reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

gnosia ja tez panikowałam jakis czas temu na forum ze moja dzidzi jeszcze nie przekrecone..a jestem jakies 3 tygodnie przed Tobą;p tez jestem nastawiona na naturalny ale co zrobic..ja mam nadzieje i czekam:) jak mówi rojku jeszcze jest czas i ja mocno wierze ze rojku ma racje :-D
gusiak i jak Twoje obliczenia? widzisz jakąs regularność? ja mialam zaczac zapisywac na co moja gin stwierdzila ze teraz to jeszcze za wczesnie (33 tc?:eek:) bo i tak malenstwo nie ma jeszcze stałych godzin..troche nie sadze ale moze i ma racje..
kaskaleczna to cudownie!!! wielkie gratulacje!:))) swoją drogą parowki z musztardą ...jezu musze zjesc!

ja mam egzamin za 3 dni a raczej dwa...matko co mnie wzielo zeby nie przełożyć sama nie wiem po co tam ide bo totalanie nie moge sie skupic..sprawa z ZUSEM wciaz sie slimaczy wyprawka nie gotowa mieszkanie w proszku to jeszcze tylko oblanego egzaminu mi sie zachcialo..niestety pisemny;P
na pocieszenie opowiem wam co mi sie przydarzylo...dzis w markecie stojąc grzecznie z zawalonym koszykiem nabralam wiary w ludzi. Pewien mezczyzna zaczepil mnie dlaczego stoje w kolejce z takim brzuchem ja jak ja odpowiedzialam ze nie stoje i nic nie szkodzi poczekam ( jelen ze mnie jakich mało;/) i wiecie co...ten czlowiek zawstydzil wszystkich...z 10 osób przede mną młodych zaznaczam stalo jak wrytych gdy ten zaczal wygłaszac swoją mowe o zhamieniu spoleczenstwa braku zasad i totalnej ignorancji na innych...ja stałam jak wryta i chetnie zapadlabym sie pod ziemię gdy miły Pan prawie wykrzykiwała hasła o znieczulicy społecznej kazdemu po kolei w twarz ( łącznie z ekspedientką)....:szok: wszyscy łącznie ze mna hahah patrzyli w ziemie. Bylo mi strasznie glupio ale jak wrocilam moj M stwierdzil ze jestem totalnie nieasertywna i dobrze ze ktos przemówił innym do rozumu za mnie (chociaz w specyficzny sposob):)
 
reklama
kaska super wiesci :)


kawal na dzis bo gusiak się obija :D

-Mamo dlaczego moja kuzynka nazywa się Róża?
-Bo ciocia bardzo lubi kwiaty.
-A ty co mamo lubisz najbardziej?
-Wacuś proszę nie zadawaj głupich pytań.
 
Ja też już po wizycie. Dzidzi jak zwykle jest starszy o 1,5 tygodnia. Pytałam się o termin CC i zostanie przeprowadzona 5, albo 7 dni przed 1 listopada :-) Cieszę się, że mogę się przygotować, ale ogarnęło nie przerażenie, że tak mało już zostało czasu. Kolejna wizyta za 3 tygodnie i wtedy omówimy szczegóły. Póki co dbać o siebie.
 
DoMisia no to ładnie, że dzidziol w porządku i reszta też ok :)
Mnie się teraz jakoś zaczęło dłużyć... Coś te tygodnie stoją w miejscu. Niby zaczęłam już 8my miesiąc, ale to jeszcze całe dwa do terminu!!
 
DoMisia czyli wielki dzień zbliża się wielkimi krokami :)


rojku a mi leci na razie strasznie szybko, jak ktoś mnie pyta, który tydzień, to co chwilę podaję większą liczbę i sama jestem w szoku. Może niebawem i mi się będzie dłużyć. W końcu mam młodszą ciążę od Twojej i powoli kończą mi się intensywne zajęcia w domu, więc więcej czasu będzie luźnego na nudy :)

Upatrzyłam jeden wózek i będę jechała oglądać go w piątek albo sobotę. Niestety jest wystawiony na aukcji i będę musiała jakoś ją wygrać jeśli się okaże taki w rzeczywistości jak w opisie :)

Dziś miałam samotną nockę, ale jakoś dałam radę. M wrócił i nie poszedł spać, bo mu się nie chce - trochę zdrzemnął się w pracy i w domu usnąć nie może :)
Po południu jedziemy do znajomych na pogaduchy. Cieszę się bardzo, bo nie widzieliśmy się z nimi z rok. W ogóle przez 2 prace M nasze życie towarzyskie legło w gruzach :/ ja się widuję ze swoimi psiapsiółami, ale tak w mieszanym gronie to nie pamiętam, kiedy balowaliśmy... Poza sylwestrem :)

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Napisała wczoraj 12 stron i olałam sprawę. Napisałam do promotora, że więcej materiałów będę mieć od października. Nie miałam już siły wymyślać dalej, brzuch mnie bolał, w nocy przeszło, a nad ranem znów zaczęło. Brałam nospe, ale efekt był do 2-ch godzin. Na szczęście dziś mam wizytę, więc dowiem się co i jak. Do terminu porodu zostało mi 46 dni- planowanych. A ciekawe ile rzeczywistych;-)
gratuluję udanych wizyt i miłego dnia życzę:tak:
 
Do góry