reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hmmm, czy tylko ja nie mam ochoty na pomidory? :-) Ja mam ciągła fazę na lody, w zamrażarce mam 3 pudełka na wszelki wypadek, bo nie wiadomo kiedy mnie dopadnie :-D Wcześniej były krówkowe, teraz miętowe z kawałkami czekolady i czekoladowe.
Włosy idę farbować jutro, pytałam lekarza i nie ma żadnych przeciwwskazań.
gdynianka1 trzymam kciuki!
 
reklama
Gdynianka dobrze że masz dzisiaj wizytę!!!
Widzę że wszystkie jesteśmy na etapie badań, ja również wczoraj byłam a dziś odbieram wyniki- oj nazbierało się tego całkiem sporo....
Co do pomidorów to też mam ochotę ale ciężko u nas dobre trafić :sorry: takie są bo są, hmmm z kolei co do grilla to powiem szczerze, że już jednego zaliczyłam:tak:no nic pozdrawiam....
 
A ja włosy idę farbować dzisiaj :-) Najgorsze jest dla mnie to, że nie ma w dalszym ciągu kompletnie na nic apetytu, wszystko mi śmierdzi i jest niedobre. zaczynam się martwić, bo wkońcu doprowadzę się do jakiś niedoborów. Ale co ja mam zrobić, nawet już nie mogę gotować dla męża, bo mnie to wszytko mdli. Masakra. Może to jest spowodowane moimi lekami na tarczycę... Dziwna sprawa, z Basią miałam duży apetyt.

Gdynianka1 skonsultuj to z lekarzem, bo takie wymioty z krwią to chyba nie są normalne. Może przepisze Ci coś przeciwymiotnego.

Ciekawa jestem dzisiejszych wizyt, już nie mogę doczekać się waszych relacji. Może jakaś płeć się ujawni :-)
Trzymam kciuki.

U nas narazie słonecznie, więc z lecę z Basią na spacer.

Zauważyłam, ze dużo dziewczyn zrezygnowało z pisania na forum, szkoda...
 
Mamo Kangura, ja zaliczyłam już grilla i ognisko i nic nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach. i myślę, że jak masz ochotę na mięsko z grilla, to się nie ma co hamować, trzeba tylko uważać, żeby było dobrze wypieczone a nie krwiste.
 
Witam porannie,
Caroline bardzo mi przykro.


Jejku alez tu pomidorowo :-D Ja i owszem chetnie jem, ale duzo bardziej smakuje mi rzodkiewka. Ojjj tak, codziennie kanapeczka z rzodkiewka i do tego rzezucha mniammmm :-D
Dzisiaj rano sie wazylam i waga mi spadla. To chyba przez ta moja chorobe. Jestem do piatku na zwolnieniu, mam wypoczywac, kurcze nic mi nie pomaga. Pije herbatke na kaszel, plucze gardlo propolisem, popijam syrop z cebuli z cytryna i miodem, robie inhalacje.
Jutro mam wizyte u mojej pani doktor, moze ona jeszcze mi cos poradzi.
Tylko szkoda mi, ze tak piekna pogoda, a ja z cora w domu :-(

A co do farbowania wlosow, to zdania sa bardzo podzielone. Mnie np powiedziala fryzjerka, ze moga sie ufarbowac inaczej niz bysmy chcialy. Hormony maja bardzo duzy wplyw, szczegolnie przy farbach ziolowych.
 
Gusiaku ja dostaje normalnie ślinotoku na myśl o karkówce z grilla, kiełbaskach czy boczku...;))

Mb - ja z kolei zwyczajnie zaryzykowałam. Farbuję włosy na blond, aktualnie taki cieplejszy, ciemniejszy i zastosowałam farbę tę samą co zwykle. Efekt? Taki sam, jak poza ciążą, więc chyba nie do końca trzeba się tego bać. Ja będę farbować i już. I pić kawę;p
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny. Faktycznie rowniez zauwazylam ze sporo brzuchatek przestalo pisac. No trudno...
Co do farbowania, ide jutro i juz drugi raz w ciazy.
O grilu zadnych zlych rzeczy nie slyszalam. Ja w ciazy z Antosiem jadlam i mieso i kielbase z grila,dosc czesto i nic zlego sie nie dzialo,wyniki badan mialam dobre,wiec jak kto uwaza.
Z reszta z dieta w ciazy jest tak, ze zalezy jakie kto ma podejscie. Niektorzy to same warzywka, owoce,witaminki, wszystko zdrowe, a inni bardziej normalnie, tak jak zwykle plus cos tam zdrowego dodatkowo. Tak mi sie wydaje.
Ide z mlodym na spacer, na bazarek, moze cos sobie kupie do ubrania...
Milego dnia dziewczyny
 
Jeżeli chodzi o grila to jadłam już 2 razy w tym i naprawde nic się nie dzieje nalezy tylko pamiętać aby kiełbasa była dobrze usmażona.Ja też objadam sie pomidorkami tylko że malinowymi te zwykłe mi nie podchodzą poprostu nie maja tego smaku.
Też myśle o farbowaniu włosów tyle że dopiero jak zacznie mi sie 2 trymestr wole poczekać choć wiem że to nie zagraża ale jak to mówią lepiej dmuchać na zimne.
Dziś pogoda super ,świeci słoneczko.
 
Witam słonecznie :-) dzień zapowiada się całkiem przyzwoicie. ciepło i słonko przygrzewa.
zdałam najtrudniejszy egzamin na studiach, ale się cieszę :-D od godziny zajadam się żelkami kwaśnymi z biedronki. wbrew nazwie okazało się, że są słodkie. ja dziś odpuszczam chyba z pomidorami. zaliczyłam na śniadanie i jakoś mi się na obiad odechciało. pewnie uzupełniłam niedobór witaminek jedząc je ostatnio tonami :rofl2: zazdroszczę Wam tych wizyt. ja mam dopiero 8 maja i już mnie skręca. tak bardzo bym chciała już usłyszeć, że wszystko w porządku. miłego dnia :-)
 
reklama
Jolka ja też mam dopiero 7 maja - wtedy będę w 12 tygodniu, ciekawe, co lekarz mi powie :) Mam nadzieję, że u maleństwa wszystko okej, bo prawdę mówiąc ostatnio nie czuje w ogóle nic...
 
Do góry