reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Rojku Dla mnie ta madela za skomplikowana i nie chce elektrycznego tylko reczny... pozyczalam od sasiadki taki i pieknie mi sciagalo:tak: dletgo teraz juz chce od poczatku go miec:tak:
 
reklama
kamilka:*
ja się muszę poskarżyć, bo mój chłop nie pomyślał o tym, żeby coś za córeczkę wymyślić na DM, ale cóż, tak se go wychowałam :p
 
Od pierwszych chwil naszego życia jest źródłem ciepła, miłości i bezpieczeństwa.
Ma ją prawie każdy,choś niemal nikt tak naprawde jej nie zna....
Opowieść o mamie rozpoczyna się wspomnieniem nieprzespanych nocy, karmienia co trzy godziny, całkowitej rezygnacji z tego co nazywamy życiem. A potem? Potem jest jeszcze trudniej. To matka studzi nasze emocje-radość pierwszych kroków i ból pierwszych upadków. To ona ze spokojem musi przyjąć dziecięce "nienawidzę cię", by dziecko poznało cierpliwe oblicze miłości. To ona tłumaczy pierwsze zawiłości relacji między ludzmi: kłótnie z dziećmi z przedszkola i podsłuchane spory dorosłych. To właśnie te chwile, pierwsze emocje i opowieści o zyciu stanowią dla nas punkt wyjścia do późniejszego rozumienia świata. Przez wiele, wiele lat nie mamy sposobności jej poznać. Nie jest kobietą, nie jest osobą, lecz mamą. Często nie wiemy nic o jej marzeniachi smutkach. Bo zawsze od niej bierzemy, a rzadko kiedy dajemy. kto wie, może dopiero wówczas, gdy sami zostajemy rodzicami, mamy szansę na chwile olśnienia. Bywa też inaczej, drastycznie inaczej. Scieżki zycia są dużo bardziej wyboiste niż idealny obraz namalowany powyżej. Ale jedno pozostaje prawdą: mama-jakakolwiek by była- na zawsze odciska w nas ślad swojej obecności. Pamiętajmy o tym, patrząc na swoje dzieci.
Wszystkim mamusiom duuużo zdrówka, duuużo cierpliwości w wychowywaniu swoich dzieciaków i samych uśmiechów... :-)
 
Hej Kobitki, wpadam na chwilkę. Do mamy swojej wpaść nie mogłam bo chora i stwierdziła, że mnie nie wpuści. Pojechałam na cmentarz do taty bo mija kolejny rok jak go nie ma, zrobiliśmy małe zakupy i weszłam tu żeby Wam wszystkim złożyć życzenia z okazji naszego święta. Bądźmy dzielne i zdrowe jak rybki :))
Rojku, ja jeszcze na tym świecie dzieci nie mam ale po cichu liczyłam na choćby jedną konwalię od męża, zwłaszcza że mu mówiłam ze dwa tyg. temu że to po części taki pierwszy mój dzień mamy będzie. Ale się przeliczyłam...i jakoś mi się przykro trochę zrobiło. Pewnie przez hormony bo przecież nic się nie stało...:crazy:
Miłego wieczorku niedzielnego Mamuśki!
 
Dziewczyny, ja tylko na chwilę:-) muszę się pochwalić! O ciąży dowiedziałam się w dzień kobiet, a dziś pierwszy raz poczułam ruchy maluszka! Jejku, coś pięknego! Taki prezent na dzień matki!:-) Jestem prze szczęśliwa!!!
 
Jolka gratulacje! Ja próbowałam z Anieli wydusić pierwsze "kocham Cie" skierowane do mnie, ale nic z tego :sorry2:

ursula to chyba czujemy to samo :) Kiedyś nam dzieci to wyrównają koślawą, ale dla nas najpiękniejszą na świecie laurką :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wszystkiego najlepszego, Mamusie :tak:


Nie będę tu bywać specjalnie często, bo mi E. cały czas pochorowuje - takie nie wiadomo co - dopiero za tydzień idziemy do sensownego mam nadzieję lekarza, poza tym ostatnio cierpię na nadmiar zajęć :confused: A miałam odpoczywać i napawać się czasem ciąży, hehe. A jak już tu wejdę to mam 10-15 stron do nadrobienia, a tu "mamo, siku!!!", "żono, choć pogadasz trochę ze mną", a tu spadek formy i usypiam... I tak to wygląda. Zatem buziole Wam przesyłam i obiecuję wpadać przelotem :tak:
 
reklama
Do góry