reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

maagsia kobieto to sa stare zasady a od tego odchodza nie dlatego ze tak sobie wymyslilo paru naukowcow tylko czasy sie zmieniaja i niestety jestesmy teraz skazani na chemie!!!! PO CO sie spieszyc no PO CO... zeby opierac sie na ksiazce sprzed 50 lat???

Jak widze jak moja mama startuje do starszego dziecka ze slodyczami czy fast fudami to ci sie wydaje ze to jest ok? bo tak wczesniej mamy robily ...a myslisz ze dlaczego dzis masz problem z waga czy nie mozesz z nia nic zrobic? moze to jest wina wlasnie odzywiania w wieku dzieciecym.. bo na moje oko ja napewno przez to mam!!
 
reklama
Ja pier**le że już tak powiem, widzę, że moje dziecko rozwija się b. dobrze, więc wiem, że mogłabym już jej podać to zas*ane jabłko!
Odbijcie dziewczyny, każdy robi tak, jak uważa i nie nam to oceniać!
Skazani na chemie, no właśnie- lepiej podać dziecku krople niż prawdziwy błonnik zawarty w jabłuszku, nie chodzi tu przecież o całe jabłko, opanujcie się! Pół łyżeczki nie zaszkodzi! Poza tym po podaniu matka obserwuje jak się zachowuje maleństwo!

Ja mam problemy z wagą, bo jest to u mnie dziedziczne, u mnie w rodzinie wszyscy są okrągli!

I tu znów tłumaczę- racja, każde dziecko się rozwija inaczej, ja na podstawie obserwacji mogę stwierdzić, że mogę spróbować podać Milence jabłuszko! Ładnie się jej odbija po jedzeniu, nie ulewa, nie zwraca, robi ładną kupkę! Nie ma problemów z układem pokarmowym i trawiennym, o to mi chodzi do cholerki!
 
widac bardziej z nia konkurujesz niz porównujesz...ale nie mój cyrk..spadam z forum. nie ma sensu. za tydzien jak zajrze to tu dzieci siadac beda, albo same skrobac te jablka.:nerd:
 
maagsiaa, kaskaleczna dzięki za info o laktacji i metodzie ściągania. Wcielę w życie od jutra, tylko że ja karmię piersią i chyba malcem postymuluję ;) a między karmieniami wezmę się za laktator. Pozdrawiam Was gorąco.

Na inne tematy szkoda mi czasu i słów. Idę inaczej spożytkować swoją energię - z synkiem pogadam :) Mam nadzieję, że jutro forum ozdrowieje i się wyciszy.
 
Ja z nikim nie konkuruję, nie widzę takiej potrzeby, bo mam wszystko, czego w życiu potrzebuję- kochanego męża, cudowną córkę i nikomu nie zazdroszczę!
Nikt nie mówi, że masz rozszerzać dietę dziecka! Nie masz do czego się dowalić, więc czepiasz się każdego słowa, które napiszę!
 
bo nie pomyslisz zanim napiszesz dlatego sie czepiam :confused: i nie napisalam ze zazdroscisz przeciez. po prostu konkurujesz..i za kazdym razem piszesz ze twoje dziecko rozwija sie lepiej szybciej niz inne dzieci, kolezanki, nasze..cieszymy sie z tego.na prawde pisze szczerze ze cieszymy sie ze mamy zdrowe pieknie rozwijające sie dzieci,ale nie warto siać paniki niepotrzebnie, o to chodzilo tu od początku. pozdrawiam i spadam :rofl2:
 
mam nadzieje ze na forum zostana te babki ktore byly caly czas nie szukajacych spiny

Kaaroo tak sie składa, ze połowe tego forum od samego jego początku tworzyły dziewczyny, które dzis zabrały głos, ty pojawiłas sie prawie przed porodem we wrzesniu

nie twierdze że to zle, ale na szczescie to ty nie decydujesz kto na jaki temat moze sie wypowiadac i zostac na bb

wiadomo nie w smak jest krytyka- ale tak jak pisałyscie wszystkie wyzej- kazdy ma prawo do swojego zdania

pozdrawiam
 
Chciałabym wiedzieć w którym poście napisałam, że moje dziecko jest lepsze od Waszych?! Zacytuj go proszę akaiah, sama wymyślasz problemy!
 
reklama
ja sobie dam spokoj z tym forum bo zamiast porozmawiac to zaraz krytyka, na koniec powiem to co chcialy uslyszec dziewczyny JESEM ZLA MATKA NIE DBAM O DZIECKO I CHCE JE OTRUC ALEZ ZE MNIE ZOLZA dziekuje dowidzenia

bylo milo was co poniektore poznac, zycze zdrowka dla Waszych dzieciaczkow
 
Do góry