reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

mialam w planach mily imieninowy wieczor mojego M z rodzicami ale jeszcze wieczor sie nie zaczal a juz sie skonczyl ja leze na lozku i rycze rodzice sie do siebie nie odzywaja a moj luby jeszcze nie przyjechal. jestem strasznie wsciekla:'(

basiaaa10 znam ten serial irowniez ogladam

u mnie w palnach w poniedzilek badania a we wtorek wizyta
 
reklama
BunnyCukino - nie przejmuj się, są takie dni... na mnie się wczoraj moja mama obraziła i to o kompletną pierdołę (i to właściwie jej wina była), a to niby ja jestem w ciąży i powinnam mieć humory, szkoda gadać...

ja też we wtorek mam wizytę...
 
mężuś przyjechał na tydzień na urlop.. także śpimy w trójeczkę w sumie w czwóreczkę... :D syn ma radochę niesamowitą z wrażenia ciężko mu było zasnąć... :D
 
?hej dziewczynki:-)

Gdzie wszystkie spiochy ja dzisiaj pospalam maz mi sniadanie zrobil a synek... szykuje ciasteczka i dla mam ktore mysla ze z synkami piec ciastek nie mozna : _9306927.jpg

Biore sie za kawke:-) u nas dalej zimno i mokro ehhh:baffled:
 

Załączniki

  • _9306927.jpg
    _9306927.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 29
Meago padlam jak to przeczytalam ale nie martw sie moj tak samo bezmyslny ostatnio sie pyta p[o co mi nowy odciagacz do pokarmu jak mam po Adamie tylko ze brakuje przy nim wszystkiego i jest trefnej firmu teraz chce porzadny aventa i =nie zmienie decyzji:crazy: a sam pamieta co przeszlam z cyckami wiec ten zakup stawiam na pierwszym miejscu dla wlasnego bezpieczenstwa i braku bolu:tak:
 
meago juz Cie wpisalam w liste, ale nie wysylalam jej do DoMisi, bo się zastanawiałam co z tymi zaginionymi mamusiami. Myślę, że jak któraś wróci, to się ją najwyżej dopisze :)
Więc czyszczę!

Co do pokoiku, to jeszcze jest czas. Jest sporo firm, które robią śliczne mebelki dla dzieci. W Ikea podobały mi się zestawy Stuva, ale jak przeczytałam, że drzwiczki są z tektury o strukturze plastra miodu, to padłam i postanowiłam troszkę dołożyć i kupić coś nietekturowego :)

No to zakladam wątek wnętrzowy i czekam na Wasze zdjęcia i inspiracje :) Ja jestem w fazie, że urządziliśmy w domu tylko tyle, żeby zamieszkać, a teraz czekamy na cudowny dopływ gotówki, że kończyć :p
 
reklama
acha meago ja mam fajny bujany fotel, moja siostra na nim karmila, mnie nie było dane karmić i mieć na tyle miejsca w mieszkaniu, żeby stał u nas, ale teraz mam zamiar go wykorzystać, Jak znjadę na allegro, to podeślę Ci linka, tyle, że mistrzostwem designu to on nie jest :)

kamilka ja kupilam sobie elektryczny medeli, bardzo fajny, polecam!
 
Do góry