnienie znow 148/96 przez dzien bylo ok a na wieczor od nowa no ja sie zabije i co ja mam robic? jechac zostac :confused2::confused2: Adas juz usnal bo tak czeka jutro na ten wyjazd nie mam sił szkoda mi go zostawiac ale pewnie jeszcze jutro moze mu wywalic ta temperature:confused: W zyciu nie bylam w takim potrzasku:no:ehhh

Andzia jak tam wuzyta?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Niestety wizyta nie takie dała mi wiadomości jakie chciałam usłyszeć. Napiszę tutaj, bo nie mam już sił wchodzić na odpowiedni wątek. Mój Maleńki chłopczyk ma dwustronne torbiele w splotach naczyniówkowych w główce i obustronne poszerzone miedniczki nerkowe. Kazał porozmawiac z lekarzem prowadzącym na temat oceny kariotypu, bo są to markery wad genetycznych. Narazie się usunę z forum zeby się trochę uspokoić.:-(
 
Do góry