reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Magda86 poznań - ja jak byłam w 8 tyg też miałam dopochwowo tyle że mnie bolało bardziej niż jak miałam robione usg w 6 tyg.Ty też odzczuwałaś jakiś ból ? Mi ginekolog powiedziała jak sie jej spytałam że boli więcej niż przy wcześniejszych wizytach a ona powiedziała że macica coraz większa i temu można odczuwać większy ból.Jednak to nie jest jakiś wielki ból ale można odczuć że róźni sie jak przy wizytach wcześniejszych gdzie macica była jeszcze nie powiększona.
 
Hej dziewczyny

ja dzisiaj dalam czadu zaprowadzilam synka do przedszkola i jak sie polozylam to wstalam teraz o 11:eek:

Dzis i tak do roboty poza obiadem nie mam nic wiec sie lenie a ze pogoda tez do bani bo leje co chwile to sie chociaz wyspalam:rofl2:
Moze wypije kawe naszykuje na obiad i potem juz po synka :-D Dzisiaj pytalam w przedszkolu ile dzieci jest w grupie Adama bo 6 maja ma urodziny i wtedy sie cos przynosi a Pani mi mowi ze 35:szok::szok: a ja mu nie wierzylam jak mi mowil ze jest 26 :baffled: masakra/... teraz mam zgryz bo chcialam upiec blache ciasta i kupic po owocu i soczku ale przy takiej ilosci dzieciakow to nie wyjdzie a ja zbankrutuje:baffled:
 
Mnie z kolei dziś boli głowa, może to na te zbliżające się deszcze... Mam całkowity brak apetytu, najlepiej nic bym nie jadła. Od początku ciąży nic nie przytyłam, a wręcz schudłam. Z kolei z Basią w tym samym czasie miałam 5 kg do przodu. No ale teraz mam nadwagę, więc w sumie nie powinnam dużo przytyć.

Tak teraz czytałam, że po 13 tygodniu już na dobrym sprzęcie i przez doświadczonego lekarza można poznać płeć. Powiem Wam, że już nie mogę sie doczekać, taka zagadka :-) Czuję, że będzie chłopak, ciekawe czy zgadnę. A kiedy Wy dowiedziałyście w poprzednich ciążach czy chłopak czy dziewczynka? Ja na USG połówkowym.
 
Domisia ja nibz sie dowiedyialam w 16 tyg ze bedzie dziewczynka radosci bylo co niemiara ze strony mamy tesciowej i mojej:confused2: a w 33 tyg Pan Doktor stwierdzil ze pomylka i moja corcia okazala sie chlopcem:-D bylam w takim szoku ze z tego lozka wstac nie moglam ja beczalam a moj mezus skakal z radosci:-pDlatego teraz na poczatku narazie wezme to na spokojnie chyba i z mozliwoscia zmiany:-D
 
u nas było podobnie do wrześnie była dziewczynka dwóch lekarzy się pomyliło usg 4d i tylko dziewczynka aż we wrześniu lekarz tak patrzy i mówi co to miało być ??? no bo jest chłopiec... ja również przeżyłam szok... no i w październiku urodził się chłopczyk... na dzień dzisiejszy nie będę pytała o płeć kto będzie to będzie ;)
 
Ja też jestem ciekawa, ale w sumie jest mi to obojętne to nasze pierwsze dziecko. Moje siostry mają dziewczynki. No i w sumie taka tradycja, bo dawno nie było chłopczyka. To byłby szok dla wszystkich:)

Mam ochotę na zupe pomidorową i właśnie ją robie:)
 
Chciałabym dziewczynkę bo mam czterech synów i jedna 20 letnia prawie córcie. Tu (UK) powiedzą jaka płeć dopiero na usg połówkowym...wiec będę czekała.... u mnie tez pomylili sie z ostatnim dzieckiem. Dwóch lekarzy w pl, widziało dziewuszkę i zdziwienie było jak okazało sie ze chłopiec... nie byłam rozczarowana nawet cieszyłam sie bo miedzy najmłodszymi chłopcami różnica jest 14 miesięcy . Teraz wszystko robią razem nierozłączni. Często pytają sie mnie na ulicy czy to sa bliźniaki :)
 
Mi też jest to obojętne, chociaż razem z mężem mamy przeczucie, że będzie chłopak, ale zobaczymy czy się sprawdzi:))
Dziewczyny, uciekam się ogarnąć i biegnę na wizytę. Trzymajcie mocno kciuki!!!
 
reklama
Do góry