reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam dziewczyny
Ja ostatnio czuję się mega fatalnie, całe dnie mdłości i okropne uczucie pełności.
Gusiak88 trzymam kciuki za wizytę ;-)
Kamilka87 zazdroszczę Ci że mogłaś tak pospać. Mój synek wstał o 6stej, a jeszcze nie chodzi do przedszkola, więc nie mam kiedy się położyć na drzemkę.
DoMisia1985 ja w pierwszej ciąży od samego początku czułam, że będzie chłopak i nie pomyliłam się. A teraz to jakoś nie mam przeczucia, na początku jak dowiedziałam się o ciąży to pierwsze co pomyślałam to że będzie chłopczyk, a teraz to przeczucie już minęło.
Ja odebrałam wczoraj wyniki badań i trochę wynik moczu jest taki sobie, ale nie przejmuję się bo na szczęście mam męża lekarza w domu i wszystko mi wytłumaczył co i jak, bo normalnie to juz dawno bym panikę siała, moi rodzice się śmieją że zanim ja urodzę to wszystkich wykończę, bo wszystko muszę mieć książkowo i jak coś jest nie tak to od razu panikuję:-(
Dobra kochane spadam coś zjeść na obiad. Miłego dnia.
 
reklama
ja ugotowałam grochówke nie moge jeść smażonego miesa kiedyś lubiłam a teraz jak pomyśle o smażonym to mnie mdli gotowane jeszcze zjem
 
oj leniwa jestem okropnie, zmuszam się do wszystkiego. Ogarnęłam trochę mieszkanie, ale za chwilę i tak młody zrobi bałaganik, wszędzie będą jego klocki, auta itd.
u mnie na obiad udka z kurczaka w sosie słodko-kwaśnym (pomysł z winiary), ziemniaczki i surówka z marchewki (wszyscy poza mna maja jej już chyba dosyć hehehe).
mąż śpi po pracy, młody usiadł do bajek ze szklanką mleka i ciastkiem, a ja mam chwilkę na bb.
poczytam co u was:-)
 
reklama
Do góry