reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej hej...

Maddlena trzymaj sie kochana co do jedzenia to fakt nic nie widza..

Ja jeszcze w lozku i zastanawiam sie czy dzis z niego wylazic jak patrze przez okno... Zjadlam sniadanie i leze...
 
reklama
meago pytalam o znieczulenie, bo ja przyjechałam z regularnymi skurczami co 4 minuty i rozwarciem 4cm. Podali mi mimo wszystko oksytocyne jak się darłam o znieczulenie. I czekałam na anestezjologa. Znieczulenie dostałam przy 7cm, wydawało mi się, że to późno. Ale przeżyłam :D Może mieli jakiś zabieg.

akaiah wycielo adres strony i wkleilo gwiazdki :|
 
Czje sie dobrze, normalnie, juz nie krwawie. Na obchodie lekarz powiedzial, ze kilka dni mnie pooserwuja.
Sniadanie w miare, najadlam sie. Ale to dlatego,ze malo jem na sniadanie.
Juz tesknie za miom synusiem:-(
 
Hej dziewczynki

Ja jeszcze w łózku i jakoś nie mam ochoty z niego wychodzić. Ale czeka na mnie śniadanko, maż zrobił więc musze się ruszyć, Pogoda się troszkę poprawiła wyszło słoneczko. A co dzisiaj w planach jak zawsze sprzatanie;)
 
Czesc dziewczyny
Maddlena leż kochana i odpoczywaj, na pewno wszystko będzie dobrze. A jeśli chodzi o szpitalne jedzenie to jest normalnie jakaś masakra, j jak byłam w szpitalu to praktycznie nic nie zjadłam ze szpitalnych posiłków, nie dość że wyglądały fatalnie to były bez smaku.
Ja dzisiaj mam w planach odpoczywać cały dzień, teściowie zaoferowali się że zbiorą małego do siebie na cały dzień więc mam nadzieję, że wypocznę za wszystkie czasy:-).
 
www. lumpik24. pl :) to strona tych ciuszków uzywanych dziecięzcych nie tylko dla niemowlaczków polecam markowe ciuszki :) wpiszcie ręcznie w przeglądarke adres
 
reklama
Maddlena będzie dobrze! :*
A ja chora, zawsze musi się mnie coś czepić :p Na szczęście zwykłe przeziębienie i Propolki + sól fizjologiczna do nosa pomaga ;D
 
Do góry