reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

rojku ja jestem za! Jednak wrzucę coś dopiero za najmniej miesiąc, bo mieszkanie wygląda jakby ktoś wrzucił granat, zamknął drzwi i uciekł hehe :laugh2: Pokoik jest gotowy tylko w mojej wyobraźni :tak:
 
reklama
Hej!

Maddlena trzymaj się, cieszę się, że już lepiej.

Chora jestem:/ tak okropnie boli mnie gardło, że nie mogłam spać w nocy i boli mnie tak cały dzień, prawie nie mogę mówić:-( Kupiłam sobie *spam*, mam tantum verde i czekam, aż mi przejdzie. Mąż z synkiem pojechali do teściów, a ja w domu, nie mam ochoty na spotkania. Muszę szybko dojść do siebie, bo w czwartek jedziemy nad morze.

Co do wagi, to ja się wypowiem po wtorkowej wizycie, ale czuję, że raczej nie schudłam:-p

Idę leżeć, odezwę się w poniedziałek.
 
A my własnie bedziemy robić nowa sypialnie. Co do chudniecia ja stoje w miejscu ani do przodu ani do tylu:) Zobaczymy co bedzie dalej :)
 
Acha i jeszcze jedno... myślałam też o czyszczeniu naszej listy, bo kurcze jak tak patrzę, to niektóre dziewczyny od marca się nie były na forum...
 
A macie jakiś pomysł na tutuł wątku, bo u mnie zgąbczenie zdecydowanie na kreatywność działa :p

bo najważniejsze jest WNĘTRZE...
home sweet home (tak mamy na grudniówkach)
jakieś inne propo?
 
Rojku u nas mamy na majowkach Nasze wnetrza i tez jest:tak:


Dziewczyny kiedy sie ta pogoda poprawi bo normalnie spie na siedzaco a kolo poludnia to az mi slabo tak mi sie chce spac:eek:

Adam ma kolege i biegaja szaleja i grali troche na Wii ale sie znudzilo koledze:tak: wczesniej wyszlam troche polazic bo mam wrazenie ze nie dotleniona jestem:baffled:
 
Witam Was dziewczyny sobotnie! :-)
Ja dziś znów mdłości i wymioty, czy to się kiedyś skończy?:baffled: Z wagą jestem cały czas na minusie, chociaż brzuszek i biust mi się powiększyły.
Ja dziś pracowity dzień miałam, dopiero przed chwilą z M. serial oglądaliśmy "Grę o tron", znacie? A dziś w tv finał ligi mistrzów, więc faceta mam z głowy. Normanie też pewnie bym oglądała, ale teraz maksymalnie do 22.00 wytrzymuje i spać...
Miłego wieczoru!
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
u nas dzisiaj bardzo fajny dzień :) Rano w pracy byłam do 15 a na 16 miałam wizytę u gina :-) Dzidzia trochę się broniła, ale w końcu pokazała co ma między nóżkami... A raczej pokazał :D będzie synuś :-):-):-)
Co do wagi. U mnie 1-1,5kg na plusie.
 
Do góry