reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

hej dziewczyny, ja w pracy a od razu po na wizyte, juz wysiedziec nie moge...mam nadzieje ze przeziernosć bedzie ok i bedzie nos i wogole wszystko super
chyba sie uzależniłam od was i forum, wchodze codzień ;-))))))))))))))))))))))))))))))))):-D
pomidorowy szał mam nadal, jem normalnie oprócz surowych ryb i serów plesniowych
grila w majówkę mam już zaplanowanego, i to nie raz.
ja już byłam w ciazy u fryzjera, mam ombre wiec chyba to nie zaszkodziło maluchowi bo nawet do cebulek włosa nie doszło hehe
zresztą nie ma co wariować, czytalam że głownie z tym mitem chodzi o wdychanie amoniaku przy farbowaniu...

niech juz bedzie 17:30
 
reklama
Magda czy przezierność karku jest refundowana czy robiona tylko prywatnie? Tak się zastanawiam, bo w sumie w 14 tyg mam zaplanowane jakieś badanie cewy nerwowej AFP czy coś, ale o przezierności nic nie było mowy. To jest to badanie fałdu karku tak?
 
Jolka6621 gratulacje egzaminu!!
Mamo Kangura, narobiłaś mi smaka tym grillem!! Szkoda, że jesteśmy porozrzucane po calej Polsce i nie tylko, bo byśmy zrobiły wielkiego ciążowego grilla, ale by się działo!! Tyle ciężarnych kobitek w jednym miejscu!
Ja też nic ostatnio nie czuję tej ciąży, dlatego bardzo się cieszę, że nie muszę czekać jeszcze tygodnia i dziś się upewnię, że mieszka we mnie ta Kruszynka.
Magda, to obydwie dziś podglądamy Maluchy :-D
 
mamo kangura sama nie wiem, ja chodze prywatnie, wiec juz mi lekarz zapowiedział to na oststniej wizycie.
mojego meza bratowa chodziła na nfz i też miała.
a inna koleznaka znowu nie miała, a chodizła na nfz
wiec nie wiem jakie standardy ma ten nasz nfz...

swoja drogą przed ciaza powaznie zachorowałam miałam komórki nowotworowe w sluzie wyscielajacym sciane jelita grubego- skomplikowane.
na ten czas wyleczone, ale nfz mnie wtedy tak zawiódł ze mała bania.
czekanie na wizyty by mnie chyba wpedziło w wieksza chorobe

załatwiałam prywatnie i udało sie wczesnie zareagować i wytepić cholerstwo.

wiec teraz nauczona doswiadczeniami olewam nfz

Gusiak, tez pewnie odliczasz sekundy
 
Ja mam generalnie podobne zdanie - tyle tylko, że mam bardzo dobrego lekarza do którego poszłam prywatnie (ma prywatną klinikę) i on mnie dalej wpisał już na NFZ bo ma jakieś tam umowy z nimi podpisane. Coś czytała, że po 35 roku życia jest za darmo, no nic, będę musiała dopytać w innym razie pójdę prywatnie...
 
witam was dziewczyny

ja dzisiaj fatalnie się czuje a przede mną USG o 16 i udało mi się dzisiaj dostać do dentysty .... strasznie się boje nie lubie dentysty ale muszę iść bo ząb mnie "torturuje" :-(


 
Jak byłam na NFZ to oświadczyli mi, że oni mi nie zrobią przezierności karkowej, bo niby mają kiepski sprzęt i żebym sobie poszła prywatnie. Ja nie oponowałam, bo i tak chodzę prywatnie, ale pewnie jeśli chodzi o NFZ to wszystko zależy od przychodni i od lekarza. Oj nasza służba zdrowia.... Ja w poniedziałek idę walczyć o moje wyniki badań, zeby mi dali przekserować, bo ksero mi się należy, ale wiadomo jaka to skomplikowana sprawa dla rejestratorek w przychodni....

Zazdroszczę Wam tego apetytu i motywacji do gotowania. Jednak na grila w majowy weekend też się skuszę o ile pogoda pozwoli.

Zmykam do fryzjera na pasemka :-)
 
ja ide na usg genetyczne jutro wlasnie i tez prywatnie. w poprzedniej ciazy tez bylam prywatnie, bo to, jak wyglada w moim przypadku usg na NFZ to jakas komedia.
 
reklama
hej dziewczynki :) ja właśnie mam podły humor dziś bo próbuję sobie wybrać farbę do włosów i nie mogę się na nic zdecydować :( takie mnie dopadło niezdecydowanie że szok .....
ale kupiłam sobie staniczek i większe majtasy :)
co do grilla mam już jednego za sobą :D
 
Do góry