reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Musk witaj w naszym gronie! Tu możesz pisać o wszystkim, co Cię trapi, a my Cię będziemy wspierać i pocieszać :-) Bardzo fajnie jest mieć takie wsparcie u dziewczyn jak tu mamy!!
 
reklama
Witamy Musk, głowa do góry przyszła mamusiu!
ja też w pierwszej ciąży, wiec to forum jest wybawiniem, tak zameczyłabym pytaniami wszystkich wkoło...a tak jak czytam, ze tez coś macie jak ja, to jestem spokojniejsza...
 
Witaj Musk.

Ja tak samo w pierwszej ciązy. Mamy podobne terminy ja 27 listopad:) Niczym sie nie martw wszystko będzie dobrze. Mam pytanie, czy któraś z was robiła już badanie usg genetyczne? Jak to wygląda???
 
my idziemy jutro :)

badają przezierność karkową (tzn. mierzą, czy ma odpowiednia wielkosc na ten moment, czyli najlepiej koniec 12tc), kość nosową i jej wielkość oraz przepływy żylne (w sercu). nie wiem jak u Ciebie, ale ja robie to zawsze prywatnie, bo w mojej poradni NFZ jest to niemozliwe, za slaby sprzet i pewnie za slaby specjalista ;)

cześć Musk :)
 
bardzo Wam dziękuje dziewczyny:-) Pani doktor kazała mi dużo odpoczywa(dostałam 3 tyg zwolnienie) brać luteine i nic się nie martwić, bo krwiaki powinny się wchłonąć, 6 maja mam się umówić na ogólne badania , a 8 idę na kontrolne usg i mam nadzieje, że będzie już lepiej.na szczęście dzidziuś rozwija się prawidłowa ma już 12 mm i słychać serduszko. ale wiadomo jak człowiek cały dzień leży sam to najczarniejsze myśli przychodzą do głowy. Póki co schudłam 2 kg praktycznie, po wszystkim, co jem mnie mdli - jak sobie z tym radziłyście?

mnie pomagało jedzenie śniadan (ale małych), migdałow, mandarynek i bananow. ale procz tego niestety nie jadlam nic (a nie, sorki, ruskie pierogi :p)
 
Musk sporo dziewczyn ma problemy w krwiakami. Moja siostra, moja kuzynka - obie wyszły z tego cało razem ze zdrowymi dzidziolami :)

Co do dziewczyn nie piszących ostatnio, to często jest tak, że się wykruszają. Właśnie kiedyś myślałam, czy nie aktualizować listy w ten sposób, by znajdowały się tam dziewczyny aktywne przynajmniej w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Ale stwierdziłam, że przyjemniej będzie wrócić po nieobecności widząc się dalej na liście :)

Jednocześnie zachęcam, żebyście dodawały informacje do listy. Bo np kolumna z miastem zam. i dziećmi powstała później i jest pusto, a wiem, że przecież parę z nas już dorobek już jakiś ma. niektóre nawet całkiem spory :)
 
reklama
Do góry